|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A pozna kdo to firmo?
15.10.2007 21:01:54   
lex
Ingra iz Gornje Radgone? Nekako nama je všeč en njihov tipski načrt in naju zanima ali so zanesljivi? In v kolikem času ti izdelajo vso potrebno dokumentacijo? No v mislih imava nekaj podobnega: neža Ali je 2.400€ brez ddv veliko za vso dokumentacijo?
Hvala!

< Sporočilo je popravil lex -- 15.10.2007 21:07:23 >


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A pozna kdo to firmo?
15.10.2007 21:24:16   
piščanc
u, men je pa aries všeč. super

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A pozna kdo to firmo?
15.10.2007 21:31:17   
triša
Aries je res fajn. Vse ostalo so pa že preživete oblike hiš.
Sicer pa, vsak ima svoj okus.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A pozna kdo to firmo?
15.10.2007 21:38:06   
kjava
Preživete user posted image . Sej nima smisla neke ful moderne bajte delat, ker čez par let to ne bo več.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A pozna kdo to firmo?
15.10.2007 21:43:30   
Anonimen
Simpatično.user posted image
Jaz jih žal ne poznam.Morda pa se najde kdo,ki jih.

Men so všeč pa te hiške:

Upam,da boš izbrala pravo zase...user posted image

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A pozna kdo to firmo?
15.10.2007 21:45:26   
Anonimen
Vidim,da vsi navijamo za Aries!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A pozna kdo to firmo?
15.10.2007 21:51:28   
triša
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Preživete user posted image . Sej nima smisla neke ful moderne bajte delat, ker čez par let to ne bo več.

Se absolutno strinjam s tabo. Samo če bi vsi v praksi tako razmišlali bi še zdaj živeli v jamah. Pač tudi pri hišah ostaja nek napredek, pa tudi če samo estetski.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A pozna kdo to firmo?
15.10.2007 21:56:32   
lex
Midva bi pri Neži zgornjo dnevno uredila kot pisarno oz. knjižnico z računalnikom. Spodnjo spalnico pa kot hobi obo, ker ne moreva imeti kleti, ati pa hoče svoj fitnes, pa tudi kolesa in smuči je potrebno nekam pospravit. No mgoče bo pa v zg. dnevni ta tretja otroška soba - nikoli se ne ve.user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A pozna kdo to firmo?
15.10.2007 21:56:49   
Anonimen
Ne poznam.....

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A pozna kdo to firmo?
15.10.2007 22:32:41   
Annny
Ingra je baje zelo zelo zanesljiva firma, njihovi projekti so ponavadi popolnoma brez napak (v tem smislu, da jih pred pridobitvijo gradb. dovoljenja ne vračajo v popravek), baje so tudi izjemno prijazni. Cene pa so tudi ugodne.
Imajo veliko izbiro tipskih načrtov, načrt po željah naročnika je pa eno malenkost dražji.
To je to, kar sem sama prebrala na drugih forumih. Baje, da k njim hodijo stranke res iz cele Slovenije in nikjer še nisem našla nobene kritike.
Lp

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A pozna kdo to firmo?
15.10.2007 22:53:04   
Skaana
Jaz sem tudi slišala same pohvale o njih. Moj stric ima hišo po njihovem tipskem načrtu - še zdaj po petih letih, zelo zadovoljen.

So zanesljivi in poceni.

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A pozna kdo to firmo?
16.10.2007 7:03:46   
mika
lex, ingra je nama delala projekte. kot je anny napisala, ni bilo potrebnih nobenih popravkov, gospod in gospa sta res zelo prijaznauser posted image  in se držita dogovra.   projekti so bili gotovi v enem mesecu. sami smo naredili načrt hiše, oni so naredili ostalo.

vse pohvale, resuser posted image

naj povem, da smo s faxom naredili projekte za krožno križišče v radgoni in ko smo delali izmere, sta nas povabila na kosilouser posted image .

< Sporočilo je popravil mika -- 16.10.2007 7:08:28 >

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A pozna kdo to firmo?
16.10.2007 8:05:58   
puncica
Firme ne poznam. Sva pa medva točno tole Nežo gledala in verjetno jo bomo tud uresničili, ker se mi zdi prostor ful dobro izkoriščen (ne bova delala kleti in rabiva prostor za kurilnico v pritljičju, sobe za 3 otroke+kabinet), sicer ne bo v zgornjem štuku dnevne pač pa soba. Pa kaj me briga če je preživeta nama je všeč in taka bo. user posted image user posted image Aries mi je pa sploh ni všeč in za najine želje je čist premajhna..

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A pozna kdo to firmo?
16.10.2007 8:12:11   
mika
Samo če bi vsi v praksi tako razmišlali bi še zdaj živeli v jamah. Pač tudi pri hišah ostaja nek napredek, pa tudi če samo estetski.


a si slišala za moderno hišo v zemlji....vračamo se nazaj k jamskemu življenjuuser posted image ....al pa če si opazila, da  moderni arhitekti delajo v dnevnih sobah kletna okna.....na pogled kao vauuuu, not pa ne bi živela, če mi kdo plača- kot v jami al pa bunkerju.

tudi arhitekti ga pihnejo mimo.

stvar okusa in udobja. tud mene so nekaj časa privlačile ultra moderne hiše, ampak to so hiše za duhove in ne za ljudi, nobene domačnosti, topline, vse prazno, zvok odmeva....samo za katalog

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A pozna kdo to firmo?
16.10.2007 8:39:55   
lex
IZVIRNO SPOROČILO: mika


stvar okusa in udobja. tud mene so nekaj časa privlačile ultra moderne hiše, ampak to so hiše za duhove in ne za ljudi, nobene domačnosti, topline, vse prazno, zvok odmeva....samo za katalog

se strinjam

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A pozna kdo to firmo?
16.10.2007 12:16:53   
maja1488
Lepe hiške, za firmo pa še nisem slišala. Midva sva nardila lepo kockico, potem pa sva jo z dodatki razgibala.
Si pa ne morem več predstavljat kako je imet dnevno na 20 kvadratih in wc majhen... Midva sva nardila veliko bajto in sem se ful hitro na to navadla. Zdaj mi je pa vse drugo ful miniaturno. Pa do predkratkim sem živela v "majhni" hiši in mi je blo ok.
Se človek hitro razvadi.
No midva sva nardila tako, da imava v pritličju garaži, v 1. nadstropju kuhinjo dnevno, dve sobici, dve kopalnici in kabinet, v zgornjem nadstropju pa se še delajo sobe za otroke (ko bo več kot eden). Za zdaj spi tamala spodaj, ko jih bo več bodo šli gor, midva pa si bova nardila garderobno sobo tam.

Ne vem zakaj sem šla vse to pisat, ker ni ta tema. Me je potegnilo. Sorry, maj je že napisano in se bo objavlo :)

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A pozna kdo to firmo?
16.10.2007 13:39:34   
lex
maja ti popolnoma verjamem. Niomam pojma kako dolgo bomo lahko še vsi 4 je v eni spalnici. Še sreča, da so otroci majhnni. Že sedaj se morem orng potrudit, da zvečer ne padem čez igrače.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A pozna kdo to firmo?
16.10.2007 20:56:34   
maja1488
Midva sva se preselila lani junija in ko smo šli na dopust sva bla cele 14 dni bolj živčna, pa vse nama je šlo na jetra. Potem sva ugotovila, da je bilo zaradi prostora. Tudi tamala je bla vsa razočarana, ker ni imela kje šibat.
Doma imamo dnevno sobo in kuhinjo v enem prostoru velikem 150 kvadratov. Tamala ima noter tobogan, pa šotorček, blazino. V glavnem ni da ni. Valda potem nori, če je "utesnjena".

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A pozna kdo to firmo?
17.10.2007 8:41:46   
k1
ima kako ime spredaj? ingra kot sama firma (d.o.o.) ne obstaja, razen če so s.p. 

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A pozna kdo to firmo?
17.10.2007 8:52:29   
mika
ingra  je s.p.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A pozna kdo to firmo?
17.10.2007 13:31:18   
Annny
Stanislav Klemenčič s.p., Ingra

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A pozna kdo to firmo?
17.10.2007 13:40:43   
Annny
http://www.ingra.si/

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?