|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ah, ti moži!
7.2.2007 9:31:43   
mala zirafa
        Haj!

Po dolgem času vas lepo pozdravljam in vidim da vas je kar nekaj novih.Pri meni je ta problem, da si jaz neskončno želim otroka, tako kakor vse ve, moj dragi pa še ne.Na prvo mesto postavlja službo in to že kar nekaj časa.Sicer imava 2,5 let starga angelčka-punčko ki sva si jo takrat oba ful želela.Večkrat sem ga vprašala o tem, on pa samo, umiri se.On ima službo za dol. čas v stabilni firmi, jaz pa začasno in mi poteče 12. maja.Kako bo naprej ne vem.Stanovanje imamo prenovljeno lastno in to ni problem.Kako naj ga prepričam?On si želi da bi vsaj jaz dobila stalno službo.Rekel je da naj otroka preložimo za par let, si mislite!!Halo!!Naj omenim še to da sem prekinila porodniško po 3. mesecih in jo je takrat on čuval.Pač sem ravno takrat dobila službo.
Ima še katera od vas tak problem in kako ste ga rešile, če ste ga sploh??Za hčerko nama je ratalo v 4. krogu, dokaj hitro, nato po 14 mes. pa slučajno z metodo umika, ampak se ni obneslo, žal.
plis za odgovore in kak nasvet.
Hvala zlate ste.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 9:34:26   
Anonimen
Moj odgovor ti sicer ne bo všeč sam vseeno.
Jaz sem tudi mnenja naj ima vsaj eden od partnerjev stalno zaposlitev.
Ker drugače nikoli ne veš kako bo. A si predstavljaš da obema ne podaljšajouser posted image
Težka bi bila.

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 9:41:56   
mala zirafa
Hvala za tolažbo.Boljše kasneje,kot nikoli.Stalna služba se mi obeta, ampak ne tako v kratkem.Kot pravijo druge, se ne splača predolgo čakati.Stara sem 28,6 let in se počasi bližam 30-ki, ko se ti zmožnost zanositve strmo znižuje.
Obstaja možnost da ga kako prepričam?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 9:43:08   
ur+sa
ja služba je tut služba...samo kaj bi blo če bi res vsi čakali na stalno službo, se tolk otrok nebi bilo kar jih je...

jest pravm.. LISTEN TO YOUR HEART----user posted image user posted image

mene ne briga služba, jest hočem bit mamica zdej, pa pika...pa  mi čez 3 mesece poteče nadomeščanje, pa me niti ne gane,.... če bom ta čas noseča (upamuser posted image )bom pač noseča, tako bom želela in tako bom dobila...user posted image user posted image

desc še zmer lohpoj šiht išče, pa ga bo zihr dobu...user posted image tut z eno plačo se vse da...poglej druge ljudi..se niti ne sekirajo...naredijo 2 ali aveč otrok, gre na socialno n srečno živijo do konca svojih dni...vmes še kaka dva otroka naredijo...poj pa to to...

sej jest vem, da je denar velik, ni pa vse....pr nama obadelava, pa mava dobre plače...pa mi je moj enkrat zategnu, da bomo revežiuser posted image ....butljuser posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 9:46:14   
soncece24
Sem na istem kot ti, samo da gre za prvega otroka in da problem ni služba. Jaz te čisto razumem, pomagati ti pa žal tudi ne znam, ne znam niti sebi. Moj na vse moje argumente pravi samo: vse ob svojem času. Jaz se pa lahko samo z glavo v zid zaletavam. S tem da je moj še dodatno nesramen, ker mi je celo frajer lani poleti zatrdil, da pa januarja začnemo, potem je pa prišel januar in si je premislil. Jaz ne vem kaj je z našimi dedci, jaz sem nad mojim že obupala in ne vem kaj naj naredim. Pravi pa, da si on tudi ful želi otroka, ampak bi rab pač še malo počakal. Stara sva pa jaz 26, on pa bo jutri 30 user posted image Če najdeš kako formulo kr na dan z njo!

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 9:50:07   
mala zirafa
Lahko govorit.Saj sem jaz istega mnenja, ampak on ni!Mislim da ga je malo strah in si tega noče priznat.Poznate kakšen recept?Ne zdržim več čakat, saj to je za znoret.Pa preden potem rata...?
Neprestano gledam otr. opremo in nove modele, sicer veliko stvari imam še od prej.Ko rodiš je sreča nepojemljiva in rad bi ponovila ta dogodek.
Kaj naj storim?Dajte mi kak boljši nasvet. hvala.Kaj bi dala da bi letos zanosila!

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 9:53:50   
puhica13
Ur+sa,
user posted image  user posted image  user posted image  zate. Se strinjam z vsemi kar si rekla. Jaz sem tud rekla kao najprej da moram kao met štalco pol pa kravco user posted image  user posted image , ampak, ej ko ti strce reče da hočeš user posted image , pol ne čakaj na nič, vedno je tako da se pol itak vse reši. Tam kjer je volja, je moč!!

SONCECE 24,
tud moj je mal čudn, vsakič ko se prikaže user posted image  sem slabe volje, mislim valda, katera pa ni, ampak zadnje čase pa sem potem še ful razočarana ko nisem user posted image , pa mi pravi moj, pa kaj se sekiraš, pa sej bo če ne zdej pa čez par let!!!  PAR LET !!! A so zmešani! Če bi bilo po mojem, bi jaz bila že zdavni rada mamica, tko pa ne, pol smo pa čakal, zdej pa itak čakamo ker nama ne rata. No sej bo, sam ne čez par let!!! user posted image  Bomo, zdej v februarju tko slončkal, da bova komi hodila user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 9:58:10   
mala zirafa
Tvoj vsaj nima proti, moj pa.In ga ful razkurim če mu slučajno omenimuser posted image .Joj kako je to hudo.Upam da si kmalu premisli.Pa saj ta čas tako hitro beži.Ima katera od vas podoben primer, ko vaš dragi ni za?In kako ga spravit na svojo stran?
Pa hvala za dosedanje odgovore.

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 10:00:18   
soncece24
Žirafca, kak si ga pa za prvega prepričala? Al je bil tam spontano za?

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 10:17:03   
mala zirafa
Za prvega sva si kar en dan oba zaželela in ful delala na tem.Mogoče se mu še ni sanjalo kako zgleda imet user posted image .Mogoče zaradi tega odklanja.Enostavno reče, da zdaj še ne in pika.ne vem mogoče se bo kar naenkrat iznenada tja v en dan premislil in rekel, da je za stvar.Kdo ve.Po mojem ga skrbijo finance in zmeraj je našel kak izgovor.Kaj mislite ve?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 10:34:51   
ur+sa
mala žirafa...a sta trenutno brez zaščite...?

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 10:45:00   
mala zirafa
Ja.Ampak paziva, čeprav to ni 100%, glede na to da se je že "ponesrečilo" v preteklosti.Zakaj sprašuješ?Povej mi raje kako ga prepričat al vsaj svojga doma vprašat kako to storit. Hvala.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 10:49:52   
ur+sa
ja moj je bil (je) isti....
povej mu tako kot je... reči mu, zakaj ne želi imeti otrok (vem težka debata za večino descov), moj je men reku, da bomo reveži, če bova mela otoka....user posted image (ja itk)

povej mu, da si ti že tolk, da bi ga mela rada... da se bo finančno izšlo, pa malo mu vrž pod nos, da obstajajo ljudje, kjer sta obadv na socialni (kjer znaša približno 45.000 SIT), pa preživijo... naj se ne sekira....

ti pa povem, da ga je gotov strah rečt: TI BEJBI GREVA ZDEJ MI2 MET OTROKE.... (isti je moj), tega jest niti ne pričakujem... samo takt k pa na polhn...pa ve da sva nezaščitena, mi pa "neposredo" da vedt, da se tudi on tega ne brani...


user posted image  sej nevem kva govorim, sam upam, da ti loh kej pomagamuser posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 10:55:34   
mala zirafa
Moj se ga brani, jaz ne vem no kda bom prišla na svoj račun.Zmeraj ful pazi.Čeprav baje da moški ne čuti predsemenske tekočine in  da je kar ene 5% šans da rata.Oz. kot je dejal Pušenjak, loterija.Stvar sreče ali smole, kako zabavno.
Ga bom probala spet malo potipat. kako in kaj.Sedaj sva oba kar prehlajena tako da s telovadbo ni nič že kar en cajt.
Bom pogledala še na očkov forum če se kak očka najde.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 10:57:09   
ur+sa
kolk sta pa stara, če smem prašat?

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 10:58:45   
stunfek
Morda potrebuje neko varnost, da v primeru, da zanosita in rodiš ne bo spet on prevzel otročka pri 3 mesecih. Kaj če bi to energijo, ki trenutno izgoreva v luft, ker nista na isti valovni porabiš za to, da dejansko prideš do zaposlitve za nedoločen čas. Saj vem, da je težko samo probat pa moraš.
Predvsem pa se je treba pogovarjat...in to ne v smislu "jaz hočem otroka" ampak morda...."zakaj ga ne želiš sedaj in kaj bi se moralo zgoditi, da boš za". Poslušaj ga. Morda je v ozadju kakšen drug strah. Res moraš pogruntati, kaj je pravzaprav glavni razlog. Ker nekaj zagotovo je.  In odgovore boš dobila samo z vprašanji in s pogovorom.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 12:59:45   
mala zirafa
kako le po si napisala, stunfek.Ga bom probala malo lepše izprašat.Jaz sem mu samo rekla da siželim še enega, ne da ga hočem.Pa tudi mirno sva se o tem pogovarjala, ampak enostavno reče da ne še zdaj.
Dršte pesti da si kmalu premisli.Sigurno mora obstojat en razlog.Vam sporočim, ko kaj izvem.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 17:28:55   
puhica13
Mala Žirafa ,

no , ko bo katera izvedla recept kako jih prepričat, obvezno to napisat user posted image  user posted image  ! Moj vedno samo sliši ¨slončkanje¨ in hecno kako je pri nama to prišlo v redni besednjak. Pa sej se bol simpatično sliši user posted image . Vedno,ko načenjam temo da je čist fajn imet user posted image , pa da si ga sicer oba srčno želiva, končava pri temu, da je pri vsem pa najboljš slončkat-po njegovem! Fantje so v svojem svetu, in zelo malo je takih, ki bodo rekli: draga jest bi imel pa user posted image . Ponavadi smo ženske pobudnice.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 17:40:25   
mala zirafa
Mislim, da se samo boji.Enkrat je omenil, da bo zelo težko prenašal še en porod, če že bo.Baje je trpel bolj kot jaz.

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 17:44:37   
puhica13
Ah no, a pa ga nič n premami tista štručka, pa enega imata že, pa sej ga boš preprišala, ampak mislim, da ima Stunfek kar prov, počasi tipaj, da vidiš kaj ga zavira, in kje je problem. Ko bosta to rečila meni vrjem, da te bo na kolenih prosil da pejta slončkat za novega  user posted image . user posted image user posted image  user posted image . vso srečo ti želim !

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 17:58:21   
mala zirafa
Hvala puhica in vsem ostalim.Kako me ve potlažite.Saj vem da bova nekega lepega dne povila še eni štručko, a kaj ko se meni tako zelo mudi.Ko sem mu omenla da če mi rata dobit za ned. čas delo, je bil tiho in ni imel nič proti.Mislim da je tudi to razlog.ni pa lepšega če se otroka veselita oba in ne samo mati.

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ah, ti moži!
7.2.2007 19:08:34   
tosja
Moja izkušnja, ti sicer ne bo pomagala user posted image , pa vseen:
Z dragim imava oba zeloo rada otročke, jaz imam tudi tak poklic, da sem vedno z njimi user posted image  user posted image  user posted image
Ker sem imela službo za določen čas - vedno za eno leto se nisva sekirala, ker ni ratalo user posted image

Si je pa moj želel, da prej dobim službo za ned. čas (on ima za ned. č.) imava  stanovanje..... tako, da to ni problem.
Ko po 4,5 letih brez zaščite ni bilo nič in sem dobila ned.č. sva ugotovila, da je čas povprašati bogove v belih haljah.......user posted image  user posted image

Tako danes komaj čakam, da se moje zdravljenje nadaljuje, v sebi občasno (še) vedno čutim bolečino in žalost, ker sem zaradi službe tako dolgo odlašalauser posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Vendar je tako, da stvari za nazaj ne gre popravljat!

Lahko pa rečem, da je najina želja, velika - oba čutiva enako.
Življenjska preizkušnja, ki jo bijeva pa naju je še bolj povezala in obogatila, tako bo sreča v obliki user posted image  zasijala v vsej svoji veličini.

Vsem  nam - verjamem v to! user posted image

< Sporočilo je popravil tosja -- 7.2.2007 19:09:43 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ah, ti moži!
8.2.2007 8:57:51   
mala zirafa
Ful mi je žal zate.Res mora bit hudo in si sploh ne morem predstavljat.
Ena je na očkovom forumu napisala da njen odklanja drugega otr. zaradi komoditete.Čisto možno.Ga bom danes kaj izprašala, ker je praznik in je spočit.
P.S.:Moja kolegica se je matrala 5 let in novembra lani je rodila prelepo pnčko.Prej al slej bo tudi vama uspelo.
Pa srečno!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ah, ti moži!
8.2.2007 9:23:21   
upica
Kakšen recept? Če veš, da je bolj trmaste narave in ima precej ponosa v sebi, mu reci, da je neploden. Potem pa naj dokaže, da to ni res.user posted image  Oprosti malo se hecam, ampak res ne vem, kako bi ti pomagala, ker sama nisem bila nikdar v tej situaciji, se pa popolnoma strinjam s tem kar je napisala stumfek (zrel pogovor v dvoje,...).

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ah, ti moži!
8.2.2007 9:29:20   
mala zirafa
Po horoskopu je lev.mogoče vam to kaj več pove.

(odgovor članu upica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?