|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali se je tudi vam zgodilo kaj podobnega?
12.9.2005 21:13:11   
NATAŠA11
Mi imamo naslednji problem: naš sinko ima avtosedež Concord trimax.Ker je bil že nekajkrat zelo umazan sem ga oprala in se je verjetno zato začela trgati podloga oz. prevleka, ki se jo ne da zašiti.
Naša dilema pa je sledeča, ali kupiti novo prevleko, ki stane okoli 17.000 sit ali kupiti nov sedež (star je sicer čisto OK in nepoškodovan), ki stane okoli 30.000 sit?
Kaj bi storili na našem mestu?
Hvala in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali se je tudi vam zgodilo kaj podobnega?
12.9.2005 21:15:04   
Marogica
Jaz bi seveda kupila samo prevleko. Kljub temu, da je pasje draga, je še vedno cenejša kot pa nov sedež. Kaj pa če bi dala prevleko na novo sešit?

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali se je tudi vam zgodilo kaj podobnega?
12.9.2005 22:38:54   
Anonimen
Jaz pa bi jo dala sešiti h kakemu tapetniku. Mi bomo našo nesli jutri, tako da ti lahko potem javim približno ceno. Verjetno ne bo tako draga kot original.

(odgovor članu NATAŠA11)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali se je tudi vam zgodilo kaj podobnega?
12.9.2005 22:41:27   
frutka_
Jaz imam Romerja in imam podoben problem. Razmišljam da bi kupila letno prevleko, ki je cenejša.

LP

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali se je tudi vam zgodilo kaj podobnega?
17.9.2005 23:11:41   
Anonimen
Tako, preverjeno, na novo narejena prevleka za avtosedež pri tapetniku pride 5000 SIT, in še on ti da blago. Mi smo se odločili za ta način. Nam je pravkar preoblekel tudi leseni stolček za hranjenje, plačali smo 1000 SIT.

(odgovor članu NATAŠA11)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali se je tudi vam zgodilo kaj podobnega?
18.9.2005 15:49:05   
frutka_
Blacky kje je kakšen tapetnik v MB?!

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali se je tudi vam zgodilo kaj podobnega?
18.9.2005 16:06:21   
dory
jest sem dala za trimaxa 38jurjov...zato se ne bi odlocala za nakup novega zarad ene cunje...ce ne bi blo tapetnika v blizini bi rajs kupla novo prevleko...

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali se je tudi vam zgodilo kaj podobnega?
18.9.2005 20:10:34   
pravljica
frutka...na koroški cesti...jaz sem dala pri njem skrajšat jogi

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali se je tudi vam zgodilo kaj podobnega?
18.9.2005 20:25:38   
Anonimen
Če bi prevleko prala tako, kot naročajo navodila, in bi se mi zgodilo zapisano, bi avtosedež reklamirala.

(odgovor članu NATAŠA11)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ali se je tudi vam zgodilo kaj podobnega?
18.9.2005 23:21:23   
Anonimen
Frutka, jaz sem dala k tapetniku v našem domačem kraju Dobrovce. Sicer to ni tako daleč, zelo lepo naredi. Je oče ene naše RR-jevke in ima svoje tapetništvo. Če želiš priimek, mi piši privat. Iz centra MB smo oddaljeni samo 13 km. Sicer pa lahko preveriš ceno tudi pri tistem na Koroški cesti.

(odgovor članu NATAŠA11)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ali se je tudi vam zgodilo kaj podobnega?
19.9.2005 21:37:05   
frutka_
Okej ti bom pisala na privat Blacky. Sicer pa se je preveleka sedeža zlizala na robovih in se je natragala, zdaj pa se trga seveda vedno bolj. Sicer je sedež že bil rabljen, ker sem ga dobila sicer je z njim vse BP.

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali se je tudi vam zgodilo kaj podobnega?
30.9.2005 13:00:09   
Pupica
Pojdi k kakšnem tapetniku vprašat. Mogoče se ti usmili in ti ne bo računal 17.000!!!!

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?