|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali ima katera kak pameten nasvet?
17.4.2008 13:30:32   
reckova
Torej punce meni ni več nič jasno. Glede na to da si nikoli ne morem natančno izračunati plodnih dni zajamem v svoj okvir pač daljši čas. no in ta mesec sva bila extra "pridna". No in zdaj mi ni več nič jasno. Zjutraj mi je rahlo slabo, prsi imam "zatečene" in me bolijo kot 100 hudičev. Zdaj pa že tri dni zjutraj opažam kaplice krvi. Ne veliko ampak toliko da mi res ni več nič jasno.
No pa še ta mesec sem začela s pitjem krvomočnice ( samo za info: ful se mi je koža izboljšala odkar pijem ta čaj). Testa še ne bom delala, ker  je do predvidenega začetka menstruacije še 7 dni.
Jaz nisem več pametna. A ima katera od vas kak pameten nasvet ali podobno izkušnjo?
Hvala in lep deževen pozdrav iz Mb.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali ima katera kak pameten nasvet?
17.4.2008 13:31:50   
Naja30
Nasvet glede česa?

(odgovor članu reckova)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali ima katera kak pameten nasvet?
17.4.2008 13:32:53   
Anonimen
Jaz imam sam en nasvet. Daj živčke na pašo. Resno. Jst sm se dve leti obremenjevala.....brezveze. K če bo bo, če ne bo ne bo. Sam čas zgubljaš.

Drgač pa znaki se običajno kažejo šele po 6-7 tednu. Zelo redko prej. Si jih znamo pa same priklicat. Jst sm dve leti vsak mesec mela miljon znakov.

(odgovor članu reckova)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali ima katera kak pameten nasvet?
17.4.2008 13:38:27   
danijela in taja
to je vse v glavi zapolni si....ja zdej si boš pa umislila da morš ful hodit na vc in ne vem kaj vse ....poznane fore....ampka skoz sam na to misliš zato je to ...tako ne bota nič nardila...pozabi nato....reč i si ko bo bo...pa ne sam takrat sexsat...to je pa najslabš...tedi ko vama paše....in bo.....

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu reckova)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali ima katera kak pameten nasvet?
17.4.2008 13:41:10   
Naja30
Aja, znaki.

Vse je v glavi, ja. Ko sem drugič zanosila, je bilo nepričakovano. M mi je zamujala že 6 dni, ko sem pomisla, da nekaj "ne štima", drugih znakov pa nobenih. Šele ko sem naredila test, so se pojavili še ostali znaki.

Ko sem prvič zanosila s hčerko, pa sem imela znake že preden mi je zamujala M.

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali ima katera kak pameten nasvet?
17.4.2008 13:42:17   
punčkica
Kri je lahko vgnezditvena tudi. Glede znakov pa tak jaz sem jih tudi vedno imela nešteto, zdaj nazadnje pa en teden pred M zelo napete boleče prsi, utrujenost in bolečine v hrbtenici sem naredila test tri dni pred M in je pokazalo eno črtico, potem mije tri dni zamujalo in ko sem začutila vrtoglavico in tresenje rok sem naredila test in je bil user posted image . Vso srečo!!!

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali ima katera kak pameten nasvet?
17.4.2008 13:44:39   
punčkica
jaz ko sem čisto odmislila na user posted image  in si nehala računat plodne dni mi je ratalo

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali ima katera kak pameten nasvet?
17.4.2008 14:36:06   
ledenka
lahko je karkoli user posted image  ampak na znake se zanasat ni najbolj produktivno. test zal pred izostankom ne pokaze, morda kak dan prej, vec pa skoraj ne user posted image  bi bilo pa fajn, ja user posted image  seksas in naslednji dan ves user posted image  ampak zmeraj lahko v zoc pogledas user posted image  (mal za hec)

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?