|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je možno?
3.6.2006 22:35:24   
Anonimen
Z dragim delava na otročku in točno na dan ko bi morala dobitiuser posted image  sem jo dobila bilo je samo par kaplic. Kaj je možno da sem noseča?Sedaj je že 5 dni mimo jaz sem imela M samo en dan par kapljic.

Nisem delala testa se pa počutim bolj švoh in bogo?Kaj mi svetujete ali naj grem k gin. saj mi je čudno da sem imela M samo en dan čisto malo.

l.p. vsem puncam ki se trudite postati user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je možno?
3.6.2006 22:37:25   
Anonimen
ne bi rekla....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je možno?
3.6.2006 22:44:19   
Anonimen
Lutka, a ti veš da obstajajo testi????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je možno?
3.6.2006 22:49:28   
babylove
Pojdi v lekarno po test user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je možno?
4.6.2006 10:07:29   
cukerček
Pojdi v lekarno po test.
In ja lahko si noseča če si imela le par kapljic in to le en dan. Moja prijateljica je imela še dva meseca normalno M pa je bila noseča.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je možno?
4.6.2006 11:22:14   
Sulfinija
Jaz bi na tvojem mestu šla do lekarne in kupila test,ga naredila in poročala.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je možno?
4.6.2006 18:02:43   
Maleal
Saj test lahko nardiš kljub temu če se počutiš švoh,tak boš vsaj vedla pri čem si.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je možno?
5.6.2006 20:23:23   
Anonimen
POROČAM DA SEM user posted image  EVO PUNCE TUDI PAR KAPLJIC  M JE UPANJE     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




uPORABLJAM OD SESTRE LINK NA rr IN KAMLU SI ZRIHTAM DA BOM TUDI JAZ IMELA SVOJEGA TAKRAT SE VAM PA ŠE ENKRAT JAVIM


vELIKO SREČE TUDI OSTALIM


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je možno?
5.6.2006 21:05:04   
kasija78
Čestitke in lepo nosečnost!!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je možno?
5.6.2006 21:45:37   
tajči84_
Čestitke lepo in mirno  nosečnost user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je možno?
8.6.2006 13:58:12   
melly18
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Z dragim delava na otročku in točno na dan ko bi morala dobitiuser posted image  sem jo dobila bilo je samo par kaplic. Kaj je možno da sem noseča?Sedaj je že 5 dni mimo jaz sem imela M samo en dan par kapljic.

Nisem delala testa se pa počutim bolj švoh in bogo?Kaj mi svetujete ali naj grem k gin. saj mi je čudno da sem imela M samo en dan čisto malo.

l.p. vsem puncam ki se trudite postati user posted image



mislim,da nisi noseča ker se je meni pred 2 meseci zgodilo isto pa sem šla po test in je pokazal neg. potem mi je ko naj bi bila naslednja zamujala 3tedne in šla sem kupit  test ki pa je bil negativen... škoda z mojim možičkom se trudiva že pol leta pa še nisem user posted image upam na najboljše.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je možno?
8.6.2006 23:17:41   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu melly18)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Katero ime vam je všeč?




Marija (14%)

Anamarija (52%)

Ivana (34%)


Število vseh glasov: 11496

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!