|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež
21.3.2006 13:40:59   
chips
Kateri sedež vam je boljši Maxi-cosi,Romer,.... in sicer od 9 kg naprej? A ima katera od chicco-ta avtosdež 

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež
21.3.2006 13:46:38   
babylove
Jaz sem kupila Chicco 9-15, nisem zadovoljna.

Prvi avtosedež (0+) smo imeli pa Gracov, in je bil miljonkrat boljši, kvalitetnejši, lepše izdelan, bolj praktičen itd.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež
21.3.2006 14:16:01   
mojcadamijan
Mi imamo maxi cosi priori sps pa smo zelo zadovoljni

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež
21.3.2006 14:21:35   
bombonček
ZADNJI TEST AVTOSEDEŽEV JE DOLOČIL ZA NAJBOLJ VAREN SEDEŽ ROMER KING MI GA IMAMO IN SMO ZELO ZADOVOLJNI!

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež
21.3.2006 14:22:52   
viv_
Römer King user posted image

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež
21.3.2006 14:32:32   
Bubamaraa
Jaz imam maxi cosi priori xp in je super....glede varnosti in cenovni razred je dosegljiv....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež
21.3.2006 14:36:11   
soncek&luna
Römer King


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedež
21.3.2006 14:50:26   
Tricia
Mi tud imamo Maxi Cosi Priori XP...meni je super. Verjetno bi ravno tako hvalila Romer-jevega, če bi ga imela, ker pa ga nimam, mi je ta prav super...pa še za darilo sem ga dobila, tako da moram bit zadovoljna user posted image

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtosedež
21.3.2006 15:13:33   
chips
V kakšnih barvah pa so.Meni se od Maxi-cosi-ja full dopade on v sv.modri barvi.
Sem že jajčko hotela v tisti barvi ,potem sva pa kupila od peg peregauser posted image user posted image (največja bedarija)user posted image


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu Tricia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtosedež
21.3.2006 19:43:44   
bena
Bonbonček moram te popraviti. Najbolj varen otroški avtosedež na tržišču je trenutno Romerjev Duo Plus (poglej na spletni strani Baby centra), zato bomo mi kupili tega.

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtosedež
22.3.2006 12:44:27   
bombonček
Živjo bena jaz sem pogledala spletno stran od teh sedežev zdej jo dej pa še ti če še ne veš je romer king osnovno ime potem pa pride še oblika kot naprimer duo plus!

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtosedež
22.3.2006 17:07:26   
pina colada
Romer Duo plus! Definitivno najboljši!user posted image

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avtosedež
22.3.2006 19:50:54   
bena
Bonbonček sem vzela resno tvoj nasvet in šla ponovno preverit na spletno stran Baby centra. Kolikor sem jaz pismena sta King in Duo plus dva različna modela Romerjev avtosedežev. Med njima je tudi cenovna razlika. Za "ziher" sem bila še na Romerjevi spletni strani, kjer so predstavljeni vsi njihovi izdelki in dobila še dodatno potrditev, da sta to dva različna modela.

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avtosedež
22.3.2006 21:16:38   
Ani 2
Mi imamo Maxi cosi priori XP in smo zelo zadovoljni z njim,je pa v svetlo modri barvi user posted image ,so pa dobri tako kot pravijo že predhodnice Romerjevi-po testiranjih pa sta ta dva definitivno dobra.Pa dober nakup.

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avtosedež
24.3.2006 7:20:49   
babylove
Testiranje avtosedeža ne pove vsega. Na testih ne sodelujejo vsi avtosedeži, ki so na tržišču, pa vendarle to ne pomeni, da so nesodelujoči tudi nevarni. In tudi ne, da je zmagovalec najvarnejši, saj (predvidevam) ne razpolagate z rezultati testov preteklih let, da bi lahko primerjale z že testiranimi avtosedeži.
Sodelovanje na testiranju je drago, zaradi tega podjetje istega modela, ki je bil npr. predlani uspešen, ne bo ponovno poslala na teste.


(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avtosedež
25.3.2006 17:37:47   
celin
Kaj pa porečete kaj na CONCORD avtosedeže? Ima kdo kakšne izkušnje?

Lp, Celin.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?