|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali lahko še upam?
14.1.2009 11:07:29   
kattix
Oj, joj sm tečka...
Včeraj sem šla na krvni test, ker sem tako firbčna..pa še urinskega sem delala.
Nazadnje sem imela user posted image  dolgo 38 dni. Če je torej to točen cikel jo čakam 19.1.
A mislite , da je še vseeno kaj možnosti da sem user posted image , kljub negativnemu krvnemu testu, ki sem ga imela pod 1.

Joj sej vem, da sem nestrpna. Kako naj se sprostim in umirim in kako naj ne mislim. Na trenutke imam občutek, da me kar trga v notranjosti.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali lahko še upam?
14.1.2009 12:55:15   
Anonimen
krvni test pokaže user posted image  nekje 4-6 dni po oploditvi ... prosim popravite me, če sem se zmotila ...

tako da če veš, kdaj si imela ovulacijo, potem približno veš, kdaj naj bi prišlo do oploditve ...

lahko je tudi to, da si imela bolj pozno ovulacijo in s tem posledično tudi oploditev, če je do nje prišlo ...

sem pa tudi mnenja, da si malo neučakana s tem testom ... jaz bi počakala vsaj do nekje 17.1. in šla šele takrat delat krvni test.

ti pa vseeno želim, da bi vama ratalo ... user posted image   user posted image   user posted image

skušaj se s čim zamotiti ... npr. pejd na sprehod, vzami kakšno knjigo v roke, pejd na kavo s kolegicami ... veliko stvari je, s katerimi se da zamotit ... čeprav pa ti verjamem, da je težko bit strpen. ampak se da odmislit, če si želiš.

(odgovor članu kattix)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali lahko še upam?
14.1.2009 18:01:53   
sončekm
Kattix, jaz ti pa svetujem, da ne delaš tega. Ne hodi predhodno delat test, ker boš verjetno, ko boš dobila user posted image  zadosti razočarana. Tako pa vsaj upaš do user posted image  .... tako si pa potem dvakrat razočarana. Saj je mesec hitro, prehitro naokoli in ti tečka pove ali vama je uspelo. Če ti bo pa zamujala, potem pa po kakšnem tednu, če zdržiš, naredi test. Ne sama sebe matrat, ker je že tako dovolj podzavestno psihično....
Se strinjam da se boš mogla zamotit s čim, če ne boš kar naprej razmišljala o tem, kar naprej se boš slabo počutila in kar naprej boš "imela" znake.... Pusti se enkrat na mesec presenetit!
Držim pestke za čimprej user posted image !

_____________________________

Ljudje smo angeli z samo eno perutjo, zato lahko letimo samo objeti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali lahko še upam?
14.1.2009 19:51:44   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: kattix

Oj, joj sm tečka...
Včeraj sem šla na krvni test, ker sem tako firbčna..pa še urinskega sem delala.
Nazadnje sem imela user posted image  dolgo 38 dni. Če je torej to točen cikel jo čakam 19.1.
A mislite , da je še vseeno kaj možnosti da sem user posted image , kljub negativnemu krvnemu testu, ki sem ga imela pod 1.

Joj sej vem, da sem nestrpna. Kako naj se sprostim in umirim in kako naj ne mislim. Na trenutke imam občutek, da me kar trga v notranjosti.user posted image


kam se ti pa mudi? počakaj na 19. in potem delaj test.

srečno!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali lahko še upam?
15.1.2009 9:54:00   
T1979
Bolj boš neučakana težje bo.

Počakaj še 4 dni.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali lahko še upam?
19.1.2009 6:53:21   
kattix
Oj,
evo me spet sem tukaj , brez user posted image .
38 dni je mimo pa je ni. Še včeraj se mi je ven cedila bela prozorna lepljiva sluz, ki je ponavadi pred tečko ni.
Zdej pa ne vem kaj naj. Ali naj počakam še kakšen dan, da ne bom spet razočarana če bom test prehitro delala ali kaj?
Včeraj pa tudi danes imam krče v spodnjem delu trebuha pa tako napetost čutim.
Na ko0ncu bo spet vse samo psiha;(

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali lahko še upam?
19.1.2009 7:12:03   
Bety11
Jaz bi na tvojem mestu kupila teste BC mini (dobiš 2 za 3 eur) in bi naredila danes, potem pa čez 2 dni...in tako naprej do prihoda user posted image  ali user posted image user posted image ....

Med tem časom pa hopsajta, ker če nisi user posted image , potem se ti je mogoče O premaknila in nikoli ne veš, kdaj jo zadaneš....

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali lahko še upam?
19.1.2009 13:16:32   
zarja1
včasih ko user posted image  fajn zamuja je možnost, da do ovolacije sploh ni prišlo in sluznica rabi dalj časa, da se prične luščiti in da nastopi user posted image . V takih primerih G predpiše Dabroston. Če ti zamuja več kot 10 dni obišči svojga G.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?