|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aventove stekleničke
3.10.2006 8:29:15   
Jutra
Ali se še pri komu dogaja, da Aventove stekleničke slabo tesnijo, potem pa puščajouser posted image
Zadnjič mi je ena mamica omenila, da se to pogosto dogaja pri teh stekleničkah in da so stekleničke levih firm čisto OK. Je to res? Ker me ima, da bi vso to plastiko vrgla v smetiuser posted image



_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aventove stekleničke
3.10.2006 8:31:32   
Marogica
JA, tudi mi imamo takšno izkušnjo. Smo kupili drugo stekleničko, kjer je bilo bolje. PAč kakšno srečo imaš, se mi zdi....user posted image

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aventove stekleničke
3.10.2006 8:38:09   
Mina1
Ja, pri Aventu je včasih tako, da če premočno zapreš oz. zašraufaš gor cucelj, zna puščati, torej je treba nekako z občutkom zapreti zgornji del in to je vsa umetnost.



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aventove stekleničke
3.10.2006 8:40:33   
Marogica
SEm pa se spomnila, da obstaja še neka finta pri stekleničkah. Če je pretopla pijača, če je gazirana in če je preveč natočiš, menda tudi toči. Nisem pa sigurna.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aventove stekleničke
3.10.2006 11:04:25   
TONČI.
Če slabo zapreš res puščajo. Zapirati moraš z občutkom. Drugače fališ en zavoj in potem pušča. Važno je samo da je cucelj čist not in da zapreš z občutkom.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aventove stekleničke
3.10.2006 13:11:18   
BLAŽIKA
Mi smo imeli dva aventova lončka in sta OBA puščala, tako , da smo jih zamenjali. Pa probali smo tudi vse naredit: ne tople pijače, lepo zašraufat skratka smo zraven doktorirali. Sedaj ko imamo druge pa je mir in nič več ne teče.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?