|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 10:27:26   
JASNA D
pri izbiri imena za drugega otroka ob dejstvu, da je ime za prvega izbral očka in vam to ime sploh ni všeč. Z možem se bova namreč prej stepla, kot pa da bi jaz popustila.

Lp, Jasna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 10:29:35   
tina.nika
Ne!!!:hudicek::hudicek:
Vztrajaj pri svojem. Ej poglej si post pri cestitam!
LP; Tina

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 10:30:31   
puncica
Kaj pa kompromisi?:)- Midva sva za punčko takoj dobila ime, ki nama je obema všeč, za fantka pa še ko sem bila na porodni postli ne. No in problemi so izginili ko se je rodila punčka :bravo:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 11:34:32   
Anonimen
A je bil s tabo pri porodu? Pri nas je bilo namreč tako: On je hotel eno ime, jaz drugo. K porodu ni hotel. Potem pa je porod, ki se je kasneje končal s carskim rezom, trajal toliko časa, da je slučajno prišel mimo porodne sobe in ko me je videl tako ubogo, je takoj, ko sem prišla malo k sebi, sam od sebe rekel, da mu je lahko ime, tako kot sem jaz želela. Zato mu je danes ime Tibor, tako, kot je najprej hotel očka. Ker sem jaz popustila, zato ker je popustil on. Tako se naprimer sklepajo kompromisi...

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 11:38:44   
Lenny
Tudi pri nas je bil kompromis: jaz izberem za punčko, on za fantka, oba pa sva imela pravico do vložitve veta, ki pa ni bila izrabljena :)-
Ko sva zagledala najinega mulčka :duda: , je bilo pa tako in tako takoj jasno, da mu je ime pisano na kožo!
Če bi popustila? :zmeden: Mislim, da ne, če mi ime res nikakor ne bi bilo všeč. Ampak težko je reči, če nisi v taki situaciji.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 11:38:45   
JASNA D
Sem pomislila na to varianto, da bi počakali do poroda. To, da bi se mu tako fejst zasmilila, da bi on popustil je bolj malo verjetno - je bil z mano lani, pa ni bilo hudo, kers sem rodila z EA. Na EA računam tudi letos, tako, da na karto "usmiljenja" ne morem igrati. Saj vem, da sem za svoja leta otročja in nezrela glede tega imena, ampak celo življenje pa res ne bi rada imela tega grdega občutka, da nobeden od otrok nima imena, ki bi bil mamici všeč.

Kakorkoli že, ime bo treba določiti, ali ne? Ker sem malo žleht, bom probala še kakšen trik, da mi uspe.

LP, Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 11:54:05   
maksi
Mogoče pa bi dala otroku dva imena, pa bosta oba zadovoljna ;)

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 12:14:28   
JASNA D
Je moja mama predlagala, pa je rekel, da je to, da daš otroku 2 imeni tako pedersko... (pardon izrazu - je njegov ne moj). Mene načeloma ne motita 2 imeni, je pa res, da potem otroka dejansko kličeš v večini primerov samo z enim. No ja, če bo metoda kompromisa, bo verjetno na koncu Ana ali Vesna, kar bi eventuelno pri meni še tudi šlo skoz.

LP, Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 12:15:31   
malika
Jasna če ti ni ime ni všeč, ne popusti.Ali pa ji dajta res dve imeni, tako kot je že napisala ena (spet ne vem katera:ups: ) pred mano. Pri taki situaciji to niti najmanj ni slaba ideja.
Zdaj pa nam še zaupaj ime!!!!8)

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 12:23:17   
JASNA D
Joj, to sem pa pozabila napisat.

Moja favoritka je ALMA, njegova NATAŠA. Možekova lista se potem nadaljuje z ANA, moja pa z NEŽA.

Stvar je v tem, da so najini otroci totalna mešanica krvi: slovenska in beloruska po moji strani, srbska in hrvaška po njegovi. Tako da moj može razmišlja takole: ime mora biti sprejemljivo po celem svetu. Ne sme biti bodisi izrazito slovenskega ali kakšnega drugega izvora. Se pravi, da vsi Janezi, Franjoti in podobne kozlarije strogo odpadejo. Tu se strinjam z njim, tako da na žalost moja NEŽA odpade. Zelo všeč mi je še AGATA, pa vsi ob tem imenu razen moje mame popadajo v nezavest.

LP, Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 12:25:14   
malika
Pa naj bo Ana Neža. Meni je to dobra kombinacija.

:)-:)-:)-

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 12:31:40   
JASNA D
Punce, (malo za hec), posebej Štajerke (ker ste blizu), moj ded rata cel mehek, če se en kup žensk primerne starosti znajde okrog njega, zato predlagam, da če nič drugega ne bo uspelo, da mi pomagate. Vas zberem na kup, pol ga lepo verbalno obdelamo, uporabimo ženske šarme in finte, pa bo moja obveljala. Še prej pa mu častim tri pire, da bo bolj dovzeten.

Bo rekel, dost vas mam, naj ji bo!

Lp, Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 12:33:10   
malika
OK Potem pa ga v četrtek zraven pripelji.
:)-:)-:)-

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 12:45:58   
Teni_
Ja, ni problem, ga skopaj pregovorimo. Saj veš, da imamo ženske jezik podmazan.

Lp,
Mojca:rozica:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 12:46:15   
Annny
Dajta dve imeni(-: To pa res ni problem. Ne vem, zakaj bi se kregala zaradi neumnosti. Bistvo je, da bo otroček zdrav!

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 13:23:34   
maksi
Glasujem za Ana-Alma ali pa Alma-Ana :sloncek:
..sicer pa je fajn tud priimek upoštevat, tako da zraven paše.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 13:25:12   
malika
Jasna odpri glasovanje.
Midve z maksi, sva že dali svoj glas.

:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 13:32:29   
JASNA D
Punce, ve kar glasujte.

Nobena ni komentirala imena ALMA. A se vam tudi zdi to ime čudno oz. grdo. Mene gledajo, kot da sem z lune priletela. Pa še pamet mi solijo, da je muslimansko - pa ni. Sem preverila - je bodisi keltskega, irskega oz. španskega izvora. Pomeni pa dobro.

Če bodo pa kaj hamrali, bom pa rekla da bo Genovefa, tako je bojda želel moj ati, da bi bilo meni ime. Še dobro, da mame rešujejo situacijo... Brat pa bi po njegovem moral biti Alfonz.

LP, Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 13:45:52   
Ezi
He, he ... zelo zanimivo ... me zanima, če se boste dobile in fantu napele ...:)-:)-:)-:)-

Jaz glasujem za Ano-Nežo - mi je takoj prišlo v uho;)

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 13:53:38   
vesnaRR
Tako je moji mami ime in moram reč, da je tudi internacionalno lahko izgovorljivo, preizkušeno poleti pri znancih v ZDA;)

Lp, Vesna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 13:58:47   
mehurčica
Meni je tudi Ana Neža všeč! Sta mi pa obe imeni posebej tudi všeč.
Si pogledala tukaj na RR kaj imena za punčke? Je fuuul imen. Mogoče pa ti bo kakšno všeč in mogoče celo obema.

V četrtek pa ga zraven pripelji!:)

:miska:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 14:00:32   
Donja
Jaz tudi glasujem za Ana - Neža. Alma pa mi ni všeč, zaradi ene Alme ki je ne prenašam. Smo ljudje ena čudna zvrst.

V glavnem izberi ime, ki je všeč tebi in samo tebi. Mi nismo pomembni.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 14:09:53   
JASNA D
Donja, ker si ravno omenila, da ti nekdo z določenim imenom ni simpatičen: meni je ime ANA zelo všeč, ker pa imam eno ANO, posebej v želodcu, ker je velika packa (to je najlepše kar lahko rečem zanjo in ker greni življenje celi naši familiji), se pri meni zdaj pač pojavljajo pomisleki. Pa obe najboljši prijateljici imata tudi punčki, katerima je obema ime ANA.

Smo pa s temi asociacijami in negativnimi vibracijami glede imen res čudni.

Deda pripeljem na sestanek, če ga ne bomo raztrgale - saj veste je še za ponucat, kr fajn zgleda za svoja leta, pa tudi drugače je dober kot kruh, kot očka pa izredno skrben in ljubeč. Nič mu ni težko naredit za nas.

LP, Jasna

P.S.: Cel dan sem že na RR, telefonski račun bom skrila (upam, da ne bom ravno v bolnici, ko bo prispel), to, da mi je pa župa že dvakrat kipela, pa sploh ni za omenjat. Prekleta baba nemarna.

Pa še to: sem že drugi dan na svoji drugi porodniški - ko bi ve vedle, kak je to fajn....

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 14:35:24   
Ezi
Oooo, druga porodniška ...9nebesa

Veš kaj, ker smo res smotana bitja in pri imenih tako picajzlasti ... res, pojdi na tisto stran z imeni, stiskaj seznam in hop, z descem vse počekirat, bo verjetno res najbolje za vse ... da bo imelo detece ime, za katerega se bosta oba odločila ...

No, sej, na koncu pa otrok še zadovoljen ne bo z imenom:zmeden:Vsaj jaz nisem bila, ker so me zafrkavali :)-

LP, Ezi:racka:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 15:03:48   
JASNA D
Hvala za predlog, ampak sva prečekirala že 4 sezname, pa še vedno vsak na svojem bregu te lepe reke....

Saj vem, da bova nekako se morala uskladit, pa kaj ko imam danes preveč cajta in sem si to vpiknila v glavo.

Lp, Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?