|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aktiven teden
21.7.2005 10:44:52   
IrenaO.
Samo, da vam povem, da imam po izračunu od danes naprej do naslednjega četrtka tiste najbolj plodne dneve, držite pesti, jaz pa že danes popoldne stopim z mojim v akcijo:)...Ja prejšni mesec nama ni uspela,mogoče pa ta mesec, no lep dan in tudi vam vsem skupaj želim uspšene mesec:):sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Aktiven teden
21.7.2005 11:36:34   
Lili2
Vso srečo, držim pesti za vaju!!!!
:sloncek::bravo::rozica:

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Aktiven teden
21.7.2005 11:37:21   
tinkamiška
:miska::sloncek::miska::sloncek::miska::sloncek::miska:

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Aktiven teden
21.7.2005 11:44:01   
Anonimen
Bomo držale pestke, vidva pa v akcijo in noge potem v luft!:miska::sloncek::miska::sloncek::miska::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu IrenaO.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Aktiven teden
21.7.2005 12:04:40   
dolenjka
AKCIJA :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:!
Po opravljeni nalogi pa noge v luft pa za luster prvezat, bi reku moj!:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Aktiven teden
21.7.2005 13:02:59   
IrenaO.
Hvala punce:bravo:...bom delala rekorde koliko časa lahko držim noge v luft, ampak ta način naj bi res držal, kajti moja mami je imeli pri meni težave, ko je hotela zanositi in ko ji je dohtar svetoval, da naj proba s to varijanto je takoj že drugi mesec zanosila in verjamem v to, kajti s tem samo odpreš še hitrjšo pot borcem,he,he,lep dan:):sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Aktiven teden
21.7.2005 13:18:45   
Nyah*
Nekaj more biti na tem, ker sva nekaj zadnjih mesecev tudi midva to prakticirala, po pouster pod rit tlacila:)-:)-:)-, pa je ratalo :bravo::bravo::bravo:.

Kar poskusat, gremoooooooo, akcijaaaaaaaa,
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:!

Da te ta teden ne vidimo vec po RR-ju skakat!
:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Aktiven teden
21.7.2005 14:11:55   
IrenaO.
:))))))))))))))))

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?