|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Akcija Pampers-Mercator - katera igrača je bo...
28.11.2006 18:33:53   
Maxica
Pri dveh pleničarjih in stalnem obiskovanju Mercatorja smo pridno nabrali račune že za Tomažkovo železnico, sedaj jih imamo pa spet za 11000 sit. Zdaj pa gledam, kaj naj izberem - za 9000 sit pripada en tak Tomy lokomotiva pritisni in pelji ali pa od Fisher-Price Nihajoča piramida. Kaj je boljše, sploh ne vem, za kaj naj se odločimo. Imate kaj od tega doma, pa mi lahko priporočate?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Akcija Pampers-Mercator - katera igrača j...
28.11.2006 19:51:33   
tulip
Oprosti ker se ti vrivam na temo, zanima pa me do kdaj ta akcija traja? Tudi jaz imam nekaj računov, pa nisem uspela še kartončka vzet....

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Akcija Pampers-Mercator - katera igrača j...
28.11.2006 20:12:36   
mojca*
akcija traja do 6.12., če pa bo kateri od vaju še kak račun ostal.....user posted image
sem poslala za tomy pritisni in pelji, mogoče mi bo uspelo zbrat še za nihajočo piramido, oboje se mi zdi fajn....

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Akcija Pampers-Mercator - katera igrača j...
29.11.2006 9:11:15   
Katrin
Mi imamo nihajočo piramido user posted image

Moje mnenje je, da je piramida s krogci didaktična igrača, ki omoga otroku razvijati več spretnosti: natikanje obročkov, spoznavanje barv, vztrajnost in spomin ...

Če bi se jaz morala odločiti med piramido in vlakom, bi se odločila za piramido user posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?