|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Asahi Scirocco 4 - katera košara
17.8.2006 8:44:52   
Žiga
Živjo

Upam, da mi boste znale pomagati.
Novembra pričakujemo drugega user posted image , pa imava z mojo en majčken problem. Taprvi se je rodil marca in smo ga vozili kar v lupinici in nismo rabili košare za voziček. Sedaj pa bo že skoraj zima, in bi kupila košaro.
Imava voziček Asahi Scirocco 4, ki jih ne delajo več.user posted image

Ali katera(i) ve, katere košare pašejo na ta voziček?
V Arielu nama sicer ponujajo košaro od njihovih novih, ki tudi paše gor, ampak stane 50.000 SIT.
Se mi zdi, da se je tukaj pred časom (vsaj leto nazaj, saj me vsaj toliko časa ni bilo tukaj - je moja bolj aktivna) govorilo, da Hauckove košare tudi pašejo... Je to res?

V skrajnem primeru bova morala kupiti novo...user posted image

LP
Ž.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Asahi Scirocco 4 - katera košara
17.8.2006 10:06:19   
mala pika
Čao!
V kolikor se ne motim, je to štirikolesnik. Če je to ta, imamo enakega in smo našega vozili od začetka kar v vozičku, saj se naslonjalo spusti skoraj čisto do konca. In sem z njim zelo zadovoljna in ga bomo imeli tudi pri drugem, ki ga pričakujemo decembra.
Upam da sem ti kaj pomalaga.
LP!

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Asahi Scirocco 4 - katera košara
17.8.2006 12:18:12   
Anonimen
Ziga, a Quinnyjeva pa ne gre gor? Rabljene prodajajo za cca 30k, pa lani vem, da so bile nove po tolko v akciji. Glede na to, da je Asahi skor kot Quinny, bi znala ta gor pasat?user posted image

(odgovor članu mala pika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Asahi Scirocco 4 - katera košara
17.8.2006 12:28:31   
Žiga
Sem gledal po starih sporočilih in je bilo kar nekaj debate, da quinny ne gre na asahija... tudi obratno ne...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Asahi Scirocco 4 - katera košara
17.8.2006 18:18:11   
*daša*
moja teta ma asahijevega typhoona 3D in smo kako leto in pol nazaj tudi iskali košaro. smo dali oglas na različne internetne strani in smo dobili 3 ponudbe za košaro za asahija. tko, da mogoče probajte na ta način. gre pa na ta voziček košara od asahija in pa lupinica od asahija in haucka. če košare nikjer ne boste dobili lahko jst vprašam teto, če vam jo posodi - prodati vam je ne more, ker potem je njen voziček neuporaben za novorojenčka, ker se naklon ne poleže do konca.

lpuser posted image

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Asahi Scirocco 4 - katera košara
17.8.2006 23:14:00   
Žiga
Hoj

Ste dali oglas na oglasne strani, ali na RR in podobne?

Se pa priporočamo za izposojo, če res ne bo šlo drugače.

LP
Ž.

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Asahi Scirocco 4 - katera košara
18.8.2006 14:30:55   
*daša*
Oj!

Oglas sem dala na RR, MON in na bolho, če se ne motim. se že skoraj ne spomnem več. poskusite napisat čim več oglasov.

če pa je ne boste našli, me pa kontaktirajte in bom rekla teti. mislim, da ne bi smelo bit problemov, ker je že eno leto spravljena, novegauser posted image  pa ne pričakuje. si pa košaro želimo obdržati, ker je voziček res super in ga bomo vrjetno še kdaj rabili.

lp 

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?