|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alzacija
13.2.2011 11:39:16   
viv_
Vse bolj se nagibamo k ideji, da bi šli za 1. maj v Alzacijo (Štrasbur in okoliške vasice). Je kera bila, kakšni nasveti?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alzacija
13.2.2011 15:34:10   
naja17
http://www.kompas.si/potovanja-izleti/Francija-Alzacija/Alzacija-francoska-gurmansko-vinska-cesta-1-maj-16827p47004d04.2011e4i14026

Jaz sem bila in bilo je fantastično user posted image ... Če greste sami, torej lastna organizacija, pač mal poglej po programih in si začrtaj, vse je vredo ogleda, meni je blo vse super, sem imela pa nekak tak program kot zgoraj no...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alzacija
13.2.2011 18:12:40   
Dashenka
Kako pa greste, boste taborili?

Drugače sem pa se tem potikala pred davnimi leti. V lepem spominu mi je ostal Colmar in pa Arbois.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alzacija
13.2.2011 18:15:25   
Felicita
moji starši so se potepali ravno tam... spali so v formula 1 hotelih, za točno pot se pa lahko pozanimam če želiš.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alzacija
13.2.2011 18:16:58   
Felicita
no, double post - spomnim se, da so oni šibali v štrasbur, colmar, pol so šli še v nemčijo v Europa park, pa vem da so šli še v nek avtomobilistični muzej nekje v Franciji, tok se spomnim iz glave.


< Sporočilo je popravil Felicita -- 13.2.2011 18:21:25 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alzacija
13.2.2011 19:18:34   
viv_
Dashenka,
to je "najin" prvomajski izlet brez otrok... Gremo 3 pari, tako da gremo z enim avtom. Tam sem videla v enem kampu 20km iz Strasbura oddajajo mobilne hišice, so tudi ravno za 6 oseb - 3 spalnice...

Felicita... no dej praši...

Sicer mi je pa tale Kompasov program kar OK, ker pomoje bomo tudi mi 3x spali.






_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alzacija
13.2.2011 19:52:21   
sončnica14
Bila sva pred leti, v lastni režiji, s šotorom. Krasno je, meni je to najlepši del Francije. Govorijo v glavnem nemško ker so pač čisto ob nemški meji. Strassbourg je krasen, stari del, če se prav spomnim se imenuje "Petit France" je tak lušten, pa tudi ostala mesteca so v tem stilu (Colmar, vasice na vinski cesti kot so Ribeauville, Riquewihr), potem je še ta gradič na vzpetini Haut Koenigsbourg, ki sicer ni več originalen ampak je bil na novo narejen. Mesto Mulhouse je znano po številnih dobrih muzejih (fantom je zelo všeč avtomobilski, so pa še številni drugi). Znani so po svojih vinih, pa siru (ene vrste sira tako smrdijo, da jih ne priporočam kupiti za domov, ker boste avto tako osmradili, da se bo sir še dolgo časa vonjal).

Pa uživajte, vzamite si čas.
Lp  

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Alzacija
14.2.2011 10:09:57   
viv_
Hvala Sončnica.

Ja, konc aprila/začetek maja še mal riskantno za bit v šotoru, ker zna bit hladno. Ampak brez kampa pa vseen ne mormo user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Tudi na dopustu ne pozabimo na okolje!
Ali ste vedeli, da je turizem odgovoren za kar 14 % vseh nastalih komunalnih odpadkov na globalni ravni in da evropski d...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?