|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Amsterdam
1.2.2006 8:48:15   
viv_
Sigurno je tule katera, ki je že bila v Amsterdamu. Prosila bi za kakršnokoli informacijo, kaj se splača videt... Pa tudi za kakšen izlet po Nizozemski!

Greva pa z možem za 1. maj (27.4. do 1.5.), greva z avtom, tudi spala bova v avtu, ampak v kampu. Greva pa sama - to sva se odločila, še preden je bila tamala rojena, da prvomajski prazniki ostanjeo samo najini.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Amsterdam
1.2.2006 8:54:29   
Anonimen
Eni ste pa res komot. Lahko je rečt ja prazniki so pa samo najini. Otroke pa obesit nekomu na vrat. Midva odkar imava otroke še nisva šla nikamor brez njih za dalj časa. Izjeme so mogoče kdaj pa kdaj kakšna večerna zabava npr. rojstni dan, poroka, novo leto, pa še to le v izjemnih primerih. Ko pa je služba pa vrtec. Da bi šla pa sama na dopust halooo. A otoroku ne privoščita tudi kaj lepega, ali samo sebi? No ja vsak po svoje pa LP

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Amsterdam
1.2.2006 9:06:54   
saratanja
Ne vem, bo verjetno jutranja ura ali pa že čist preveč nosečniških hormonov ampka nikakor se ne morem spomnit, kaj bi ti predlagala za videti v Amsterdamu...pa sem bila tam že dvakratuser posted image user posted image user posted image

Meni je na sploh ostal bolj tak prijeten spomin na izredno svetovljansko mesto, sproščeno in udobno. Spominm se cele vrste zanimivih nočnih klubov s super bluzovsko glasbo, pa oni izlet z ladjico ni bil slab, muzeji???  jih je kar nekaj za pogledat....še nekje v odaljenosti spomina se mi svetlika nekaj o muzeju na prostem (saj veš tisti slavni mlini, pa sirarne....) samo nikakor, da se spomnim imena.user posted image

Če se ne bo kakšna s kaj bolj konkretnimi odgovori oglasila, bom jaz mal doma med vsemi tistimi mojimi zapiski pobrskala in ti drugič kaj bolj natančnega napišem.


Anonimna....obsojati je najlažje, sploh če se ne upaš niti svojega imena napisati!user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Amsterdam
1.2.2006 9:07:30   
Anonimen
anonimna nehi goflo otrešat če ne poznaš familije, pa če ji ne nudjo nč lepga pa tkle. za pobrugat. mal albume od viv poglej. ne vem kera od vas je že šla z otrokom na malto...pa ne vem kva še vse da ne naštevam. tko da šče nimaš odgovora na vprašanje bod raj tih!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Amsterdam
1.2.2006 9:16:45   
al1*
Midva z mojim sva bila v Amsterdamu za en dan pred dvanajstimi leti. Sicer sva bila na počitnicah v S Nemčiji in šla za en dan na izlet na Nizozemsko. V Amsterdamu sva si ogledala muzej voščenih lutk, z ladjico smo se zapeljali po kanalih, ogledali smo si muzej sexa, malo posedela po kofišopih.

Šli smo tudi v Kojkenhof (ne vem,kako se natančno napiše), kjer je razstava tulipanov - za 1. maj jih je ogromno.

Verjetno ti nisem ravno pomagala.

Lepo se imejta!


_____________________________

lp


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Amsterdam
1.2.2006 9:25:41   
soncece24
Jaz sem sicer bila stara 13 let, ko sem bila v amsterdamu, spomnim pa se, da me je bilo fuuuuul strah v "rdeči" četrti, tak da je to za pogledat it po mojem, pa kak coffe shop user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Anonimna: ne bit favš!


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Amsterdam
1.2.2006 9:28:35   
soncece24
Joj, zdaj sem se spomnila še to: mi smo tudi bili takrat s kombijem in šotorom, po celi nizozemski in smo bili v enem kampu, kjer je bilo fuuuuul svetovno. Meli so noter v kampu lunapark (zastonj!) z vlakom smrti (takim mini) in z ono ladjo, ko se pelješ najprej gor, potem pa dol v vodo...

Sam problem je, ko se ne morem spomnit, kak se reče kampu. Če se spomnim, ti povem, ker je res bil ful fajni kamp.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Amsterdam
1.2.2006 9:32:27   
soncece24
http://www.duinrel.nl/

evo, to je to, sem se le spomnila, pa še link našla.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Amsterdam
1.2.2006 9:38:10   
Anonimen
Jaz tudi ne bi mogla it brez Ane na pocitnice, se mi skeglja od dolgcasa.

Ampak to ni bilo vprasanje, ane? user posted image

V Amsterdamu? Jaz se spomnim npr. hise Ane Frank, pa izlet z ladjico po kanalih, pa seveda Red districta, pa tam imajo eno stacuno k dol pades, cela stacuna samo od labradorcev user posted image , pa potem glavni trg z neko palaco ali kaj je ze, pa odlicen falafel se tam dobi... Skratka, ful ful ful...

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Amsterdam
1.2.2006 10:09:02   
lan
No Viv potem se pa pri nas vstavitauser posted image ,smo eno uro od Amsterdama.
Ja,je veliko zanimivih stvari.Amsterdam ni neko tako prelepo,cisto mesto,predvsem je zanimivo,ljudje so blazno prijazni.
Meni se zdi pa to cisto prav,da si tudi ocka in mami privoscita oddih (dobro za zvezo).Hvala bogu,ce imata stare starse,ki to z veseljem naredijo.Jaz to ne bi nikoli obsojala.Viv uzivajta!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Amsterdam
1.2.2006 10:42:31   
Anonimen
Če si tako občutljiva kot jaz, v hišo Ane Frank raje ne hodi al pa si vsaj vzemi one robčke po sto pakirane zraven.user posted image


Mislim, da stane dva eura, kupi si zemljevid s turističnimi znamenitostmi, tam imaš zelo pregledno označeno kod in kam. Doma si lahko sposodiš kakšno knjigo, sprintaš z interneta, tudi v muzejih je dovolj informacij, kjižice s podatki,.... fajn se je doma malo pripravit in če kupiš tisti zemljevid, boš neznansko uživala, garantirano.user posted image

Čeprav smo bili tudi mi z avtom, smo se med Haagom in Amsterdamom peljali z vlakom, vožnja traja pol ure, z avtom pa baje minimalno uro, ker so skoz zastoji. Zelo lepa, udobna, poceni vožnja, priporočam tudi Haag.user posted image

Na vsak način si oglej enega o muzejev, zdaj se ne spomnim imena glavnega gradu - muzeja, v van Goghovem muzeju imaš štiri nadstropja slik priznanih slikarjev,............., splača se že samo hoditi po ulicah in zaznati utrip mesta.user posted image




Lepo se imej!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu lan)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Amsterdam
1.2.2006 10:45:05   
Anonimen
Ker sem bila anonimna, ne morem popravljati, mislim, da se reče Rijks museum, nekaj takega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Amsterdam
1.2.2006 11:25:55   
karmy
1. Anonimna --> kura smotana...to je vse kar bom rekla..ti pa si misli kar hočeš user posted image

Bravo viv! user posted image  lepo da si bosta vzela nekaj časa zase.. jaz sem bila na nizozemskem vendar ne v amsterdamu...svetujem ti da pazi na pritljago, da jo maš čimmanj, (ko bosta hodila po mestu) saj v nasprotnem primeru si tarča tatov...tako da mejta oči na pecljih...

in cene so tud zasoljene..vsaj glede hrane, tako da glejta tudi na finance, kako bo šlo čez..pa srečno potovanjeuser posted image



_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Amsterdam
1.2.2006 11:26:01   
viv_
Hvala vsem za odgovore! Mi bodo prišli prav... Saj moram še mal pobrskat po knjižnici. Se mi pa zdi luštno, mal za pogledat, pa malo uživancije! Pa hvala tudi tistim, ki ste se postavile na mojo stran. LARA - dones dobiš kofe user posted image

lan - a ste na poti tja? Mogoče pa priletiva na eno kavo, da ne bova zaspala za volanom user posted image

anonimna - tamala je že ogromno prepotovala z nama. Skupaj smo bili v Londonu, ko je bila stara pol leta (verjetno je šlo za mučenje otroka, a ne?), poleti smo bili 3 tedne na Siciliji, novembra smo bili en teden na Malti, vmes smo imeli nekaj podaljšanih vikendov v toplicah... Smo pač "nomadi". In uživamo v tem. Prej sva to počela z možem sama (skupaj sva dobrih 14 let), sedaj pa vključujeva še tamalo. Potrebujeva pa tudi čas, ko sva midva sama. Moj sodelavec mi je rekel, kmalu potem ko je bila Mirna rojena, da sedaj se bomo imeli pa super, ko bomo skupaj potovali. Ampak da on in žena sta si vedno vzela prvomajske praznike samo zase in da jima ni žal. To se mi je zdela super ideja, možu pa tudi. Lani sva šla v Barcelono.
Otroka pa ne bomo navesili nekomu na vrat, ampak bo pri mojih starših. Imam srečo, da nimava težav z varstvom, ker vsi stari starši (6) vedno in z veseljem vzamejo Mirno v varstvo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Amsterdam
1.2.2006 11:32:15   
Anonimen
O, v Duinrelu pa dela moja predhodnica, na recepciji.
Če želiš, lahko mrs. Splišniju rečem, da ti svetuje, kam iti kaj pogledat. Ona je živel 8 let poleg Amsterdama (Wassenaar), najbrž kaj več ve.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Amsterdam
1.2.2006 11:33:43   
lan
Ja,ja Viv na poti tja smo!Zraven Dusseldorfa v Krefeldu smo,samo sem se spomnila,da takrat ne bomo vec,ker se sezona konca ze sredi marca.Ha pa kdaj drugicuser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Amsterdam
1.2.2006 11:37:16   
Anonimen
O, v Duinrelu pa dela moja predhodnica, na recepciji.


A ti si tud se zmeram na recepciji? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Amsterdam
1.2.2006 11:44:02   
Anonimen
O, Meta, sem mislila, da si se zaradi mrs. Splišnija oglasila. Takoj ko sem videla tvoje ime, sem se spomnila, kaj sem napisala.user posted image
Ampak tega pa ne štekam. Ajaaaaaa,  neeee, ne moja prehodnica z recepcije, ampak pri mr. Splišniju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Amsterdam
1.2.2006 11:55:51   
viv_
Splišni, jaaaaaaaaaa... nej da kakšen "insajderski" namig, kaj bi blo fajn in kako... Prosim! user posted image  

Pa če majo v kakšnem coffee shopu kaj posebej dobrega user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Amsterdam
1.2.2006 11:56:38   
viv_
lan - jah, mo šli pa u LJ na en kofe user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Amsterdam
1.2.2006 12:03:51   
Anonimen
O.K., bom, viv, ga bom popoldne posadila pred računalnik, pa naj piše.user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Amsterdam
1.2.2006 12:08:50   
viv_
Ampak kok je RR uporaben forum - sem dala isto vprašanje v travel.over.net in nobenega odgovora... Tule pa takoj 101 informacija!

Bravo punce user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Amsterdam
1.2.2006 13:33:31   
MiaSophia
Čau Viv,
ja, travel.over.net je res dizaster user posted image , se lahk kar načakaš...
Amsterdam sem sicer obiskala v decemberskem času, vendar mi je bilo user posted image , sploh muzej Madam Tuso (piši kao što govoriš - sorry, sam res ne vem več, kak se prav napiše user posted image )- prva liga, sem šla kar trikrat v treh dneh, ker mi je bilo zelo zelo všeč, pa muzej moderne tehnologije in neki takega kot eksperimentalni laboratorij (blizu pristanišča, oblika kraljičine krone), obvezno Red light district user posted image , no, na kake šove v živo te ne bom napeljevala user posted image , pa  če boš šla v kak coffee shop, ti tut ne bo škodlo user posted image . Nikakor pa ne kupuj nobenih "substanc" kar tako na ulici, ja user posted image ? Privoščita si sveže stisnjen pomarančni juice, pa vaflje na ulici, pejta zapravljat na plac z rožcami user posted image user posted image in čebulcami, pa kako sliko kupta, kupi si ingverjevo marmelado (če imaš rada konkretno user posted image ), ah no, raziščita, ker je res fajn city in se lahko imaš super. Uživajta!!


_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Amsterdam
1.2.2006 13:45:39   
viv_
MiaSophia hvala user posted image  Saj, nekam v tem smislu bova...

Sličice od povsod pa itak zbirava in jih po hodniku obešava - ful luštno zgleda. Povsod kupiva 3 ležeče slikice, velikosti polovica A4 lista, tako da so vsaj po formatu vse enake. user posted image

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Amsterdam
1.2.2006 14:37:05   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Ampak kok je RR uporaben forum - sem dala isto vprašanje v travel.over.net in nobenega odgovora... Tule pa takoj 101 informacija!

Bravo punce user posted image


jA, 101 informacoija in 101 favšija. Jaz bi tudi šla. Kako je lani Mirna prenesla pot na Sicilijo?, ker mi bi za prvomajske šli po Toscani, pa naju je malo strah zaradi Neže, ki se glih ne vozi rada na dolge ture user posted image  .....da bi šla sama midva še nisva zrela v glavi user posted image .

< Sporočilo je popravil muki1 -- 1.2.2006 14:39:22 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Družinski izlet v neznano
Starši smo sicer vodje družine, pa vendar lahko vodenje kdaj načrtno prepustimo otrokom. Zakaj se ne bi ta vikend odprav...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?