|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Antivirusni program
8.12.2007 16:39:18   
Maleal
Kateri antivirusni program imate,kako ste zadovoljni z njim?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Antivirusni program
8.12.2007 16:43:14   
Anonimen
NOD32.....zaenkrat zadovoljna.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Antivirusni program
8.12.2007 17:26:02   
SašaR
NOD32 edini normalni program, ki ne zataji kadar je najpomembneje.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Antivirusni program
8.12.2007 17:31:42   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: SašaR

NOD32 edini normalni program, ki ne zataji kadar je najpomembneje.



Jaz imam s tem programom žal drugačno izkušnjo.Mi je spustil v računalnik tri trojanske viruseuser posted image user posted image Po mojih izkušnjah je zelo dober program Kaspersky, samo ne vem, če se ga dobi v SLO, pa tudi Zone Alarm se je pri meni dobro obnesel.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Antivirusni program
8.12.2007 17:55:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo
Po mojih izkušnjah je zelo dober program Kaspersky, samo ne vem, če se ga dobi v SLO, pa tudi Zone Alarm se je pri meni dobro obnesel.

Ta dva sta požarna zida in ne antivirusna programa. Požarni zid imam jaz kar od Windows-ov, antivirusnega pa Avast-a, ki je brezplačen. Zaenkrat sem zadovoljna.

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Antivirusni program
8.12.2007 18:42:26   
mala maja
bitdefender zaenkrat zadovoljna, edino moti me,da se spravi posodabljat ravno takrat ko nujno rabim kaj narest na računalnik.

A vsete da ga imate tiste, ki se na siolu zastonj za eno leto?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Antivirusni program
8.12.2007 20:05:23   
Anonimen
Jaz sem ga prek Amisa dobila zastonj. F-secure. Sva ful zadovoljna. Je v bistvu to najboljši program, ker ima zaslombe najmočnejših. user posted image user posted image

Bova pa prek siola zdej zastonj dala na leptopa. user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Antivirusni program
8.12.2007 20:07:16   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo
Po mojih izkušnjah je zelo dober program Kaspersky, samo ne vem, če se ga dobi v SLO, pa tudi Zone Alarm se je pri meni dobro obnesel.

Ta dva sta požarna zida in ne antivirusna programa. Požarni zid imam jaz kar od Windows-ov, antivirusnega pa Avast-a, ki je brezplačen. Zaenkrat sem zadovoljna.




Recimo, na google odtipkaš, če želiš sprobati antivirusne programe...pa ti ven vrže tole:
FREETRIAL
Med temi je tudi Kaspersky, ki je kolikor jaz vem, antivirusni program.Ker po tej logiki, če to ni..zakaj potem lahko uporabiš funkcijo: scan viruses...in ti naprimer najde in uniči trojanca, kot ga je meni?user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Antivirusni program
8.12.2007 20:14:16   
dulcinea
Na računalniku imam AVG, na prenosniku avast. Slednji mi ni všeč. Kar se pa tiče kasperskega, je pa baje najboljši, sam na netu je zastonj sam za 14 dni. Tolk pogosto se mi pa ne da inštalirat vsakič posebej. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Antivirusni program
9.12.2007 8:06:42   
poliloni
Mi imamo tudi Kaspersky....

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Antivirusni program
9.12.2007 12:24:28   
mojsoncek
V sluzbi nod32, doma smo pa nekaj casa imeli kaspersky, sedaj smo pa na AVG. Nimam pripomb... zaenkrat!

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Antivirusni program
10.12.2007 10:48:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo
Med temi je tudi Kaspersky, ki je kolikor jaz vem, antivirusni program.Ker po tej logiki, če to ni..zakaj potem lahko uporabiš funkcijo: scan viruses...in ti naprimer najde in uniči trojanca, kot ga je meni?user posted image

Eh, se opravičujem. Kaspersky JE antivirusni program.user posted image  Baje dober in baje zelo drag.user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Antivirusni program
10.12.2007 15:01:51   
blustar
Imam Panda Secure in sem zadovoljna. Še nisem fasala nič, čeprav sem pa tudi pri uporabi pazljiva.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Antivirusni program
11.12.2007 15:23:00   
totimato
Nod32, CA Innoculate, AVG.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?