|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aerobika
21.1.2007 17:23:48   
sevenka
Pozdravljene!
Se opravičujem, če je tema že bila odprta, vendar sem brskala in nikjer zasledila.
Do zdaj sem 2x tedensko hodila na intenzivno aerobiko. Sedaj sem izvedela, da sem noseča. Je primerno, da jo še obiskujem ali je kaj nevarno zaradi ss?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aerobika
21.1.2007 18:12:34   
Anonimen
Če nimaš nobenih problemov lahko obiskuješ aerobiko, vendar ti priporočam kakšno LO aerobiko - nižjo intenzivnost. Saj se boš kmalu zelo hitro utrudila, pa tudi izčrpana boš bolj. Izogibaj se tudi poskokov in pilatesa oz. vaj, kjer moraš precej zadrževati napetost mišic v enem kosu. Drugače pa veselo vadbo in čim več vode med vadbo piti, in če čutiš kakšne omedlevice ali slabosti, takoj prenehaj z vadbo.

(odgovor članu sevenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aerobika
21.1.2007 19:16:49   
sevenka
Najlepša hvala za odgovor. Cenim to.
Si bom našla kaj drugega.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aerobika
21.1.2007 20:49:40   
TONČI.
V kar nekaj mestih po Slo. imajo telovadbo za nosečnice. Pozanimaj se

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aerobika
21.1.2007 20:53:23   
eya
Jaz sem bila tudi preden sem zanosila pogosto na aerobiki-3-4x tedensko. Ko sem zanosila, sem kak mesec še hodila, potem me je pa malo postalo strah, da ne bi bilo kaj narobe (pač nisem vedela, ali bo moja nosečnost rizična ali bo vse ok) in sem prekinila. Sem pa šla po 3. mesecu na aerobiko za nosečnice, sicer je bila bolj telovadba kot aerobika, ampak malo si se le razmigal.

< Sporočilo je popravil eya -- 21.1.2007 20:54:24 >


_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?