
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Alternativa mlečnim izdelkom 4.2.2010 21:31:49
|
|
|
|
šrimpf
|
Pozdravljeni! Moj sin je star 6 mesecev in pol, ima potrjeno alergijo na kravje mleko, sicer zelo malo odstopa od normale, pa vendar. Pri petih mesecih smo po nasvetu gastroenterologa začeli uvajati gosto hrano, torej sadje, zelenjavo in kašice. Meni se zdi, da ima zelo enolično prehrano, in nekako ne vem več, kaj bi lahko bila alternativa raznim jogurtom, skutkam in podobno. Zjutraj se dojiva, okrog desetih dobi kašico s sadjem, sledi kosilo (zelenjava+oh+meso vsakih nekaj dni), popoldne dojenje, okrog 6 spet kašica, zvečer dojenje. Kašice poje med 60 in 120 ml. Zadnje čase se tudi nekako noče več dojit, zato se bojim, da dobi premalo hranilnih snovi. Mleko za alergike gladko izpljune, poje ga izjemoma v kašici. resno ne vem več, a delam prav, a bi se mogla več dojit, kaj bi mu lahko še dala? Patronažna o alergijah ni vedela nič, pediatrinja je pa rekla, naj je vse, razen mlečnih stvari (v skoraj vsaki stvari so dodane mlečne beljakovine), toreej si z njo tudi nimam kaj pomagat. Prosim za kak nasvet.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiDojenček in poletje: 5 nasvetovVročina lahko "zdela" tudi dojenčka, zaradi česar se mu lahko podre njegov ritem. V poletnih mesecih zato bodite čim b...
Dojenček ponoči ne spiJe nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zadnje s foruma
Ime za punčko?temtemZoja (
36%)

Rina (
1%)

Luna (
10%)

Tara (
19%)

Lara (
29%)

Dunja (
4%)
Število vseh glasov: 356Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!