|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Astrološka znamenja pri otrocih
19.1.2006 11:45:36   
timoteja
Hojla, drage RR. Sem se spomnila ene zanimive teme - ali lahko napišete, kaj je/so vaši otrok/otroci po astroloških znamenjih ter njihov značaj, obnašanje...Na to razmišljanje so me pripeljali odogovori na temi Rak- razvajenost sodobne družbe ter razmišljanje o otrocih in njihovih starših, ki so naši prijatelji. Naša deklica je ribica, in sicer: zelo živahna, brihtna, zelo hitro menja razpoloženje, velikokrat se doseže kaj na lep način, ko pa ne gre, je pa treba tud mal bolj na ostro, pol je pa jok, pa solze, sam ona bi še vedno nardila po svoje. Je mala nagajivka, včasih komaj čaka, da kakšno ušpiči. Sicer pa se zelo rada cartlja, ima rada druge otroke.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
19.1.2006 11:52:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
19.1.2006 12:45:22   
Ro-La
riba kot riba:)


_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
19.1.2006 13:29:50   
dory
Nas je bikec...in zaenkrat je TRMA tista, ki se najbolj odraza pr njemu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
19.1.2006 14:31:51   
nejcko
Mi imamo škorpijonauser posted image in rakicouser posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
19.1.2006 14:57:42   
mia-2
Naš je bikec in zelo, zelo trmast.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
19.1.2006 15:01:56   
Una
Naš je tudi bikec in kar si zapiči v glavo, to mora (do)bit. user posted image

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
19.1.2006 18:32:40   
sezam
Mi mamo pa user posted image . Se zlo rada carta, ma tud rada druge otroke, je dobrovoljček user posted image . Če pa kaj ni po njeno pa jokuser posted image . Pa skoz more imet enega v bližini. Če slučajno ostane sama pa spet user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
19.1.2006 18:48:44   
lelaval




Punci sta dvojčici ( samo med njima je 8 let razlike),
fant pa tehtnica




(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
19.1.2006 20:13:55   
Magi*
moja bejbi je strelka. je trmoglava, vztrajna, ne more biti pri miru 5 sekund, firbčna... to ima baje po meni (tako naš ati). sem pa jaz tudi strelkauser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
19.1.2006 20:28:29   
Anonimen
Moj je dvojček. Je zelo dobrovoljen, vedno nasmejan, z zanimanjem se loti neke stvari, pa jo tudi zelo hitro opusti user posted image - ni vztrajen, je trmast, ...če si kaj zapiči v glavo, to tako bo...ima zelo rad ljudi, otroke, deli stvari z ljudmi, rad pomaga pri pospravljanju, hitro se ga zmotivira.
Kakšna dvoličnost se ni še začela kazati in tudi ne hitra menjava razpoloženj ne - kar naj bi bilo značilno za dvojčke.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
19.1.2006 20:30:32   
Pilar
Jure je pa horoskopu strelec in nimam pojma kaj je za njih značilno, vem samo to, da je najin otrok ful nezahteven, priden.....dobrovoljček....

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
19.1.2006 22:06:33   
KODA
 
Tastarejši je dvojček.Čveka ,kot mami.user posted image
Tamlajši je pa devička.Pedanten,vse mora imet pošlihtano.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
20.1.2006 0:33:25   
urška
moj je kozorog; uh, kakšna trma!!!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
25.1.2006 13:23:18   
tanikaa
Moj Aleš je rakec. Zelo ljubeč, pozoren in predvsem občutljiv.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
25.1.2006 15:58:47   
viv_
Mirna je strelka - do amena nekomplicirana, vse jo zanima, po drugi strani pa ne more bit minute pri miru, čeprav se veliko zamoti sama. Skratka, super punca!

Smo pa "ognjena" družina - levinja, oven in strelka user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
25.1.2006 16:02:45   
san
ha ha, kot bi opisla mojo ribico
mlajši je pa vodnar - je zelo družaben in trenutno zelo trmast

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
28.1.2006 18:12:09   
Katrin
Tudi mi imamo malo user posted image , ki svojo osebnost šele razvija. Zaenkrat pa bi lahko rekla, da zgornji opisi ribic kar veljajo tudi za nas. Je dobrovoljna, vedno nasmejana, rada v družbi, mala raziskovalka, ki pa že tudi zna pokazati užaljenost.

Lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
5.2.2006 21:00:09   
BaniT
Sem upala, da bo katera kaj bolj podrobno opisala kozoroge. Jaz naše "rogačke" še nisem čisto skužila. Zna bit ful pridna, zna bit tečna, ampak po moje so to tako ali tako vsi otroci. Se strinjate!?user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
5.2.2006 21:10:02   
lutka
Pri nas je pa en levček in dva bikca.

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu BaniT)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
5.2.2006 21:15:36   
Anonimen
Blaž je vodnar.
Ne vem sicer, kakšni so, ampak on je aktiven 100/h. Ne more biti 5 minut na miru. Trmast in ukazovalen.
Pravi mali user posted image . Zvečer kar dol padem od utrujenosti.

(odgovor članu BaniT)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
10.2.2006 17:26:11   
Anonimen
user posted image  user posted image  je bikica in kar drži kar opisujejo razni otroški horoskopi.
Trma,.....kar si zapiči to mora imeti, njene igračke so včasih samo njene, bog ne daj da maček kotali kakšno njeno igračko po tleh.
Drugače zelo samostojna - se sama rada igra, rada ima knjigice, pravljice, je družabna,...toda kar zahtevna bikica.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
10.2.2006 20:43:50   
Cikica
Naš Alen je
user posted image in kaj naj rečem,je fullllll občutljiv,nežen,pravi mali angelček.No ne vedno včasih je čistiuser posted image .Zelo pa ima rad živali in obožuje glasbo,rad pleše,poje,igra bobne,kitaro....mogoče pa bo glasbenik ali plesalec,kaj pa vem.V glavnem je pravi cukerček.user posted image user posted image user posted image  lp,cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   DEVICA
13.2.2006 15:40:27   
Pupica
Naša princeska je pa devička. Nežna punčka, pridna, ubogljiva, vse jo zanima, pa vseeno ni stikljiva, zelo hitro se ji da vse dopovedat, nikoli problemov, ne za spat, ne za jest, ne za potovanje, ne pri sprejemanju ljudi, vsega se hitro nauči, je ubogljiva in pripravljena pomagati.
Rada ima družbo, pa tudi živali. Zna se sama zamotit, še raje vidi nekoga, da se zamoti z njo.
Ne komplicira, je prijazna, ma sej vem, da se sliš kot da že pretiravam, ampak poznam kar ene 5 otročkov, ki so rojeni približno istih dni kot Tia( 10 dni prej, ali kasneje) ampak z vsemi kar sem se pogovarjala, so vsi DEVIČNIKI isti!!Tako da vem, da ne nakladam samo jaz kok je fajn, ampak je to res eno tako lepo znamenje.user posted image
Že ko sem eni starejši prijateljici omenila, kdaj sem rodila, je rekla O FINO, DEVICA!!!Moja hči je devica, to so pa TKO PRIDNI OTROCI. Pa ji nisem verjela. Le kako nej bi znamenje vplivalo. No zdej ji verjemem, hitro pa trkam na les, da bo vse kar mi je takrat omenila držalouser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Astrološka znamenja pri otrocih
14.2.2006 13:01:10   
TINALAN
CIKICA, kot bi opisovala našega LANA. Je vodnar, rojen 13.02.2005, včeraj je imel svoj 1 roj. dan. Pravi mali cukrček. Je pa nor na muziko. Moramo z njem v naročju plesati takoj ko zasliši kakršnokoli glasbo. Pa skus kaže na radio. Drugače je pa trmast, pravi vražiček. Ve da kakšno stvar ne sme prijet, pa gre z rokico zanalašč proti njej, vendar se pred njo ustavi. Ko pa hoče doseči nekaj svojega, se pa cel stegne in tuli kot volk. Drugače pa nežen, ljubezniv in pravi korenjak.

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Kje kupujete igrače
ksenija12

Kje kupujete igrače za svoje otroke (za darila..)

v nakupovalnih centrih (spar,mecator,..) (32%)

otroških trgovinah (baby center,pikapolonica..) (54%)

majhnih specializiranih prodajalnah (3%)

preko spleta (3%)

drugo (9%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!