|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 14:42:09   
Anonimen
...sem pojedla spermo? Ene se boste smejale, ampak je to resno vprašanje. Ker nimam nobene zaščite.
Prosim za resne odgovore!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 14:42:44   
Anonimen
Saj ne moreš verjet, no.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 14:44:48   
Anonimen
Itak. Otroka boš pa izbruhala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 14:45:22   
deja27
pa dej no,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej še ni prvi april,če veš,da se bomo smejale,pol tud veš,kakšen je odg!!!!matr vam je dolgcajt!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 14:45:54   
lyra*
OMG! Ja koliko pa si stara?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 14:45:57   
Netopirčy81
Najbolš da nardiš test za nosečnost user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 14:46:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Netopirčy81

Najbolš da nardiš test za nosečnost user posted image user posted image user posted image


Ja, sam namest urina pljuni nanj. Bo bolj točno pokazaluser posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 14:51:30   
muki1
Punce, pa kaj jo zezate, no. Ne bit nesramne.
Jaz sem tako zanosila. Nisem namreč vedela da imam čir na želodcu, pa je sperma pronicala in prišla do jajčnikov in sem lepo zanosila. Kaj tega še niste slišale? Seveda lahko zanosiš, če poješ spermo.
Najboljše da spiješ nekaj močnega( vodko, ali kaj podobnega, da se ti semenčeca čimprej razgradijo.)

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 14:51:31   
helloKitty
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 14:54:57   
April
hmm...oralna oploditev...bi si potem lahko kar pri kosilcu namest sladice postregla. ne pa da se matram.user posted image
tle se pa vid   zrelost, ti se pa še greš  ata pa mamo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 15:04:34   
Anonimen
A je bla vsaj dobra (sperma mislim) user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 15:38:30   
Anonimen
a dej muki prosim lepo no.
želodec in maternica nista povezana in nisi tako zanosila.Pa koliko ste stari resno vpruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 15:41:57   
PAJO
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



DOBRA PRVOAPRILSKA SALA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 15:48:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

a dej muki prosim lepo no.
želodec in maternica nista povezana in nisi tako zanosila.Pa koliko ste stari resno vpruser posted image



user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 15:56:09   
Anonimen
a tile user posted image user posted image user posted image predstavljajo vaša leta al kaj
Ste stare tli letauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 15:59:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

a tile user posted image user posted image user posted image predstavljajo vaša leta al kaj
Ste stare tli letauser posted image



Ne, predstavljajo tvoje dojemanje pisanja posameznikov. Gospa muki je bla mal navihana-se je hecala po domačeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 16:01:47   
Strawberrie Cherrie



a če si v frčafelo nalijem malo vodke po spolnem odnosu, jo bo tut razgradilo. spermo, namreč user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Punce, pa kaj jo zezate, no. Ne bit nesramne.
Jaz sem tako zanosila. Nisem namreč vedela da imam čir na želodcu, pa je sperma pronicala in prišla do jajčnikov in sem lepo zanosila. Kaj tega še niste slišale? Seveda lahko zanosiš, če poješ spermo.
Najboljše da spiješ nekaj močnega( vodko, ali kaj podobnega, da se ti semenčeca čimprej razgradijo.)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 16:03:22   
Anonimen
Aha,no potem sori,se mi je način pisanja zdel resen user posted image
Sicer pa,verjamem da nekateri res mislijo da lahko tako zanosijo in ne vem še kaj.Sto ljudi sto čudi

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 16:03:24   
Anonimen
Kolk ste smešne. Zanosiš lahko tudi brez, da se sploh približaš spermi, kaj šele, da se jo dotakneš ali bognedaj poješ!
To se je zgodilo dobrih 2000 let nazaj. Je vse zabeleženo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 16:26:46   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Itak. Otroka boš pa izbruhala.

Se mi je sendvič zaletuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 16:59:58   
soncek28
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 17:29:29   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

...sem pojedla spermo? Ene se boste smejale, ampak je to resno vprašanje. Ker nimam nobene zaščite.
Prosim za resne odgovore!



Če je to resno vprašanje, imaš ti resne težave. Pojdi se malo s psihiatrom pogovorit.user posted image Se sploh ne morem smejat, ker je žalostno, da kdo kaj takega sprašuje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 17:54:06   
lelčy

Itak. Otroka boš pa izbruhala.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 17:56:43   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

...sem pojedla spermo? Ene se boste smejale, ampak je to resno vprašanje. Ker nimam nobene zaščite.
Prosim za resne odgovore!



Če je to resno vprašanje, imaš ti resne težave. Pojdi se malo s psihiatrom pogovorit.user posted image Se sploh ne morem smejat, ker je žalostno, da kdo kaj takega sprašuje.



Mislim, da bi morala najprej poslušati predavanje o anatomiji telesa ter spolni vzgoji.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 18:05:54   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

a dej muki prosim lepo no.
želodec in maternica nista povezana in nisi tako zanosila.Pa koliko ste stari resno vpruser posted image



Bolj že kot grlo in maternica.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?