|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Amis
9.6.2009 19:50:20   
honey
Decembra sem sklenila pogodbo z Amisom in se zavezala za 2 leti, s tem, da sem plačevala 50 % naročnino, se pravi 21,44 EUR. Danes pa dobim polni račun za 53 € in še nekaj. To je več kot 50 %, sem si mislila. In sem šla pregledat specifikacijo računa in videla, da so pribili še 20 % davek. Šla sem in preverila na njihovi spletni strani ponudbo (trojka +, ker ta paket imam) in je notri lepo napisano 43 in še nekaj € in cena že vključuje 20 % DDV. Jutri jih bom najprej poklicala in jih vprašala, kako je to možno, da imajo na spletni strani eno ponudbo oz. ceno, ko dobiš račun, je pa druga. In če mi ne bodo znali pravilno obrazložit tega, bom enostavno šla naprej na varstvo potrošnikov. Ker norca iz mene se pa ne bodo delali. Za njih sva se takrat odločila, ker so bili dosti cenejši, zdaj imam pa tole - za 10 € dražji račun, kot sem sklenila pogodbo. user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Amis
9.6.2009 20:27:01   
Anonimen
Ajej, siol tud prehaja na svinjske cene, ko si moraš sam sestavljat neke pakete. Prasci na kubik user posted image

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Amis
9.6.2009 21:32:50   
Anonimen
honey dej malo poglej datume od kdaj do kdaj ti zaračunavajo. Sem imela enako kot ti pa sem pol ugotovila da je ok, ker so mi zaračunali za več kot mesec dni da se je poklapalo z akcijo, če me razumeš.
Men zdej vse štima. Plačujem okoli 28 eur imam pa paket dvojček, ker trojček ne deluje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Amis
10.6.2009 8:54:17   
honey
Nogica, ja, sem šla potem preverit, mi je kapnilo čez kakšni 2 uri user posted image . Res so mi zaračunali več kot za 1 mesec, mislim, da kakšnih 6 ali 7 dni več. Zmotilo me je pa predvsem to, da je DDV obračunan na 43 €, pa mi je v sekundi zakuhalo - ravno zato, ker sem pred parimi dnevi brala o Siolu, kako bodo naredili. Bom vseeno preverila pri Amisu, ampak mislim, da bo kar štimalo, glede na to, da je obračun za več kot 1 mesec.

Tako da se opravičujem za zgornji izbruh user posted image


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?