|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali naj naredim test ali ne?
27.3.2006 12:20:30   
Ursi2
Lep pozdrav!
Imam eno vprašanje! Z možem se že dolgo matrama, da bi zanosila in nimam več moči, za lažne upe in razočaranja! Vendar pa sedaj res ne vem, ali naj grem in naredim test, ker tako se vsaj še malo lahko prepuščam sanjarjenju. Problem je v tem, da se mi je menstruacija šele nekako umirila injo imam sedaj 4 mesece na 25. v mesecu. Sedaj pa ne vem, ker je februar krajši mesec, če se mi je zaradi tega tudi M prestavila za dva-tri dni! Kaj vi mislite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali naj naredim test ali ne?
27.3.2006 12:43:13   
Anonimen
Predlagam ti, da še kakšen dan počakaš, razen, če imaš kakšne tipične znake. Seveda je zdaj lahko govoriti, vendar vem, da je teško čakati iz dneva v dan. Predvidevam, da je danes tvoj 30 dan in želim ti, da user posted image  ne pride.

Zapolni si dneve z vsemi možnimi stvarmi, da boš vse odmislila.  Iz svojih izkušenj pa vem, da nebi mogla zdržati in bi naredila test.
Sporoči nam in držim pesti.

(odgovor članu Ursi2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali naj naredim test ali ne?
27.3.2006 12:45:11   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Ursi2
ali naj grem in naredim test,

Ali boš zdržala, če ti rečemo počakaj? Koliko časa boš zdržala?

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali naj naredim test ali ne?
27.3.2006 12:45:45   
Špelka
Če imaš M na vsakega 25. v mesecu, potem jo boš sedaj ko je bil vmes februar, imela 28. Verjetno tvoj menstrualni ciklus ne ve, koliko dni ima kakšen koledarski mesec, a ne? user posted image user posted image user posted image
Zgolj v osvežitev spomina: trajanje mentrualnega cikla pa se računa po dnevih - 1. dan M je prvi dan menstr. cikal, ne pa po datumu, kdaj nastopi M. In še odgovor na tvoje naslovno vprašanje: mislim, da s testom še malo počakaj.

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali naj naredim test ali ne?
27.3.2006 15:38:19   
bombonček
Tudi jaz mislim,da še malo počakaj!

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali naj naredim test ali ne?
27.3.2006 20:56:07   
KODA
Malo še počakaj,ali pa pojdi dat kri za ß-hcg.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali naj naredim test ali ne?
28.3.2006 9:25:55   
koala
Jaz bi počakala. Sicer pa vem, da je to lažje rečt kot nardit. Pa da ne pride vsaj 9 mesecev.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali naj naredim test ali ne?
28.3.2006 10:03:15   
Ursi2
zdravo!
Tako, da vam povem, da do sedaj sem se še uspešno premagovala in ga še nisem šla kupit. Sem pa živčna, nič ne naredim v službi, kr naprej hodim na wc, ker se mi kr zdi, da sem doblauser posted image . Poskusila bom zdržat do jutri in šele jutri kupiti test, tako da bom potem šele v čet zjutri nardila test. Sem pa optimist, al, če mislim, da bom zdržala tako dolgo! Sej če bom pa šla dans ga nardit, bom pa zvečer ziher dobla! user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali naj naredim test ali ne?
28.3.2006 10:20:19   
tajči84_
Raje počakaj še kakšen dan več. Vem da je to težko...ampak kot si napisala si do sedaj uspešno premagovala pričakovanje...Tudi jaz raje kakšen dan več počakam kajti enkrat sem test naredila po tri dnevni zamudi in je pokazal - a po slabi uri po testu se je prikazala teta s krvavca user posted image ...Tako da jaz bi počakala še malo...če čakaš še malce imaš vsaj nekaj upanja...če pa test ti pokaže - in pol se še prikaže user posted image  ... umre vsako upanje... pa si boš rekla kaj za vraga sem šla test delat...user posted image
Sicer pa če ga boš naredila držim pesti da bo user posted image  ali user posted image ...
Javi nam kaj ko boš zvedela....
Pa veliko sreče...user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep pozdrav!
Tanjauser posted image

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali naj naredim test ali ne?
29.3.2006 7:48:00   
Ursi2
Takole, zdržala sem še en dan! M še ni prišla, vendar me je vseeno strah, da se bo spet pojavila in si ne upam preveč upat in razmišljat, da nama je končno uspelo. Rada bi še kak dan alli dva zdržala, da ne bi delala testa, sam ne vem, kako bo. Mož mi je danes rekel, da naj še počakam do sobote, potem pa boma naredla! Kje je še sobota!!!
Ampak sej ima prav! Itak jo bom dobla, kot vedno!user posted image

(odgovor članu tajči84_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali naj naredim test ali ne?
29.3.2006 9:43:18   
cocki
Urši2, ne razmišljaj tako - itak jo bom dobila !!! Ti si lepo zapolni čas, ne razmišljaj preveč o tem, če pa že, si pa reci, da si želiš da je ne dobiš, če pa pride zdaj, jo pa naslednji mesec sigurno ne bouser posted image
Držim pesti zate user posted image

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali naj naredim test ali ne?
30.3.2006 10:11:24   
Ursi2
Zdravo, punce!
Še en dan, Muser posted image PA ŠE NI! Saj ne vem, kaj naj, ali naj grem naredit test ali ne!
Včeraj zvečer sem šla na wc in se mi je zdelo, da že malo rdečkasto vidim in sem rekla možu, da mislim, da jo bom dobla, da naj se ne veseli preveč, ampak do sedaj je še nisem dobila! Samo slabo mi je in v križu me zbada. Ampak slabo mi je najbrž od živčnosti, ker ne vem, na čem sem pa  še izpit mam dans!
Sploh ne vem, a naj še počakam kak dan ali bi danes kupila test in g a naredim jutri zjutraj! Smotana sem, ker sam razmišljam. bi blo bolj pametno, da bi šla, kupla test, ga naredla in vsaj vidla pri čem sva! Samo je tako boljš, ko vsaj še malo upaš!

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali naj naredim test ali ne?
4.4.2006 22:23:50   
lady7
Pozdrav,

Ursi 2, kako je bilo, upam da uspešno.user posted image
Tudi jaz sem na istem in čakam in čakam in upam...

punce, koliko dni čez zamudo ponavadi delate test,
namreč jaz ponavadi ne zdržim več kot 2-3 dni, potem pa razočaranje...user posted image

Lp

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali naj naredim test ali ne?
5.4.2006 0:28:54   
Anonimen
jaz ponavadi ne zdržim več kot 2-3 dni


ladyZ, nisi edina. Jaz si vedno reče, da ta mesec pa ne bom delala tako zgodaj in metala testov stran, pa se zarečenega kruha res največ poje. Se mi pa tale M vedno bolj vleče. Najprej je hodila redno na 28 dni, potem na 30, sedaj je že na 31-32 dni, tako, potem zopet na 28 dni, tako da sploh ne vem kdaj bo prišla, da vem koliko mi zamuja...katastrofa.

Lp

(odgovor članu lady7)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Otrok na počitnicah
pikpiki

Koliko je bil star vaš otrok, ko ste ga prvič pustile v varstvu preko noči (npr.pri babici)?

manj kot 1 leto (28%)

med 1. in 2. letom (36%)

med 2. in 3. letom (16%)

med 3. in 5. letom (14%)

več kot 5 let (6%)


Število vseh glasov: 64

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!