|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali kupujete....
21.8.2007 11:58:33   
saraja
za vaše otročke čevlje v Deichmannu? Ali kupujete samo cicibanove? Zanima me za otroke eno leto stare.
Hvala

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 11:59:25   
Šaki
zaenkrat jih še nisem kupila ker ni porebe,me pa zanimajo odgovori ostalih.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:03:08   
Anonimen
za vaše otročke čevlje v Deichmannu? Ali kupujete samo cicibanove?


ne eno ne drugo, Cicibanovih še sploh ni imel, Deich...whatever pa sploh ne vem kaj in kje je. Prvi čevlji so bili Nike superge.

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:04:50   
Anonimen
pa saj obstajajo tudi druge trgovine s čevlji, ne samo ciciban. Ne kupujem v cicabanu. Niti v D., ker sploh ne vem kaj bi to bilo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:06:14   
srki
Pri enem letu sem jih kupovala še pri Cicibanu, ja. Čeprav eni pravijo, da ima slabe čevlje in copate, ne vem, zakaj.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:07:28   
srki
Kupovala sem jih zato, ker so mi pač rekli, da so dobri, pa ortopedski, čeprav potem večinoma ortopedskih čevljev dobiš tudi v čisto nekih **** trgovinah, brez znamke....

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:08:10   
saraja
Danes sem dobila reklamni letak od te trgovine in majo not lepe čevlje, so pa tudi nike noter, kje pa drugače kupujete?

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:10:43   
Lianna
Zdrav otrok ne potrebuje otropedskih čevljev. Cicibanovi čevlji so pretrdi. Boljše so geox, nike, superfit...itd

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:12:02   
CeluLitka
Mene tudi zanima kje drugače kupujete otroške čevlje? Zanima me za male nogice tam okoli številke 20. Pravijo res, da morajo biti ortopedski čevlji. user posted image     Ciciban ma full drage čevlje, drugje pa nisem niti iskala, zato me res zanima.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:15:37   
AKŠ
jaz sem dobila že nekaj čeveljčkov v La scarpi oz. Pami....pa prav tako ortopedske, usnjene in ugodne....je pa res, da se zelo težko dobi št.20....smo imeli probleme s tem....še sedaj ko smo na 21, se ni ravno izvboljšala zadeva....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu CeluLitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:17:03   
saraja
Ja, meni se zdijo cicibanovi malo predragi, našemu nogica raste ko šus, pa še trdi so ko ne vem kaj!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu CeluLitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:20:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: saraja

Danes sem dobila reklamni letak od te trgovine in majo not lepe čevlje, so pa tudi nike noter, kje pa drugače kupujete?


geox, naturino, primiggi

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:26:48   
sončnica13
naši prvi čeveljčki-adidas sandali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:33:58   
polona2
V Deichmannu sem ji lansko leto kupila Elefanten obutev, cenovno malce bolj ugodno in po kvaliteti podobno kot Ciciban.

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:40:46   
KBM
Prve čevljčke je imela Ciciban,vmes škornjčke kar ene in potem spet poletne Ciciban sandalčke, pa tudi Nike teniske.user posted image Večino pa Ciciban.....

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:49:20   
iva01
nečinoma ima Cicibanke sam ne čeveljčke ampak supergice, sedaj ima že tretje in sem res zadovoljna z njimi, copatke za vrtec ima zdej trenutno od Pamija  za doma ma copatke ciciban, ma tud sandalca Skipy aja pa sedaj trenutno nosi še supergice nike.
Vglavnem kupujem cicibanke, sam nikoli ne čevelčkov ker se mi zdijo ful trdi, čevelčke za zimo mu pa rajš kupujem v Alpini,....drugač pa je mev tud še kere druge znamke:1x playshoes, 2x superfit,...pa še kaj pa tud iz Daihmana je mev enkrat copatke Mojster Miha pa sma bila oba zadovoljna z njimi :)

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 12:59:24   
kofetek2010
Cicibanovi za prve korake so mehki in zelo prožni v podplatu, imajo čist tanek podplat za dober oprijem/stik s podlago user posted image

Naša jih je imela dokler je imela še manjšo nogo. Sedaj ji pa v glavnem kupujem v Massu, vendar gledam, da so usnjeni ali platneni in da dihajo. Še zase ne maram plastik fantastik, kaj šele za otroka.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 13:44:50   
tinica
Jaz skoz kupujem čevlje cicibanove, športne copate pa od geox, adidas ali nike. Nevem trgovina Deichmann meni pač ne sede, niti kakšen yellov.

Lp, Tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 14:01:55   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Cicibanovi za prve korake so mehki in zelo prožni v podplatu, imajo čist tanek podplat za dober oprijem/stik s podlago user posted image



Prvi čeveljci so res mehki. Ostali cicibanovi pa čisto različno. Jaz kupim pač tam, kjer je. Posebnih znamk ne iščem, ker tamalega ne vozim v trg. središča oz. posebne štacune(zaradi oddaljenosti), zato kupujem v lokalnih štacunah.

Ne glede na znamko gledaš da čevelj ne žuli, je čimbolj udoben...Ortopedska obutev ni potrebna.

Imel pa je Pami, Ciciban, Fisher price, nike. Sem pa enkrat kupila, prehitro, v borovo in sem jih kar nazaj nesla tolk so bli mimo.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 14:04:08   
Pobalami
Drugače, če po nakupu ugotovite da čeveljček ni ok, ga lahko v roku 8 dni vrnete. Seveda nenošenega, z original embalažo in računom.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 14:06:52   
viv_
Ja, za ta prve čeveljce prisegam na cicibanove Softyje, ker so res meeeeeeeeehkiiiiiiiiiiii... Razne superge so mi za tako majhno nogico "preobautne". Sem Mirni enkrat navlekla Nike 20, mi je zgledala, kot da je v pancarjih.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 14:54:16   
rainbow
Jaz sem tudi skozi kupovala Cicibanove, tudi Superfit, zdaj ko sta že večji, pa tudi drugje; z enimi teniski iz Deichmana sem zelo zadovoljna.
Geox so krasni, vendar še dražji od  Cicibana.


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali kupujete....
21.8.2007 15:21:09   
dory
jst kupujem nike, geox, merell, ta zadnje ma pa cicibanke,k so mi ble ful corti....cist odvisno..je pa res,da rajs dam mal vec dnarja,pa da je ornk...

samo enkrat sem kupla cevlje v jello....po dveh mesecih so ble samo za v kanto...totalno oguljeni in zbiti....z drugimi ni tezav :)

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali kupujete....
22.8.2007 0:07:43   
pravljica
saj v deichmanu imajo veliko firm...adidas, nike, superfit, elefanten (so identične superfitovim)...je pa res zato izbira določenih modelov toliko manjša user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali kupujete....
22.8.2007 1:12:23   
Marogica
Prve čevlje semo otrokoma kupila, ko sta SHODILA, prej se mi je to zdelo afnanje in matranje za nogice... Prvi so bili Cicibanovi, pri ta drugem otroku pa smo kupili drugje(se ne spomnim, kje). Nismo gledali na znamko, temveč na ceno in uporabnost. Saj jih menjujemo na 3 mesece!!! In ne vem, kaj je res. Po eni strani prisegajo na čevlje z ne vem kakšnimi oporami, po drugi strani pa bi naj otrok hodil bosuser posted image  (kje pa je tu potem kakšna opora?) .

Tega mi dosedaj ni razložil še nihče...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?