|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Albumi
14.12.2007 21:10:12   
Rubin.
Zanima me, če tiste, ki imate dva otroka ali več, imate za vsakega otroka posebej album ali vse slike zlagate v en album.

Ali naj ima vsak otrok ko odraste recimo svoj album?

Kako rešujete to dilemo?

Tnx.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Albumi
14.12.2007 21:25:18   
Naja30
Jaz bom imela za oba user posted image  album To sem jaz. Za ostale slike pa bom prvi in drugemu naredila album do 1.leta za vsakega posebej, potem bodo pa anprej skupni.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Albumi
14.12.2007 21:27:11   
BrankaO.
Moji dve imata vsaka svoj album-zdaj že po tri-in pričakujemo še enega pa bom tudi zanj poskrbela da bo imel svojega!Seveda so tudi skupne slikce ampak lepo je če si ogledata vsaka svojega!Moje mnenje!!

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Albumi
14.12.2007 21:46:32   
Marelica
Absolutno za ločena albuma. Jaz bi bila recimo zdaj kar žalostna, če ne bi imela svojega albuma iz otroštva. Sestra ima tudi svojega.

Meni je največji problem pri toooooliko slikah izbrat samo ene par iz določenega obdobja. Tudi če vzamem najbolj posrečene je vsega preveč. user posted image

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Albumi
14.12.2007 23:21:13   
Rubin.
Kaj pa tiste skupne fotke, a tiste slike daste delat po 2x?

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Albumi
14.12.2007 23:34:39   
lelaval
Vsak ima svoj album. Če je res lepa skupna, dam še kakšno razvit, ali pa dobi samo eden, ali pa celo gre v najin album. Vsakemu dajem slike v svoj album zato, ker, ko bodo enkrat odšli od doma, bodo zagotovo albume vzeli s seboj. Ker pa želim, da imava tudi midva na stare dni spomin, kakšni so bili najini otročki v otroštvu, gre nekaj slikic od otrok v najin album. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Albumi
15.12.2007 0:06:57   
Rubin.
Čeprav razumem potem imate tri albume, vsak otrok svojga pa še vidva svojga. U mast, to pa je komplicirano. Mi imamo do sedaj samo enega - skupnega, v katerem je sicer  90% slik otrokovih, ampak je skupen.
Zdaj pa sem čist user posted image  (zmedena).

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Albumi
15.12.2007 1:00:07   
lelaval
Čeprav razumem potem imate tri albume, vsak otrok svojga pa še vidva svojga

Točno tako. user posted image Samo, kaj, ko ni časa za slike not dat, pa to naredim 1x letno.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Albumi
15.12.2007 1:10:17   
petra81
Mi imamo tudi samo skupne albume! Nima nobenih svojih slik posebej!! Meni osebno se mi ne zdi smiselno, itak imam vse filme, tako da če bo želela lahko dobi tisto sliko kot bo hotela!! Mogoče ga bo sama hotela imet ko bo večja, pa ji ga bomo nardili, samo s posebnimi slikicami!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Albumi
15.12.2007 13:52:05   
poliloni
Ko sem bila jaz majhna sva z bratom imela v začetku vsak svoj album, potem pa skupnega, ker sem starejša sem imela pa če nekaj slik več, je bil brat ljubosumen. Tako, da mi je bolj všeč kar skupni.

Mi je pa mami, pred poroko oz. za predporočno darilo naredila full lep spominček - v en manjši albumček je zbrala nekaj mojih slik od rojstva do odhoda in zraven vsake kaj napisala, ter na koncu en malo daljši sestavek. Jokam ko dež vsakič, ko ga odprem....

Hvala mami, to je bilo do sedaj najlepše darilo kar sem jih dobila!


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Albumi
15.12.2007 19:24:31   
viv_
Jaz sem sedaj odkrila "foto knjige". Tako da za vsa potvanja naredim tamalima knjigico, pa za vsako leto življenja bosta dobili vsaka eno knjigico. Če bosta hoteli kaj več, bosta pa lahko pogledali družinski album doma user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Albumi
8.1.2008 19:13:17   
VERONICA
Jaz sem absolutno za skupni foto album. Že tako je slik preveč. Pri nas pa je problem da obe zelo rade gledajo slikce in nekatere albumčke bom že drugič morala zamenjati. Ker strani odpadajo od silnega obračanja neveščih rokic.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Albumi
8.1.2008 21:20:18   
zvezda06
kako pa izgleda foto knjiga?

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Albumi
8.1.2008 21:41:11   
orka**
Pri nas imata vsak svojega, skupne slike razvijem dvakrat.
Potem pa imamo še dva albuma kjer je zbrano nekaj slik. En je za naju drugi pa za babico in dedka.

(odgovor članu zvezda06)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?