|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se je ktiri to že zgodilo?
30.4.2009 16:47:24   
zebra
Ful se trudiva za bebico...kot vse ve tukaj...in morda ima že katera tako izkušnjo....


Imam tako rahlo boleče prsi že od ovulacije, bradavičke stojijo, skoraj hočejo malo pečt...user posted image

Danes je 11 dan od ovulacije...vem zagotovo zaradi testa in bolečine v jajčniku....user posted image

Nimam nobenega belega toka, vse suho ta mesec, občasno pa tako čist mal vlečljive sluziuser posted image

In sem tud skor ziher da ni ratalo...ampak vseeno dokler se ne ulije je mal upanja..user posted image ..In seveda sem včeri nardila test first sign....kar enkrat med dnevom...tko iz upanja....user posted image

In sem ga dobila še več - upanja namreč.....ker ko je postajal moker, se je mal že opazilo testno črtico, se je malo obarvala...potem ko je lezlo proti kontrolni pa je kontrolna bila še bolj močna....in se je tudi obdržala, mislim črtica ni izginila, je pa bila rahla....pa sem si mislila ker je bil včeraj 10 dan od o....jaaa...pa bouser posted image ,

pol pa danes nardim bc mini...pa je čisti minus...nikjer sledi o testni črticiuser posted image user posted image

Pa si mislim, ok, saj je še hitro....

sam kaj za vraga je bilo pol to včeri????user posted image

A je testu fs za zaupati? Al bom dobila user posted image , pa se ni prijelo...al kako...a katera ve...prosim za kak nasvetuser posted image

Groza...pa tako sem upala..... user posted image

joj smo hecne ko smo tolk neučakane....a ne....user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A se je ktiri to že zgodilo?
30.4.2009 17:38:08   
Anonimen
brz skoci se po clearblue....kolkor vem so najbolj zanesljivi.....pa drzim pesti da bo plusek!

(odgovor članu zebra)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A se je ktiri to že zgodilo?
30.4.2009 20:11:07   
tinncyka
jaz tudi držim pesti za +!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A se je ktiri to že zgodilo?
30.4.2009 21:10:34   
tassika
Ja ampak ne tako zgodaj, jaz sem bila tudi neučakana, pa sem sprobavala, še 4 dni pred pričakovano M mi ni pokazalo, en dan prej pa ja. Ne vem kaj je bilo to pri tebi, počaka da ti bo zamujala, potem pa hitro lulat na testek. Držim pesti, da bo.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A se je ktiri to že zgodilo?
30.4.2009 21:17:02   
miska73
Šele 14 dni po ovulaciji se ponavadi pokaže zelo rahla črtica.
Vse kar je prej, je stran metanje testov in nepotrebno treniranje svojih živčkov.
Verjemi, preverjeno.

Seveda pa držim pesti, da user posted image ne bo in da boš čez nekaj dni nalulala čisto pravi +.

(odgovor članu zebra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?