|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedeži, kdaj menjava?
29.12.2007 0:33:00   
nektarina
user posted image user posted image  MI smo pa danes kupili  nove avtosedeže, ker so bili v akciji tako,da kasneje ne bo rabilo  tekat naokoli. Je pa  stara mama prispevala ves denar  user posted image  .Zaenkrat še ne  mislim menjat, ker jajčka  so zelo praktičnauser posted image user posted image . Če zaspijo jih neseva kar v jajčku v stanovanje in  tam user posted image user posted image prespijo še kakšno minutko. Pa na voziček jih dava v slučaju, da dremata .
Kdaj naj bi naredila zamenjavo.  Večji fantek  ima skoraj 10 kg, drugi  kilo in pol manj.  TA večji ima noge ki mu visijo  par cm ven iz jajčka, kar pomeni ,da mu je jajček  premajhen, drugi  jih ima čisto na robu.   Ti novi Maxi cosi Tobi pa so preveč v sedečem položaju  in se uporabljajo od 9 mesecev naprej oziroma od 9 kg naprej.. 
Kako ste ve rešile? Kdaj ste prešaltale na ta večje?
LP in Vesele praznike
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedeži, kdaj menjava?
29.12.2007 7:55:01   
metkica1
Pri sedmem mesecu, za kilažo ne vem točno, bila je povprečna punčka.

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedeži, kdaj menjava?
29.12.2007 8:52:49   
žarnica
MI smo jo dali v večji sedež (maxi cosi priori xp) nekje v 7.mesecu,saj je bila velika. Dali smo jo pa v "ležeči" položaj,pač koliko je šlo.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedeži, kdaj menjava?
29.12.2007 8:54:25   
Strawberrie Cherrie
Naš je bil težkokategornik, pa se je v jajčki prevažal do 9m. in potem v avtosedež. samo poglobila sem jajčko (maxi cosi) in je bila stvar rešena.


(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedeži, kdaj menjava?
29.12.2007 9:13:35   
emaa
Naša dva fanta sta šla v avtosedež pri 6 mesecih, ker jima je v lupinici glava čez pogledala (noge lahko čez gledajo, te so čez gledale prej.


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedeži, kdaj menjava?
29.12.2007 13:37:22   
Aja32
Pri 7 mesecih... pri obeh...

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedeži, kdaj menjava?
1.1.2008 20:16:43   
nektarina
Hvala,pol bomo tudi mi kmalu zamenjali, sem mislila, da treba pokažat do  mesecev.
A pa.. Srečno novo leto vsem mamicam.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedeži, kdaj menjava?
2.1.2008 7:40:18   
LIDJOČKA
Mi smo jih zamenjali pri cca. 8. mesecih.

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?