|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je to še vedno čišča ?
13.3.2006 12:20:54   
lidija74
Lep pozdrav !

Rodila sem 26.12. Še vedno pa se čistim. Če bi bila čišča, je mogoče sedaj ne bi bilo več, saj pravijo, da se čistiš šest tednov po porodu. To pa sedaj traja že mnogo dlje. Bila sem že tudi naročena za prvi pregled, pa sem se mogla prenaročit. Pregled imam sedaj v sredo 15.3.

Pa me sedaj zanima, kaj ve mislite o tem, kaj bi to lahko bilo user posted image , da tako dolgo traja. Malo sem že v skrbeh, da ni kaj narobe user posted image .

Mogoče pa je imela katera podobne izkušnje kot jih imam sedaj jaz.

Vsakega nasveta bom zelo vesela user posted image !

Hvala vam za odgovore in lp !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je to še vedno čišča ?
13.3.2006 13:32:57   
muki1
Ja madona, meni je to čudno. Pa saj si poklicala zdravnika, a ne? Kaj so rekli, da je to normalno?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu lidija74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je to še vedno čišča ?
13.3.2006 13:47:36   
rozi81
Jaz sem jo imela 8t. Pa še potem se mi je kakšen dan sem ter tja malo krvi pocedilo vn. Če pa fajn krvaviš bi pa jaz raje h G odšla če je mogoče še del posteljice. Samo ponavadi bi morala imeti še vročino, ker po takem času pride že do vnetja in se pokaža z vročino in slabim počutjem. Tako da če nimaš takih znakov in ne kravaviš veliko potem verjemi bo kmalu minilo. Men se je tudi vleklo kot pri norcih. pa še 1m po porodu smo šli na morje in mi ni blo prav nič fino.

Lp S

(odgovor članu lidija74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je to še vedno čišča ?
13.3.2006 19:43:29   
sasha
Jaz sem krvavela dobrih 9 tednov.. sem mislila, da ne bo nikoli konec..
Če imaš kak ostanek posteljice notr, boš dobila ene kapljice za krčenje maternice. Uglavnem karkoli je, bo videl/a G.

Lp.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je to še vedno čišča ?
23.3.2006 15:14:36   
dskubin
tudi jaz dobrih 8 tednov, mi je že začelo počasi presedat
pri 6t pa sem šla vseeno na ginekološki

(odgovor članu sasha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?