|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 19:11:46   
ZARA
....dražja oblačila, "firme" po domače...ne vem...Benetton, Champion, Osh - Cosh (al kako se napiše???), Nike ... Upam ,da me razumete, če ne pa vprašte... In kolk seveda ste pripravljene odštet za to, al kupujete na razprodajah take zadeve??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 19:21:19   
total
Tudi mu kupim kaj takega,sam včasih se mi bolj poceni roba bolj dopade kot pa te dražje firme .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 19:23:38   
dix
Naš iama superge vedno od NIKE ker druge se mi ne zdijo tako kvalitetne ali pa lepe. ENkrat jih kupim jaz, drugič jih kupi kdo za darilo tako da ni strošek vedno na meni. Velikokrat pa res naletimo na akcijo.

Druge stvari pa kupujemo po potrebi in izgledu in ne po znamki, največkrat dobi za darilo kakšne "znamke".

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 19:52:59   
cmokec
Edina oblačila od kake dražje firme je dobila za darila. Ne vidim razlike v primerjavi s H&M in Kik-om, razen v ceni.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 19:56:47   
Marogica
Se podpišem pod post od cmokca.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 19:58:02   
CatJa
Niti ne. V bistvu ne. Sploh.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 19:59:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 20:03:13   
Jančika_
Ne. Tudi za darilo ni dobila česa takega. Zakaj bi mulc imel dražje cote od mame in fotra, heheheh .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 20:03:42   
ZARA
Te zanese BAGI ??
No, sej zato, ma ne, ne vem zakaj sprašujem...ker jst tega ne počnem, pa da vidmo, kolk druge daste na to...
Jst ji vse(če ji) kupim v Kik-u in se mi zdijo te cunjice grozno kvalitetne, glede na nizke cene...no, vsaj kar sem do zdaj kupila...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 20:04:00   
Jančika_
Od same žletnobe se mi je zapisal en a preveč. Seveda dobil. Vasja je fantek.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 20:28:49   
JASNA D
Ne. Poleg tega, da so predrage, se mi zdi to snobovsko. Če ima kakšno firmo je bodisi "poerbana" ali pa jo je dobil za darilo. Večinoma kupujem na akcijah in v "cenenih" trgovinah, predvsem kar se tiče cot za v vrtec ali za na igrišče. Marko se zelo umaže, jaz pa tudi nisem zato z njim na igrišču, da mu bom vse prepovedala.

Na primer - prejšnji teden sem za 5.000,00 SIT kupila - 2 pižami, 2 majčki in ene hlače. Če ne bi videle listkov, verjetno ne bi vedele, da sem za to odštela drobiž.

Jasna

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 20:43:37   
Anonimen
Ja, mu, ampak v glavnem na razprodajah. Kdaj se pa tudi pregrešim in kaj strašno dragega kupim. Npr. en Adidasov pulover, kot zgornji del trenirke s kapuco, je stal 8.000 SIT. Pa nobenmu poovedat.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 20:44:32   
SILVA
Jaz jih pa kupujem in večinoma firmer,ker so boljša kvaliteta,pa rečte kar hočte.Recimo majčke od benettona so še vedno take kot nove,pa so oprane že stokrat,medtem ko pa majške ene iks firme,kupila sem jo k clarku kids,je pa po poraih pranjih stara in grda.
Tako,da mi ni škoda dat malo več za boljšo kvaliteto.Ubistvu sploh ni tok dražje.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 20:48:12   
ZARA
U zdele sem se spomnila, da sem ji kupila Nike teniske na spletni strani "superge.si", ampak so ble 50 % cenejše... skjuz mi !!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 20:51:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 20:52:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 20:54:03   
ZARA
Ja,pa še res je bla ona, mater ji supergasto!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 20:55:01   
ZARA
V kvadratke ???

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 20:57:18   
frutka_
Pozdravljene!

Jaz malemu kupim kaj taboljšega če mi je všeč. Sploh majčke iz Benetona se mi zdijo lepe in hlače prav tako. Ima kar nekaj njihovih oblačil. Pa še kartico s popustom imam za B tako da plačam morda malo več kot bi v H&M.
Všeč so mi tudi stavri iz Zare.
Tudi v Kiku kupujem ampak imajo zelo slabo izbiro za fantke sploh od št. 86 dalje.
Kvalitetni se mi zdijo tudi Clarovi bodiji. Tudi S. oliver ima lepe stvari za otroke.

Nisem mahnjena na firme ampak če imam kakšen tolar več in se mi cotike dopadejo mu kupim. Otrok je pa lahko zrihtan tudi v no name firmi ali pa zgleda kot klošar v firmi.
Vsaka mamica pač naredi kot ji ustreza in ji možnosti dopuščajo, ključno je da se otrok dobro počuti ter da ne gušiš za umazanijo!
Čevlje mu kupim Cicibanove, zdaj ima Nike teniske pa se mi zdi da je kar nekaj cajta rabil da se navadi na njih...ne vem zakaj.

Aja, sicr sem pa "mahnjena" na eno firmo zase to je Mango za malega pa GAP.

Če zaobjamem, kupim tu in tam kakšno firmo v glavnem pa konzumiramo H&M in C&A.Se pa ne branim ničesar, nekaj dobim, nekaj si mamice sposojamo med seboj, jaz VSE stvari dajem naprej prijateljici ki ima malega fantka, dojenčkaste stvari pa sem posodila vse eni sodelavki, ki je pred kratkim rodila.


PIP


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 20:59:17   
Primoza
ZARA je napisal/a:

....dražja oblačila, "firme"


Sparky?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 20:59:24   
smejček
No Zara moram ti povedat ,da sem tudi jaz na hitro preletela to stran in moram rečt ,da so prav *cortkani čevlčki*ne vem,če si ne bom enih privoščila za zimo od Nike.Hvala ti za informacijo!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 21:02:35   
Anonimen
Ej, vidve, Zara in Bagi, tiste Alpinine čevlje bi sto posto kupila, če bi imel manjšo nogo oz. bi bil mlajši. Se mi zdijo manjše številke lepše, čeprav imajo Tiborjeve tudi. Ampak tiste izgledajo že bolj kot kakšen otropedski pripomoček. Tako veliki, mislim. Saj jih nisem videla, ampak tako si predstavljam. Ta mali so pa fletni. Nikice pa niti niso tako drage, cenejše od Cicibana. Ampak saj to je pa skoraj itak vse, še Geox.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 21:03:06   
Marogica
Vse, ki pišete, da kupujete otrokom blagovne znamke, zaradi kvalitete- ne razumem najbolje. Kaj vaši otroci nosijo majčke 5,6 let, da je potrebna takšna kvaliteta?Moj ta večji jo nosi največ eno sezono, pa jo že preraste. Z ostalimi stvarmi je enkao. Za teh nekaj mesecev ne potrebujem "kvalitete", ker bo to "kvaliteto" hitro prerasel.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 21:07:56   
Anonimen
Moj nosi majice po dve sezoni. Se kar veliko preperejko, ampak nisme jaz bila tista, ki bi trdila, da so firme, kot H&M ali tisto, kupljeno v Kiku, slabe kvalitete. Nasprotno.
Hotela sem pa napisati Bagi še tole: na supergah.si imajo ful fletne Nike gojzarice za pozimi za tamalega Bagija. Pojdi gledat. Jaz sem jih Tiborju seveda že kupila. Take drap z oranžno in trjavo in zapenjanjem na ježka. Jih je imel zadnjič, ko sva jih šla na pošto iskat, cel dan potem gor, pa je bilo 30 stopinj. Imel je pa zraven kavbojske kratke hlače, pa revež je bil brez majice, ker mu je bilo tako vroče, da je bil čisto mopkro. Tako da, preverjeno, SO tople.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 21:12:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?