|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Audi ali VW
17.9.2008 9:45:50   
5ra_28
Ne vem, če spada pod to temo, ampak boljše ideje nisem našla. Imela sva vsak svoj avto (skoraj nov, oba le 2 leti stara) in oba VW, ker pa je na poti otrok, že dolgo razmišljava o karavanu in sicer Audi A3 sportback. En avto sva že prodala, drug pa se še prodaja.
Ker se partner vozi vsak dan v službo 50 km v eno smer, bodo km kar leteli. Zdaj pa razmišljava celo o VW Golf Plusu. Nama je sicer Audi A3 SB veliko bolj všeč, a sva bila z VW zdaj zadovoljna. Razlika v ceni je majhna in zanemarljiva v kreditu.
Zanima me, če ima kdo tega Audi-ja A3 sportbacka in  kako ste zadovoljni, saj bi bil strošek kar velik. Ne mi ponujat Renaultov in ne vem kaj še vse, ker mi je notranja plastika čist cenena in katastrofalna.

_____________________________

Končno smo trije:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 9:49:16   
Anonimen
Bi vzela audijauser posted image . Ker je lepšiuser posted image

(odgovor članu 5ra_28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 9:52:12   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Bi vzela audijauser posted image . Ker je lepšiuser posted image


jaz tudi user posted image .


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 9:53:54   
5ra_28
Saj jaz bi ga tudi imela! In to fuuulll. Samo me zanima, če je vreden svojega denarja?? No, saj to noben ni, samo če je vsaj blizuuser posted image .

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 9:56:07   
Anonimen
Vreden svojega denarja je isto kot golf. Za moje pojme. Vsi avti so precenjeni, ampk ok.

Brat ma audija in nima problemov, ata golfa, s tem nima problemov, s štirko jih je mel ful. Kaj pa vem, men se zdita tam tam.

Sam bi še zmer raj mela audijauser posted image ........ne bi bla pa to moja prva izbira, je še tolk hudih avtov poleg teh dveh.....

(odgovor članu 5ra_28)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 9:56:42   
orhideja75
tako VW kot AUDI sta vredna svojega denarja

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 10:06:37   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

.ne bi bla pa to moja prva izbira, je še tolk hudih avtov poleg teh dveh.....



Recimo??? Ideje prosim. Samo ne mi ponujat avtov za 30.000 € ali več. Pa voziček mora it v prtljažnik! To je pogoj!

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 10:08:37   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

razmišljava o karavanu in sicer Audi A3 sportback.


A to naj bi bil karavanuser posted image

No, mi smo imeli A3 3 vrata in smo se odločli za večji avto - karavan, predvsem zaradi drugega otroka. Ko sem menjevala avto so mi ponujali A3 sportback. Takrat sem rekla, pa kaj mi ponujajo, tanto fa obdržim tega, ker zaradi števila vrat pa ne mislim menjat avta. Isto sranje kot A3, samo v številu vrat. Ne hvala.
Na koncu smo se odločili za A4 karavan in sploh mi ni žal.
Tako, da jaz imam raje Audi, amapak A3 se mi zdi premajhenuser posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 10:17:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

.ne bi bla pa to moja prva izbira, je še tolk hudih avtov poleg teh dveh.....



Recimo??? Ideje prosim. Samo ne mi ponujat avtov za 30.000 € ali več. Pa voziček mora it v prtljažnik! To je pogoj!


Vzela bi karavan(tavelik, ne te provizoriš karavane) ali pa enoprostorc. Glih zaradi prostornosti.

(odgovor članu 5ra_28)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 10:18:37   
ana b
Z izbranim vozičkom k prodajalcu avtomobilov in probaj dat vozek v prtljažnik, pa še kaj placa mora ostati za ostalo kramouser posted image . Mi pa prisegamo na enoprostorce, so mi karavani kot za truge (krste) vozituser posted image .

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 10:21:32   
5ra_28
ana..saj nama tudi ni pogoj, da je ta tadolg karavan. A3 je mal krajši kot A4 in ostali karavani, pa še vedno ima povečan prtljažnik.
Joj, zakaj ne zadanem na lotu user posted image , potem se ne bi ubadala, če bo avto ok. Bi ga kar šla kupit! user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 10:55:15   
totimato
Jaz imam Octavio, karavana. Ista stvar kot audi in folksvagen. Isti motor, ista mehanika, isti servisi, kljuke, plastika, sedeži. Samo več prostora je v prtljažniku in avto majn stane. Tudi bolj po mojem okusu je - špartanska notranjost, kvadratna, brez plastike, ki se trudi izgledati kot les, čeprav ima elegnace vso dodatno električno opremo in ASR. Meni na primestni vožnji pije 5l (dizel), pridem pa tudi na 4,3l, če pazim. Marsikdo mi ne verjame, dokler ne pokažem potovalni računalnik.

Aja, pa še to: če bi imel audija bi se precej bolj sekiral zaradi prask, ki jih dobivam na parkiriščih.

lp

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 11:01:22   
Anonimen
5ra_28: Midva (jaz no user posted image ) sva se odločila za Audi A3 sportback. Izkušenj ti žal še ne znam povedati, ker sva ga dala delati po naročilu in ga še čakava. Čakalna doba je 6-8 tednov. Avto bo zame, ker zanj je premajhen. user posted image  No upam, da ga bom v oktrobru že vozila. Poročam. user posted image  Za na pot pa imam itak Zapp-a, ki gre v vsak avto. user posted image  Sem pa se odločala med BMW 3 in Audi..

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28


Samo ne mi ponujat avtov za 30.000 € ali več. Pa voziček mora it v prtljažnik! To je pogoj!
  

Naš bo kar čez 30.000 eur..

(odgovor članu totimato)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 11:16:43   
Anonimen
Tu jih je kar nekaj 08, pa samo eden je nad 30.000 eur.. Odvisno tudi kakšno opremo hočeš..

http://www.avto.net/2004/osebna/zadetki_index.asp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 11:17:57   
Anonimen
Hmmm, ne vem zakaj link ne dela user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 13:51:40   
Ekaz
Zakaj pa ne Renault Megane Caravan!? Super avto. Veliko prostora, enostano nakladanje vozička v prtljažnik, saj nima nobenega "praga", kljub velikosti zelo okreten. Skratka bogovski.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 13:53:21   
Anonimen
Ja, renoji so znani po nepokvarljivostiuser posted image ......glih kar rešujem šefeta k je z laguno na avtocesti ostaluser posted image -kreplnu...že ene tretjič letosuser posted image

(odgovor članu Ekaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 14:03:12   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja, renoji so znani po nepokvarljivostiuser posted image ......glih kar rešujem šefeta k je z laguno na avtocesti ostaluser posted image -kreplnu...že ene tretjič letosuser posted image


Jaz sem vozila kupeja, moj pa klijota. Nič problemov. Zdaj vozim laguno karavan, mož tvingoja - nič problemov. Jaaaaaaa, se že trkam po glavi, da ne bo kaj šlo narobe. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 15:41:26   
Katey
VW nikakor, čist precenjen avto.
A3 SB super ampak prostora pa ni veliko.

Če bi ta trenutek menjala avto bi bil to Volvo V50.

Cenena plastika pri Renaultuuser posted image , ne vem no, imam službenega pa mi je super avto. VW pa ni več to kar je bil,
za tako ceno kot oni ponujajo boljšo opremo je katastrofa.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 15:46:53   
rija
torej najboljša izbira je še vedno audi...imela, bila zaljubljena vanj...user posted image
ampak tale trojka karavan je zelo majhna, to je pa treba upoštevat.
se mi že zdi, da ima golf plus nekaj več placa, še boljši se mi zdi touran ali kak se mu že reče.....user posted image

sicer pa to sploh niso neki karavani, da bi lahko dal nekaj stvari noter....daš vozek, pa fasungo do jutri pa je polno...sicer pa zgledaš kot nekočp turki na poti od nemčije domov....user posted image

renault?
no, po audiju smo šaltali nanje....ja, katastrofa prvi mesec....user posted image  ko pa se navadiš, pa so super. trenutno imamo 3 komade od najmanjšega do največjega....pa nam zaenkrat vsi služijo 1Auser posted image

tudi laguna user posted image user posted image user posted image  za katere je pregovorno, da se kao ful kvarijo....

predragi pa so itak čisto vsiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 15:49:29   
sazi
Audi A3 sportback ali VW Golf Plusu

Pojma nimam - teh dveh ne poznam od blizu, bi pa rekla, da res ne gre za neke prostorne karavane. Mi imamo Opel Astro karavana in nimam niti najmanjše želje po menjavi. Ima vse, kar potrebujemo in res veliko prostora.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 15:52:51   
Katey
Itak, da so predragi čist vsi sam to kar dela VW je pa katastrofa, avto srednjega nižjega razreda brez neke posebne opreme za 1000 eur in več dražji od konkurence v svojem razredu z veliko več opreme. Govorim pa o avtih kot so polo, clio, micra, corsa, .......

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 18:02:30   
Anonimen
Audi A4 karavan, rabljen in z garancijo.

A3 mi mi vsec, kao karavan sploh ne. VW mi pa itak ne sede.
Sicer pa Scenic :).

(odgovor članu 5ra_28)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 19:49:54   
kawasakica
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Bi vzela audijauser posted image . Ker je lepšiuser posted image


jaz tudi user posted image .



men je tud lepšiuser posted image

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Audi ali VW
17.9.2008 20:38:42   
TejkaPK
jaz sem za golfauser posted image user posted image user posted image ... pri nas se super obnese

IZVIRNO SPOROČILO: Katey

to kar dela VW je pa katastrofa, avto srednjega nižjega razreda brez neke posebne opreme za 1000 eur in več dražji od konkurence v svojem razredu



sam ko ga prodajaš pa tudi ceno držiuser posted image

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?