|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alergija na cvetni prah
20.3.2007 13:52:45   
sonček07
Drage punce spet imam vprašanje za vas.
Čeprav smo šele v sredini marca, se je pri meni že pojavila huda alergija na cvetni prah - sezonski alergijski rinitis (kiham, smrkam, oči se mi solzijo in me občasno srbijo. nos imam zamašen-še posebej ponoči).Ker pa intenzivno delamo na user posted image  ne smem jemat nobenih tablet, tudi enekcija ne pride v poštev.
Lepo prosim, če ima katera izkušnje s tem, da mi poda kakšen pameten nasvet.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alergija na cvetni prah
20.3.2007 14:35:17   
stunfek
Zanimivo. Jaz imam tudi eno alergijo...sicer drugačno kot ti ampak jelnljem zdravila kljub intenzivnim preizadevanjem, da zanosimo. Bom pač prenehala z zzdravili, ko bom nosečka. A ti je to zdravnik rekel, da ne smeš jemati teh zdravil? Po mojem bi jih pa lahko...vse dokler ne bi pluska zagledala.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu sonček07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alergija na cvetni prah
20.3.2007 15:05:27   
pot
Jaz sem nehala jemati zdravila, še preden sva začela delati na user posted image . Tega je že več kot eno leto.

So pa moji simptomi blažji (vsaj kar se tiče solzenja oči) in se izogibam, kolikor se le morem vsemu kar povzroča alergije. Pogovori se z osebnim zdravnikom, ker če je alergija res zelo zelo huda, mislim, da se lahko kako dogovorita za zdravljenje, kljub možni nosečnosti. Raje se pogovori z zdravnikom, ki je seznanjem s tvojo boleznijo, kot da upoštevaš naše, sicer dobronamerne nasvete.

Pa veliko sreče pri zanositvi.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?