|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali boste od transfera do testa doma?
31.1.2007 19:25:29   
pika74
Jaz najbrž ne bom.... razen, če me bo kej matral... upam da neuser posted image .

Kaj pa ve?

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali boste od transfera do testa doma?
31.1.2007 21:07:11   
Kalina
Jst sm bila, ampak sem imela hujso obliko hiperstimulacije. Tko da so me dal na bolnisko, bolniska je bla pa do porodniske...user posted image user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali boste od transfera do testa doma?
1.2.2007 7:22:36   
pika74
Kalina, se spomnim ja, da si imela res hudo hiperstimulacijo....si se mi prav smilila. Boga...user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali boste od transfera do testa doma?
1.2.2007 8:25:59   
Kalina
Joj pika, k se spomnim bi kr jokala, se hodt nism mogla. No ja vazn da se je prijelouser posted image

Predvcerajsnim sm pa klicala Reša, da vprasam kolk mam se zamrznjenckov, in od 8 noben ni preziveluser posted image Sm bla tko zalostka, sm se kr zjokalauser posted image Jah kaj cmo, kokr je reku Reš, bomo sli jovo na novo.

Pika kdaj mas ET? A na 3 al 5 dan? Fuuul stiskam pesti in mislim nateuser posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali boste od transfera do testa doma?
1.2.2007 8:35:21   
pika74
Ja, važno, da se je Kalina prijela user posted image user posted image .

Ej in od 8 noben ni preživel...user posted image user posted image user posted image ...kriza no...user posted image
sam... če tkole mal zafilozofiram, če bi preživel, bi bil na nek način to od Kaline "dvojček", ker je bil na isti dan spočet user posted image . Zanimivo a ne.

Sam upam, da v drugo ne boš imela spet hiperstimulacije. Pišuka, takrat je blo pa res... čist na meji za preživet...

Jaz imam ET v soboto - to je na 5 dan. Mislim, da v Lj ponavadi vedno dajo na 5 dan. Sem pa že prou firbčna, kaj bo od 18 jajčk. Al bo kej al nč... user posted image

Pa hvala za pestkeuser posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali boste od transfera do testa doma?
1.2.2007 10:04:09   
Mijavček
Oj, še tuki enkrat!

jest sem se odločila, da od ET, če bo seveda, kakšne 5-7 dni ne bom šla v službo. Mam kr stresno tukej, tko da... ziher je ziher. Razen službe bom pa vse normalno delala, hobiji pa to; vglavnem delala bom kar me veseli, če se mi bo šlo v službo, bom pa šla.

Pika drž se v soboto!

Kalina, smola res no, kr noben ni zdržal. Mi je žal. Je pa res no, sploh nisem pomislila, pol bi bli dvojčki, pa ne bi bli dvojčki... zanimiv. 

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali boste od transfera do testa doma?
1.2.2007 16:21:43   
GoYa
Tkole Pikič je blo pr meni:

1. postopek: po ET šla v službo, čez 13 dni user posted image
2. postopek: po ET bla doma (sem izkoristila tistih 14 dni, da sem magistrsko pisala user posted image ), čez 13 dni -
3. postopek: po ET šla v službo, čez 13 dni user posted image  (tokrat do konca).

Sej veš, kaj iz tega lahko potegneš user posted image , vsaj pr meni. Ampak saj vemo, da ni služba tista, ki mi je user posted image  prnesla, a ne.
Če se počutiš za v službo, pejd. Ker doma se boš 14 dni sam nervirala in čakala d day.

Hm, zanimivo, jst tudi nisem nikoli pomislila na tole, da bi bila dvojčka, pa ne bi bila. Interesting.....

P.S.: Copatke sem dobila user posted image . Pa da mal okaram tvojga, da je za to, da mi jih je dostavu, naredu prekršek user posted image  (sam ne me zatožit, da sem ga zatožla user posted image user posted image ). Ful so lepi. Sam sprovala jih še nisem, ker smo mal prej domov pršle. Bom zdej.


< Sporočilo je popravil GoYa -- 1.2.2007 16:22:05 >

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali boste od transfera do testa doma?
2.2.2007 15:44:17   
pika74
A tko GoYa - sem ga že za uha user posted image ... takle mi dela, kadar me ni zraven....jejhata, jejhatauser posted image .

Ej, če bojo copatki premajhni, jih pa spravi za drugega...itak bo kmalu... user posted image . Pomoje bodo Lini malčk premičkani.

P.S.
Pa hvala za veliiiiiiiko Milko z rižem...njamiiiii je šla v parih urcah user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali boste od transfera do testa doma?
2.2.2007 20:54:44   
GoYa
Ma sem ti rekla, da me ne zatožit. Zdej bo pa on mene za uha user posted image .

Copatki so pa lih za en mičkn premajhni. Bojo pa lih prov za Lininega bratcauser posted image . Upam, da bo res kmalu.

A si se napokala? Upam, da si vseeno še mal možeku privoščla (kljub prekršku user posted image ).

Kaj pol - boš doma al boš šla delat? Ma kaj sprašujem. Mislim, da boš v pondelk za službenim računalnikom, a ne user posted image . Narobe sem napisala: BOSTE v pondelk.....user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali boste od transfera do testa doma?
2.2.2007 23:30:55   
Anitka
PIKA74 z vami sem tudi jaz. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali boste od transfera do testa doma?
3.2.2007 13:47:07   
pika74
Ojla GoYa - na, sej se je men zdel, da sm mal premajhne naštrikala user posted image user posted image ... ja viš, k pa nimam doma nič za pomerit. Pol pa kokr utrofiš.... al rata al pa ne...še sreča, da mate v planu še bratca user posted image .

V pon. grem najbrž delat... edin če me bo kej šraufal, pol pa ostanem še mal doma.

Anitka - hvalauser posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali boste od transfera do testa doma?
3.2.2007 14:20:59   
Bety upa
Jaz pa imam cel teden naslednji dopust.....moram malo živčke spočiti in v miru upati....

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?