|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Akvarijske ribice
30.5.2009 19:29:43   
Splišni
Kolikokrat na dan hranite akvarijske ribice?

Meni so rekli v trgovini, da enkrat, povsod pa piše, da 2- do 3-krat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Akvarijske ribice
30.5.2009 19:33:38   
cowgirl
lahko tudi samo enkrat.
jaz jih večkrat ampak po malo. mi je fajn gledat akvarij zjutraj ob kavici in popoldne ko pridem domov... in takrat jih nahranim.
kakšne ribice imaš?


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Akvarijske ribice
30.5.2009 20:21:40   
Splišni
Saj meni jih je tudi fino gledat. Posebej takrat, ko so srečne, ker dobijo hrano. Čisto ponorijo. Zato bi jih pa raje večkrat ... ampak spet ne preveč. Ma jih bom 2-krat, pa bo.

Imam pa gupije (3 samice in 3 samce), 4 platije (po 2 oranžna in 2 črna), pa 6 neonk in 2 somčka.

Pa moram rečt, da so ribice med seboj ful prijatle. Prav zanimivo, da so vedno vse v 1/4 akvarija, ali na eni, ali na drugi strani. Kot ena jata so, znotraj jate pa potem po parčkih, sploh platiji so po 2 in 2. Edino neonke so pa ponavadi posebej, na drugi strani.

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Akvarijske ribice
1.6.2009 8:12:00   
ursa30
jaz jih hranim dvakrat na dan približno ob istem času, zjutraj in zvečer. da se jim pa toliko hrane, kolikor jo pojejo v dveh minutah.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Akvarijske ribice
1.6.2009 19:43:17   
Laubica
Jaz pa samo zjutraj

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Akvarijske ribice
3.6.2009 17:39:42   
Taddy78
Jaz sem jih na začetku kar 3x na dan, pa so tako zrastle, da jih bom mogla počasi zamenjat za manjše...sedaj jih hranim samo zjutraj, včasih še popoldan...
so face ker samo slišijo korake po stopnicah, pa že cmokajo na površju...mi je kar težko iti mimo brez da jim kaj vsipam...

Se pa manjkrat hrani kao zato, ker potem dosti "kakajo" in je akvarij prej vsran...sama sem nabavila 3 praskače da čistijo akvarij (imam bolj malega), pa jim že 6mesecev nisem menjala vodo pa je ful čista in brez alg...priporočamuser posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Akvarijske ribice
3.6.2009 19:35:19   
ursa30
praskače? jaz jim rečem čistilci. imam 54 litrski akvarij, notri je 6 zlatih ribic, ki kar veliko kakajo, imam pa še dva čistilca, ampak vodo menjavam na približno 3 tedne. je že res, da čistilci čistijo alge, ampak drekci pa ostajajo. si ne predstavljam, da 6 mesecev ne bi sčistila akvarija user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Akvarijske ribice
3.6.2009 20:58:52   
cowgirl
Jaz že več kot 6 mesecev nisem čistila akvarija... ampak seveda nimam zlatih rib. Te so prave packe.
Tropske ribice so večinoma manjše in ni takih drekov po tleh. Rastline spucajo vodo nitritov, čistilci pa ostanke hrane in najbrž tudi dreke. Za po tleh imam enega soma, eno činkljo in enega ancistrusa.


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Akvarijske ribice
27.7.2009 19:47:36   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

praskače? jaz jim rečem čistilci. imam 54 litrski akvarij, notri je 6 zlatih ribic, ki kar veliko kakajo, imam pa še dva čistilca, ampak vodo menjavam na približno 3 tedne. je že res, da čistilci čistijo alge, ampak drekci pa ostajajo. si ne predstavljam, da 6 mesecev ne bi sčistila akvarija user posted image


"Čistilci" so tisti rjavi, ti praskači so pa manjši in čisto drugačnega izgleda...

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?