|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež Romer King plus
8.11.2008 19:09:50   
memole80
Pozdravljene!

Verjetno je bila tema že milijonkrat objavljena, ampak žal nimam časa. Kupujemo Avtosedež in smo neodločeni ali bi kupili Romerja King plus ali ne?! Tiste ki ga imate, a se vam ne zdi, da je avtosedže zelo globok in da otrok ne mora sedeti ravno? Kakšne imate izkušnje? Pri Maxi Cosi Toby, smo npr. zasledili, da otrok sedi ravno....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež Romer King plus
8.11.2008 19:14:22   
triša
Mi imamo romerja in je super, nisem opazila da otrok ne bi sedel ravno.
Verjetno je odvosno v kateri naklon ga daš, v ležečem verjetno  leži, če to misliš.
Moja svakinja ima Maksi Cosija pa je Romer boljši, še sama pravi da ji je žal da je vzela MC.
Sicer sta pa oba odlična.





.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež Romer King plus
8.11.2008 19:27:37   
memole80
Hvala za informacijo. Danes, ko sva gledala v trgovini in sva primerjala, sva videla, da tudi ko je v sedečem položaju, je bolj nagnjen nazaj, imela pa sva občutek, da je Romer dosti boljši...glavica je absolutno bolj zaščitena, oblazinjen je veliko bolj,..no, edino, kot pravim, me ta naklon malo moti.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež Romer King plus
8.11.2008 19:43:18   
triša
Veš odvisno je tudi od samega zadnjega sedeža v avtu.
Sedež smo imeli do zdaj v dveh avtomobilih, pa v vsakem drugače sedi.
Če imaš možnost ju probaj prej v svoj avto pa boš vidla.
Meni se je R zdel že na prvi pogled nekoliko bolj kompakten in zdaj mi ni žal da sem ga vzela.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež Romer King plus
8.11.2008 19:47:13   
abi
Mi imamo R že od samega začetka in zaeenkrat se zelo dobro obnese.
Pri MC je sedalni del malce daljši kot pri R, tako da nima noge upognjene v kolenskem pregibu. Po sami kvaliteti pa mislim da sta tam tam.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež Romer King plus
8.11.2008 20:07:05   
Pupsika
Mi imamo Romerja king plus in sem ful zadovoljna!

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež Romer King plus
8.11.2008 22:13:45   
hokejistka
Mi imamo oba user posted image Tobija in King Plusa. Tako da ti lahko povem vse kar te zanimauser posted image

Naša user posted image ima dobrih 10m in slabih 10kg. Zaenkrat so moje ugotovitve takšne:

Mislim, da se pri tej starosti, višini in teži bolje počuti v Tobiju. Sedi bolj ravno, vzravnano, boljše vidi ven. Tobi je ožji in ji trenutno nudi več opore. V Kingu bolj leži in pogled ji zastira zaščita za glavo. Imaš prav, da v Kingu bolj leži, čeprav je avtosedež v popolnoma pokončnem položaju.

Meni se zdi Tobi bolj udoben kot King. Čeprav sta tam tam.

Mislim pa, da ji bo Tobi prej postal utesnjen in ga bo treba najkanjeje pri 3. letih zamenjati, medtem ko bo imela v Kingu več prostora, ker deluje širši.

Kar se tiče vpenjanja otroka, je Tobi absolutno najboljši.

Če želiš kupiti R ugodneje kot v BC ga naroči preko ene izmed spletnih trgovin v tujini. JAz sem zanj skupaj s poštnino odštela 180 EUR. Tobija pa sem kupila v akciji v BC za caa 170 eur.




(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedež Romer King plus
8.11.2008 22:53:12   
kaya2007
mi smo se tudi odločali med temi dvemi in se na koncu odločili za romerja-res smo full zadovoljni.
sem pa razmišljala ravno obratno kot ti, iskala sem sedež kjer bo tamala lahko fino spala na dolgih vožnjah-to si mi zdi bolj pomembno, kot pa da dobro vidi ven, ko se fijakava po mestu user posted image

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtosedež Romer King plus
9.11.2008 19:11:39   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

mi smo se tudi odločali med temi dvemi in se na koncu odločili za romerja-res smo full zadovoljni.
sem pa razmišljala ravno obratno kot ti, iskala sem sedež kjer bo tamala lahko fino spala na dolgih vožnjah-to si mi zdi bolj pomembno, kot pa da dobro vidi ven, ko se fijakava po mestu user posted image


Hja, glede na to, da se naša zeeeelo rada dviga, smo mislili, da bi bilo bolje, če bi bila v sedečem položaju. Smo pa danes malo pogledali ostale avtosedeže in vsi so več ali manj bolj v ležečem položaju, tako da smo se odločili za Romerja.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtosedež Romer King plus
9.11.2008 19:12:12   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: hokejistka

Mi imamo oba user posted image Tobija in King Plusa. Tako da ti lahko povem vse kar te zanimauser posted image

Naša user posted image ima dobrih 10m in slabih 10kg. Zaenkrat so moje ugotovitve takšne:

Mislim, da se pri tej starosti, višini in teži bolje počuti v Tobiju. Sedi bolj ravno, vzravnano, boljše vidi ven. Tobi je ožji in ji trenutno nudi več opore. V Kingu bolj leži in pogled ji zastira zaščita za glavo. Imaš prav, da v Kingu bolj leži, čeprav je avtosedež v popolnoma pokončnem položaju.

Meni se zdi Tobi bolj udoben kot King. Čeprav sta tam tam.

Mislim pa, da ji bo Tobi prej postal utesnjen in ga bo treba najkanjeje pri 3. letih zamenjati, medtem ko bo imela v Kingu več prostora, ker deluje širši.

Kar se tiče vpenjanja otroka, je Tobi absolutno najboljši.

Če želiš kupiti R ugodneje kot v BC ga naroči preko ene izmed spletnih trgovin v tujini. JAz sem zanj skupaj s poštnino odštela 180 EUR. Tobija pa sem kupila v akciji v BC za caa 170 eur.






Woooow, super si napisala.user posted image

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtosedež Romer King plus
21.11.2008 19:49:12   
mtl.slo
IZVIRNO SPOROČILO: hokejistka

Če želiš kupiti R ugodneje kot v BC ga naroči preko ene izmed spletnih trgovin v tujini. JAz sem zanj skupaj s poštnino odštela 180 EUR. Tobija pa sem kupila v akciji v BC za caa 170 eur.


V kateri spletni trgovini pa si ga naročila? Koliko časa je trajalo, da je prišel?

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtosedež Romer King plus
22.11.2008 12:25:51   
hokejistka
Kinga sem kupila na

http://www.o-baby.de/

Čakala sva pa en mesec, ker ga niso imeli na zalogi. Imajo pa zelo slabo izbiro vzorcev, ampak na srečo so imeli ravno tisti model, katerega sva si zaželela user posted image . Včasih imajo več vzorcev na voljo, včasih manj. Enako je na spletni strani:

http://www.babycare.nl/


Imajo jih tudi na:

http://www.kidsroom.de/

Ampak tu so dražji.

Lp



(odgovor članu mtl.slo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?