|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež Bambinoworld
17.9.2010 7:25:51   
orhideja75
http://www.otroska-trgovina.com/products/Avtosede%C5%BE-BambinoWorld-Grey-9%252d36.html
ali ga kdo ima?
do sedaj mi je bil namreč čisto neznan in glede nato, da je nakup preko spleta, kjer stvar ne moreš v živo videt, me zanima, če imate kej izkušenj s to spletno trgovino ...

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež Bambinoworld
22.9.2010 17:45:32   
mamamajča
Mi smo ravno včeraj dobili njihov avtosedež, sicer za eno kategorijo večji, 18-36.
Sem bla ful skeptična, ker je stal samo 42 eur, ampak ti lahko povem, da je super in smo zadovoljni.

Kar naroči, če pa ugotoviš, da karkoli ni v redu, maš pa 8 dni, da reklamiraš.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež Bambinoworld
22.9.2010 17:46:45   
mamamajča
Aja, naj ti še povem, da smo na podlagi tega, da je sedež ok, naročili še voziček za novorojenčka, tud poceni in ga dobimo v naslednjih dneh...

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež Bambinoworld
24.9.2010 15:04:48   
mamamajča
Evo orhideja, mi smo ravno dobili še voziček njihov in je super, tako da kar pogumno naroči. upam, da sem ti pomagalauser posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež Bambinoworld
2.10.2010 15:18:10   
doroteja30
danes smo dobili avto sedez romer in smo zadvoljni z njim kupili smo ga preko spleta www.mali-vragci .si imajo najugodnejse cene v sloveniji pa se vse imajo na zalogi.user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež Bambinoworld
6.12.2010 14:30:57   
barby25
doroteja najcenejši pač niso.

Bambinoworld dobro poznam imamo kar nekaj njihovih stvari. Mi imamo avtosedež za našo 4 mesečnico, ker lupinice enostavno ne mara. Je pa od 0-13 kg. Navdušeni smo!
Tudi posteljico imamo njihovo in vrečo za voziček in je vse bp. Pa še poceni stvari imajo in kvalitetne so.

(odgovor članu doroteja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež Bambinoworld
30.12.2010 18:30:18   
soncnica 3
Tudi mi smo imeli super izkušnjo s to trgovino, dostavijo, kaot je naročeno... Imamo pa zaenkrat samo njihov voziček, pa sem mega zadovoljna, d ane govorim o cena, so občutno nižje kot v naših "BUM" trgovinah (moje mnenje).

(odgovor članu barby25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?