|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Airrex podloga
16.9.2009 22:46:52   
PERSIDA
Imam otroka s katerim hodim na fizioterapijo.Vaje moram delat tudi sama doma z otrokom.Zato me zanima kje lahko kupim original to podlogo (airrex),kot jo imajo fizioterapevti.V naprej hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Airrex podloga
16.9.2009 22:51:11   
rubica
http://www.mimovrste.com/artikel/3850038027/blazina-airex-coronela

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Airrex podloga
16.9.2009 22:54:12   
Najaa
Joj PERSIDA, ravno zadnjič sem se na FT pogovarjala o tej blazini. Veš kako je draga! 200 evrov baje! Prosi v RA, če ti jo da na recept, drugače pa je v Kranju ena firma, ki dela podobne blazine (ni 1,5 cm debela ampak samo 1 cm in ni rdeča, ampak plava in mal drugačen material je) za 9 evrov na kvadratni meter. Dej če boš rabla, ti dam številko. Meni je na FT pokazala to drugo blazino in je prav fajn.

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Airrex podloga
16.9.2009 22:54:50   
rubica
mi smo pa tuki: http://www.mpi-kranj.si/sport.htm naročil ti jo zrežejo po meri kukr rabš pa plačaš po prn in ti jo dostavjo na dom na njihove stroške!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cena pa je bila 13 eur m2 (kvadraten meter).

< Sporočilo je popravil rubica -- 16.9.2009 22:55:47 >

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Airrex podloga
18.9.2009 21:21:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Joj PERSIDA, ravno zadnjič sem se na FT pogovarjala o tej blazini. Veš kako je draga! 200 evrov baje! Prosi v RA, če ti jo da na recept, drugače pa je v Kranju ena firma, ki dela podobne blazine (ni 1,5 cm debela ampak samo 1 cm in ni rdeča, ampak plava in mal drugačen material je) za 9 evrov na kvadratni meter. Dej če boš rabla, ti dam številko. Meni je na FT pokazala to drugo blazino in je prav fajn.


ja, res vprašaj na FT, če ti jo lahko dajo na recept. Mi imamo zelene barve, dobili smo jo na recept, pa je bila sicer tudi 180€

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Airrex podloga
18.9.2009 22:54:36   
nejcko
Nam so jo posodili v RA v našem ZD.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Airrex podloga
20.9.2009 9:35:46   
kaya2007
mi smo jo tudi dobili na recept.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Airrex podloga
20.9.2009 9:39:30   
valerija77
http://www.mama.si/forum/index.php?topic=69185.0

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Airrex podloga
26.9.2009 16:57:32   
hothien
Mi smo jo dobili na recept v RA. Predlagala je pa fizioterapevtka.

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Airrex podloga
28.10.2009 19:00:56   
buškica
Vita center, Naklo -  Kranj

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Airrex podloga
29.10.2009 13:08:00   
RAKICA2007
Mi smo jo dobili na recept z doplačilom mislim, da okoli 5,00 EUR.

LP

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Airrex podloga
3.11.2009 16:17:37   
meduzica
varianta airex corona 185cmx100cm stane 123€ v vita centru

je ogromno ampak jaz sem preskusla par stvari pa je ni čez to podlago ... in če računam da jo bomo vsak dan več kot eno leto uporabljali .. se bo že amortizirala.

na recept je vsaj pri nas ne dajejo več (Lj Bežigrad) .. mogoče dobijo kaki dvojčki ali pa nedonošenčki ki res zelo rabijo ...


ps. mi smo dobili rabljeno, pa je ful ohranjena (ker so kvalitetne blazine) tako da se splača pogledat tudi na bolhi

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?