|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BABCA
28.5.2006 15:36:15   
popy1A
Pozdravček!

Sem nova na forumu. Rada bi izvedela kaj o vaši izkušnji z babicami - v nosečnosti, med porodom, po porodu. Kaj vam je bilo pri njej všeč in kaj vas je odbijalo.
Zanima me tudi v kateri porodnišnici ste rodile in katere babice priporočate.

Hvala vsem in lep pozdrav,
P.


< Sporočilo je popravil popy1A -- 28.5.2006 15:37:56 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BABCA
28.5.2006 21:10:13   
jakaracman
Jest se sploh nisem obremenjevala z babcami, šla sem rodila  v lj -super babice v.Nisem imela nobenih posebnih želja,zelo so me tudi pohvalile.Bile so prijazne in nevsiljive, zdi se mi važno da jih poslušaš in slediš njihovim ukazomuser posted image .Potem na oddelku, pa mi je bilo tudi OK in nisem sploh gledala ali so se mi nasmehnili, kako so odgovorili, vse kar sva potrebovali sva tudi dobili.

(odgovor članu popy1A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BABCA
28.5.2006 21:40:12   
Mari71
Jaz se tudi nisem obremenjevala z babicami, dobili pa smo najboljšo možno, Jožico Drame v LJ. Težko najdeš boljšo. Srečno! 

(odgovor članu popy1A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BABCA
28.5.2006 21:51:28   
Anonimen
V Novem mestu.

Babice so bile prva liga, vse, zdravniki povprečni, osebje na oddelku večinoma user posted image , svetle izjeme pa user posted image .

(odgovor članu popy1A)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BABCA
29.5.2006 11:04:11   
lenika
Tudi jaz sem rodila v Novem mestu in se popolnoma strinjam z Mič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BABCA
29.5.2006 11:21:37   
soncek&luna
popy, odvisno iz kje si... jaz sem na jesenicah imela dve babici, ker je bila ravno izmena.. obe super Spela in Erika... brez njih mi ne bi uspelo... pa se sreco sem imela z zdravnikom, ki je bil tudi prisoten na porodu in pomagal pritiskat user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu popy1A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BABCA
29.5.2006 12:30:32   
sarazan
Rodila sem pred 4 meseci v Lj. Na porodu pomagali babici Maruša in Mihaela (obe suuupeeer), pa moj možek (tudi za pohvalit user posted image ).

Z zdravnikom v porodni sobi nisem bila najbolj zadovoljna, ampak me je kljub vsemu lepo zašil.

Na oddelku D sem se dobro počutila.... Saj so ene "cvetke", ampak v celoti gledano so pa čist kul.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BABCA
30.5.2006 8:13:24   
popy1A
Jaz še ne vem kje bom rodila. V bistvu sem pripravljena odit kamorkoli - kjer se bo izkazalo da so bolj prijazni... sem pa drugače iz Ljubljane.
Kaj vam je bilo pri porodu najpomembnejše s strani osebja - vem da takrat ko imaš bolečine ne misliš prav na dosti stvari - me pa zanima, kaj v takih situacijah človek potisne v ospredje - to da mu stvari razložijo, strokovnost, odločnost, prijaznost ali kaj drugega?

P

(odgovor članu popy1A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BABCA
30.5.2006 8:36:36   
Anonimen
Prijaznost in strokovnost. Oboje skupaj.

Če bi rada izbrala "najboljše", je zelo v redu tudi Postojna. Pobrskaj malo na forumu Porodnišnica, mislim, da boš tam našla kar precej zadovoljnih postov o tej porodnišnici. user posted image

(odgovor članu popy1A)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BABCA
30.5.2006 9:46:35   
XXYY
Živjo!

Jaz sem bila zelo zadovoljna z babco NADO HRIBAR iz Ljubljanske porodnišnice. Je pa zelo vredu tudi MARUŠA TOMŠIČ iz Ljubljanske porodnišnice.

Pri njej mi je bilo všeč to, da me je o poteku porodu vse povedala sproti in se z mano pogovarjala tako, kot da bi se zelo dolgo poznali. Zelo me je sprostila pri porodu, ker sem bila vsa na trnih kako bo.

Če bi se še enkrat odločila za porod, bi prosila zanjo.

Lahko si pa prebereš tale link tukaj, kjer imaš vse najboljše babce in porodničarji po Sloveniji:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=893044

Pa uživaj pri porodu, kjer koli se boš odločila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BABCA
2.6.2006 9:36:11   
popy1A
U, tole je pa uporabno... Se že poglabljam. Kaj narediš, če jih ni v službi?

P

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?