|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:00:22   
pika74
Evo tri šalce sm skuhala... kje ste kjofetarce?

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:02:47   
pika74
Še nmal počakam, če ne bom pa sama spila vse tri user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:03:38   
Tia-na
Pa dej me eno, drugače celo noč ne boš spala.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:05:06   
pika74
O glih taprav čas si prišla user posted image .

Kako si?

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:06:42   
KIRA
hmmmmm kako dišiiiiiiiiii. a nardiš tud men eno, alpa si moram v oštarijo po enga.??

user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:08:50   
pika74
Evo KIRA - še zate eno user posted image .

Kva je zdej? Kako kej bajta? A ste že sfiniširal? Nisem ravn na tekočem. Sam vem, da ste neki zidal.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:10:01   
Tia-na
Jst sm bolj tko-tko ...
neki me daje pesimizem, to se mi do zdej ni dogajalo. Zgleda sem šele zdej počasi dojela, da je neki fejst narobe, da ne morm zanosit. Pe še ta klomifen zelo negativno vpliva na moje razploženje.

Ampk ne bomo preveč jamrali user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:13:33   
tosja
Lahko še jaz eno dobim' Vem, da pol ne bo nič s spanjem, pa vseeno. Me tud nekaj daje, kaj jaz vem - pesimizem???
tosjauser posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:16:00   
pika74
Tia-na mogoče je povezano z jemanjem klomifena. Hormonske terapije ponavadi vplivajo tudi na psiho in ženske smo ob tem bolj dovzetne za pesimizem, jok, razdraženost. To je popolnoma normalno. Ampak za dežjem vedno posije sonce - preverjenouser posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:17:17   
pika74
Evo tosja - še tebi eno user posted image  - tebi dam tako z dodatkom dobre volje user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:18:58   
KIRA
hvala . mmmm .je dobra.  1 kava letos. user posted image user posted image user posted image user posted image

bajta je tolk dobr, da se da živet. sam streho je še treba zasilno prekrit, vse ostalo bo počakalo, saj niso več takoo nujne stvari - fasada, streha, zunanja osvetljav, podstrešje bo treba spucat in izolirat, del strehe na novo prekrit.. vse bo. mal si moramo finančno opomočt. drgač se pa mamo fino. za punčki je idealno, cele dneve sam laufata sem in tja. mi glancata tla, da men ni treba. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:20:41   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Ampak za dežjem vedno posije sonce - preverjenouser posted image .



se absolutno čist in popolnoma 100 procentno stinjam. user posted image user posted image user posted image
sicer pa mene tud dajejo hormnončki (zarad ščitnice) in mi taka razpoloženja niso tuja. čim hitrej se je treba skup pobrat, pa na lepe reči mislit. user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:24:11   
Tia-na
Ja, ta klomifen je eno s**** pa še libido mi ubija, sploh mi ni do user posted image

Včeri sm bla pri prijatljici, ki ma pončko, 17 mesecev staro, pravi cukrček ... in ona skoz govori, da naj že naštimava otročka, kr nama čuva cunjice in ostalo. No, včeri mi pa pove, da ne bo nič s cunjicami, kr je noseča.
Potem je sorodnica imela že drugo umetno prekinitev nosečnosti v zadnjem letu ... pravi, da jo dec sam mal bolj pogleda pa je že noseča.

Me kar jezi, enih se prime takoj pa to zavržejo, me se pa matramo pa matramo ...

No, mal sem se zlajala, zdej bo pa boljš.  user posted image


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:28:26   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: Tia-na


Me kar jezi, enih se prime takoj pa to zavržejo, me se pa matramo pa matramo ...




ja ja, življenje je svina. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:32:06   
tosja
Hvala pika za pozitivno kavouser posted image
Saj se tud jaz strinjam..."Za vsakim dežjem posije sonce"
A pol bo pa še ful vroče letos ???user posted image user posted image user posted image
 
user posted image mmhhh kako je dobra...
Kako si kaj PIKA? Jaz sem se mal umaknila, po tistem, ko smo skupaj navijale in držale pesti...
Julija pa sem nekaj "telovadla" user posted image  in si prislužila  longeto  (leva roka) user posted image  - štiri tedne - sedaj pa fizioterapijauser posted image user posted image  boli, boliuser posted image
Mislim, da si nekje že napisala:
"Poletja ne bo, poletja ne bo, izginilo bo..."

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:35:15   
Tia-na
Poletje bo :)

Jst pa zdele že iščem kakšno luštno destinacijo za naslednji dopust in sem našla nekaj zanimivega. Če katero zanima Kenija:
http://www.eyesonafrica.org/si/vile_v_najem.html


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:41:23   
KIRA
ne hvala. letos imajo sušo pa grozne temperature.user posted image user posted image   sicer je pa ena moja teta tam že vrsto let. pa jo vedno znova domov vleče, tako da tako lepo spet ne mre bit. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil KIRA -- 11.8.2006 21:50:15 >

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:48:03   
tosja
tia-na še par dni in user posted image  user posted image  Se že veseliš?
Jaz ti za začetek želim, da bo v četrtek lep, vroč, sončen dan... pa vstran z optimizmom (kdo to govoriuser posted image ). Saj bo - vse bomo zagledale magični user posted image user posted image  in bomo srečkeuser posted image

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:49:45   
tosja
pika si že spilauser posted image , daj pridi nazaj. Ti še eno nalijemuser posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 21:56:19   
pika74
Uuu ste velik napisale kofetarce user posted image user posted image user posted image .

Men je pa boljša polovica zaplenila računalnik za igrice.... user posted image . Evo me pa sm si izborila nazaj tole čudežno škatlico za 10 minutk user posted image  Jeeeeeeee.user posted image .

Kok mal človk rab, da je srečen user posted image user posted image user posted image .


KIRA a tkole prauš. No, sej bo. Še streha, pol ste pa že skor na konju. Ti, pr nas mamo pa mačka user posted image za čiščenje tal user posted image user posted image  - se ga je zarad tega še fletn ime prjel - Močo Gurman user posted image . No Močo zarad funkcije, Gurman pa zarad nagrade, k jo pol dobi user posted image  (kšn kisu jogurt fajn poližeuser posted image ).

Tia-na takih cvetk bo zmeri polno okrog nas. Sam ne se sekirat. Glavo gor, pa novim zmagam naprej. Pa bo!
Ti tale Kenija je pa božanska user posted image user posted image user posted image . Si moram pol v miru vse še enkrat pogledat. Je zelo mikavno. Jo bom uvrstila na seznam prihodnjih destinacij! Hvala za link!!!

Tosja a ti si pa kar longeto fasala. Boga user posted image . Jaz sem jo tud enkrat imela. Ma že dolgo nazaj. Ene 8 let nazaj. Uh sm že starauser posted image . Kdaj se greš pa ti naslednjič zafiksat (beri IVF)?

user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 22:04:38   
tosja
PIKA jaz se še nič ne fiksamuser posted image , sem komaj na začetku - nizki štart al kako bi temu rekliuser posted image . Upam, da novembra izveva kako in kaj za naprejuser posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A se ob petkih ne pije več kofeta?
11.8.2006 22:10:11   
pika74
Ja Tosja viš, to je pa tko, k človk pride u leta user posted image . Mal sm pomešala. Vzamem nazaj. MA upam, da nis kej zamerla. Veš, me IVFovke v žargonu rečemo, da se fiksamo, k se mormo tko s temi injekcijami špikat.

A si bla ti tista, k si nas ful bodrila pa take lepe barvne poste pisala? Men se mal svetlika zdej user posted image .

A ti pa novembra izveš. Če boš kej okol dohtarjev na GK hodila, se mogoče še srečamo takratuser posted image  .

< Sporočilo je popravil pika74 -- 11.8.2006 22:11:23 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




katero ime za fanta?
tailor

imam težave pri izbiri imena za tretjega člana. 1 je ime:katarina 2:klara 3?lahko dodate tudi kakšno drugo ime:)

žiga (19%)

blaž (15%)

artur (2%)

uroš (6%)

lukas (19%)

klemen (40%)


Število vseh glasov: 454

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!