|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avto na akumolator
19.10.2007 13:57:20   
chips
Kje se ga da kupiti?
Sem gledala v Baby Centru v Celju pa ga niso imeli, na internetni strani od trgovine Pikapolonica ga imajo enega  v roza barvi Ampak me zanima če še kdo ve ,kje bi se gaše drugje dalo kupiti. Kupila bi ga hčeri ki ima drug mesec rojstni dan in kadar gremo k moji kolegici in imata njena otroka ta avto je čist nora bi se kr vozila in fajn je ko ima še zraven daljinca da lahko starši usmerjajo če je otrok še premajhen za to.
Hvala,lp

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avto na akumolator
19.10.2007 14:20:41   
Anonimen
A maš v mislih tistega roza "hrošča" v pikapolonici? Mi smo ga naši tamali čmrlji kupili v njihovih trgovinah. Pokliči jih. Saj so po celi SLO, pa če ga nimajo, ga potegnejo tudi iz drugega konca SLO iz njihovih trgovin in to kar hitro.

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avto na akumolator
19.10.2007 21:35:13   
mayci
Ja, v Pikapolonici imajo tistega hrošča, ki je tudi na daljinca.user posted image Cena pa mislim da je okrog 29.000 bivših sit...

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avto na akumolator
20.10.2007 6:42:35   
chips
A samo a hrošč obstja,ni nobene druge oblike ali barve.Takega jih ima ful velik.Potem je že verjetno samo ta.

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avto na akumolator
20.10.2007 10:30:37   
lea23
ja, obstajajo tudi taki motorji tricikli! naši sosedje ga imajo. igleda kot motor, zadaj pa ima 2 kolei. so pa v črni vijolični barvi, nanj so prilepljene neke rožice. kupili so ga v pikapolonici poleti!
tale motorček se mi zdi nekako bolj praktičen kot avto, ker ga lahko spraviš v prljažnik in odpelješ s sabo k babici, na vikend, na morje,.. 
avto je pa že večji in ga v petlažnik avtomobila ne spraviš če nimaš ravno terenca. 

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avto na akumolator
20.10.2007 23:05:48   
sneška_
  <sem kupila za svojo hčerko en motorček trikolesnik na akumulator in sem ga kupila v Baby centru pa se je celo leto furala z njim pa je dosti zanimljiv za otroke.tak je v roza barvi z rožicami  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?