|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aktivnosti za punčko-ples,gimnastika 4.-5.let...
14.8.2008 18:03:53   
Mala_princeska
Pozdravljene mamice in malčki malčice.
Rada bi en pameten nasvet.

Moja princesa je zelo živahna. Stara je 4.leta in pol, rada bi jo sedaj septembra vključila v kakšno aktivnost.
V vrtcu bodo sicer zagotovo imeli kako plesno šolo in plesne aktivnosti, pa ne vem ali se je bolje direktno obrniti na kakšno plesno šolo v moji okolici (najbližje nam je Novo mesto)
zanima pa me tudi kaka gimnastika. Punca se full rada giba, ukvarja s kakšno špago, ruto,.......rada pleše. ( zanima me tudi v  Novem mestu).

Enkrat sem od ene mamice celo slišala, da njena punčka hodi na balet. Ko jo bom spet srečajo jo bom malo več povprašala, če pa ima že kdo od vas te izkušnje, se priporočam za nasvet.

Rada bi čim več podatkov - kolikokrat na teden potekajo aktivnosti, kolikokrat na teden, ter navsezadnje koliko to stane na mesec.

Oziroma zanima me kaj počnejo vaši malčki v starosti 4. - 5.let???

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aktivnosti za punčko-ples,gimnastika 4.-5...
14.8.2008 19:06:39   
Eillish
Moja hči je pri štirih letih začela obiskovati plesno pripravljalnico oz. nekakšne osnove baleta, pri katerih je tudi veliko gimnastike. Potekalo je dvakrat tedensko po šolsko uro, cena 10eurov na mesec. Skoraj nikoli ni manjkala, nobenih problemov ni bilo za hodit, po moje ji je bilo zelo všeč. Zdaj med počitnicami že sprašuje, kdaj bo spet šla.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aktivnosti za punčko-ples,gimnastika 4.-5...
14.8.2008 22:23:09   
jakaracman
Kje pa je tvoja punčka to obiskovala?

(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aktivnosti za punčko-ples,gimnastika 4.-5...
15.8.2008 7:36:17   
Eillish
V Ajdovščini. Imajo pa nekaj podobnega še v Postojni.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aktivnosti za punčko-ples,gimnastika 4.-5...
16.8.2008 17:33:25   
Mala_princeska
A imajo kak kontakt in ali mogoče kaj takega obstaja v Novem mestu ???

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aktivnosti za punčko-ples,gimnastika 4.-5...
21.8.2008 10:15:19   
Gordana-3
10 evrov pa je res poceni. jaz sem sedaj malo gledala te stvari v celju, cena je povsod med 20 in 40 evrov na mesec. je pa 1x na mesec po uro ali 45 minut.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aktivnosti za punčko-ples,gimnastika 4.-5...
14.12.2013 0:17:07   
sončekleila
Pozdravljene

Jst sm svojo punčko vpisala na plesni tečaj in se seveda zelo dobro obnese jaz sem ful zadovoljna in ona ful rada pleše tko da če ste v dilemi kam peljat če ste seveda v lj
so punceres zakon..... pa še tamala je čist utrujena po eno urnem skakanju :-) in seveda lahko še sodelujete.....
oglejte si link začnejo pa spet z januarjem

https://www.facebook.com/pages/Plesno-gibalne-urice-Brihte-za-najmlaj%C5%A1e/612128218824598?notif_t=fbpage_fan_invite

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aktivnosti za punčko-ples,gimnastika 4.-5...
3.4.2014 17:19:07   
Aljaz13
Odpiramo vadbo za otroke, od starosti 18 mesecv naprej. Vadba obsega področja osnovne motorike, hkrati pa preko igre seznanja otroke z angleškim jezikom. Vadba je vzbudila veliko zanimanja po drugih krajih v Sloveniji, zato smo jo pripeljali tudi v Ljubljano. Vadba se začne z prvim petkom v apirlu in bo potekala vsak petek od 16.30 do 17.30 ure. Za več informacij pokličite: 040 474 276 ali pa pisite na email: ramsak.aljaz@gmail.com, lahko pa pogledate več o sami vadbi tudi na strani: https://www.facebook.com/otroskeurice

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Od hiše do hiše, od vrat do vrat ...
Včasih se mi zdi, kot da je tudi pust postal instanten. Hitro po kostum v najbližjo trgovino, malo naokrog po sladkarije...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?