|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alergija na jajca
27.1.2013 19:06:44   
elmi
OJLA RABILA BI POMOČ
SINU SO UGOTOVILI DA IMA ALERGIJO NA JAJCE user posted image KAR KOLI MU DAM ZA JEST ON SE ZMERI PRASKA PO GLAVI IN POD VRATOM :(
MI LAHKO KDO POMAGA IN NAPISE KAKŠE RECEPTE ALI KAR KOLI KAJ DA MU DAJEM ZA JEST,,,,STAR JE 7MES.

HVALA

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 28.1.2013 9:17:01 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ALERGIJA NA JAJCE
27.1.2013 19:10:51   
Doll
Bo potrebno nekaj časa ,da alergen "gre" ven iz telesa. Otroku daš lahko jesti vse kar ne vsebuje jajca ,jajčnega licitina in. Treba bo brati sestavine user posted image

Imaš tudi forum alergije.net

(odgovor članu elmi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ALERGIJA NA JAJCE
27.1.2013 19:38:06   
elmi
aha hvala ,,,,jst njemu tud ko dam zalenjavo se skos praska :(

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ALERGIJA NA JAJCE
15.2.2013 18:15:06   
maktub
ja nekaj časa traja.. naša se je alergena zbebila šele po 8m:((( rodila se je Avgusta in od Novembra do Maja je bilo groza pa ni taknila jajca.. se pa čistooooooo vse lahko nardi brez jajc.. nobene panike pa se vse je ful dobro:) mi smo kr vsi začeli tako bretz jajc jest.. kar kupis pa mores vedno vse prebrat... vse se da.. alergija na jajce ni taka pa panika oz. vsaj meni ni...
Bodi pa previdna... vsee BERI.. tudi čisto logične stvari recimo kot SIR, parmezan.. ki človek reče ah v siru pa ni jajc.. NAPAKa v siru so jajca:((( tko da je res treba bit zelo previden.. sčasoma pa bos itak začela kupuvat ene in iste stvari...
Naši je bila potrjena alerg. na jajce ampak sem sama sčasoma videla da je tudi na jabolko... če je se kaj drugega bos morala sam agotovi.. če te pa se bilo kaj zanima... lahko pišeš ma mail: majabuzecan@yahoo.it in ti vse z veseljem pomagam in dam kake recepte:))

(odgovor članu elmi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ALERGIJA NA JAJCE
24.3.2013 21:26:43   
samado
Bi se kar tej temi pridružila, da ne odpiram nove. Tudi našemu dojenčku so odkrili alergijo na jajca. Ker je zaenkrat samo še dojen, sem na dieti jaz in sicer se strogo držim diete brez mleka in jajc, urtika III. Zanima me, če ima katera podobno izkušnjo, v kolikšnem času od začetka diete je šlo na bolje? Pri nas je sicer šele 10 dni, še ne pričakujem, da bo dobro, vendar bi lahko rekla, da je še slabše. Je možno, da je alergičen še na kaj drugega, ali toliko časa traja, da se to uredi?

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ALERGIJA NA JAJCE
25.3.2013 11:12:59   
.tojeto.
Samado: prve spremembe lahko pričakuješ šele po 3 tednih - najprej se mora prečistiti tvoj organizem, potem pa še otrokov...
Pa kot piše Madkub - tudi mi smo sčasoma ugotovili, da so problem jabolka in dodatno še paradižnik.
Drugače pa se živila brez mleka in jajca običajno nahajajo na BIO ali VEGI oddelkih večjih trgovskih centrov, pa tudi na spletni strani Mojaalergija je kar nekaj uporabnega. So pa cene teh stvari seveda primerno zasoljene. Drugače je pa najbolje, da si kupuješ osnovne sestavine in si kuhaš sama - kupi si le nadomestek za jajca, mleko zamenjaj z riževim ali ovsenim, enako smetano... tako se da skuhati oz. speči praktično vse - našemu malčku sem npr. za rojstni dan spekla odlično čokoladno torto (pa pred njegovo alergijo nisem spekla še nobene)...

(odgovor članu samado)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ALERGIJA NA JAJCE
2.4.2013 13:17:38   
anifany
super nasveti, tole bo tudi meni prišlo prav!

(odgovor članu .tojeto.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ALERGIJA NA JAJCE
3.4.2013 22:18:36   
jupii
tojeto, daj mi prosim recept za to čokoladno torto, ker sem poskusila že marsikateri recept, vse zanič,razen presna torta, ko so dateljni pa to, ampak pa ta mali ni všeč. Sploh ne pogruntam pametne torte ali sladice, da bi bila njej všeč. Je čokolado, to brez mleka, ampak jedi z čokolade pa no wayuser posted image . Hvala.

(odgovor članu anifany)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?