|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
27.9.2007 14:50:11   
petrc@
Zanima me kako se vam zdi  kom.barv RUMENA ORANŽNA ZELENA(vse so jupol trend)Soba je od malega princa,natur les v kom.z oranžno barvo.Pa sem mislila da bi tiste stene kjer bo postelja in omara pobarvala zeleno,ostale pa pol rumene in pol oranžne,vmes pa mogoče bordura z kakšnim otroškim motivom,mogoče PU.Ali pa stene zelene in oranžne samo ne do stropa,zaključek bordura,strop pa mogoče rumen.Baje da se barve zelo dopolnjujejo med sabo in da so idealne za otr.sobico-kako se vam zdi??user posted image

Hvala,Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
27.9.2007 14:54:09   
Anonimen
za moj okus preveč barv. sploh stropa ne bi barvala ker ga barva zniža. strop naj bo bel. js bi na steno dala sam eno barvo recimo živo rumeno če je v pohištvu že druga barva pa še natur les je tut barva. al pa na kontra oranžni kako modro.

(odgovor članu petrc@)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
27.9.2007 20:59:56   
Mlada mamica
Pa sem mislila da bi tiste stene kjer bo postelja in omara pobarvala zeleno,ostale pa pol rumene in pol oranžne,vmes pa mogoče bordura z kakšnim otroškim motivom,

Moja sestra ima v otroški sobi za punčko oranžno-zeleno barvo!Ena stena tak,druga spet drugače!Tudi pohištvo je v enaki barvi!Soba je zares lepa!Prava otroška sobica!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu petrc@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
27.9.2007 21:42:22   
BAMBINA_
Meni se zdi, da se rumena in zelena zelo lepo dopolnjujeta, pa tudi barve so nevtralne; za punčko ali fantka. Se mi pa oranžna zdi, da bi za otroško sobco znala biti preagresivna. user posted image Ne vem, samo ugibam.

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
27.9.2007 22:03:42   
Anonimen
user posted image user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil LARA -- 27.9.2007 22:10:37 >

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
27.9.2007 22:36:49   
pravljica
meni je všeč oranžno zelena kombinacija...tudi rumeno zelena...vseh treh pa ne bi dajala v eno sobo user posted image  pa strop naj bo bel...če bosta 2 barvi na eni steni, se izogibaj ravnim linijam, otroci bi se naj bolje počutili "v krivuljah" (tudi v šolah in vrtcih se tega držijo, kolikor sem imela sama priložnost opaziti) user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
28.9.2007 7:38:59   
Lenny
Petrc@, moj maxi se bo k vam preselil. V teh barvah je planirana njegova sobica v novi hiški. Tako da lahko na izbiro samo user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
28.9.2007 8:25:33   
petrc@
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Petrc@, moj maxi se bo k vam preselil. V teh barvah je planirana njegova sobica v novi hiški. Tako da lahko na izbiro samo user posted image


Pa boste imeli ravne linije,ali kako drugače???

mi smo se kar odločli da bomo barvali takole:
2 steni zeleni do cca višine 160 cm(tam bo tudi pohištvo,ki je v komb.z natur lesom in oranžno barvo),ostali dve steni pa spodnja polovica rumena,zgornja oranžna,vmes pa bordura,verjetno od puja,to bomo še vidli.Tam kjer bo postelja bo bolj mirni kotiček,igralni pa bo bolj vzpodbudljiv in živahen,saj te barve tudi tako vplivajo na človeka.

Hvala za mnenja in si pišemo!!


Petra

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
28.9.2007 8:37:13   
Mlada mamica
Iiiiiiii to pa so lepe sobice (ZELO)!Mi lahko poveš od kje ti te slikice?Prosim lepo!user posted image

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
28.9.2007 10:17:47   
Lenny
Ravne linije. Gre za sobico v mansardi. Do višine konečnega zidu bodo navpične črte, kjer se bodo izmenjevale vse tri barve. Barvni pasovi bodo širine od 10 do 15 cm. Stena okoli vhodnh vrat v sobico bo rumena, okoli okna in vrat na balkon zelena, tretja pa oranžna in pred njo pridejo omare in pisalna miza. Postelja bo pod poševnino. Pohištvo bo v osnovi v naravni barvi lesa, pri čemer bova posamezne elemente (vrata, predal, nekaj polic) prebaravala v enake tone, kot se bodo pojavljali na steni.

(odgovor članu petrc@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
28.9.2007 10:37:59   
petrc@
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Ravne linije. Gre za sobico v mansardi. Do višine konečnega zidu bodo navpične črte, kjer se bodo izmenjevale vse tri barve. Barvni pasovi bodo širine od 10 do 15 cm. Stena okoli vhodnh vrat v sobico bo rumena, okoli okna in vrat na balkon zelena, tretja pa oranžna in pred njo pridejo omare in pisalna miza. Postelja bo pod poševnino. Pohištvo bo v osnovi v naravni barvi lesa, pri čemer bova posamezne elemente (vrata, predal, nekaj polic) prebaravala v enake tone, kot se bodo pojavljali na steni.



user posted image user posted image user posted image user posted image ,lepoooo!!!

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
28.9.2007 11:35:08   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

za moj okus preveč barv. sploh stropa ne bi barvala ker ga barva zniža. strop naj bo bel. js bi na steno dala sam eno barvo recimo živo rumeno če je v pohištvu že druga barva pa še natur les je tut barva. al pa na kontra oranžni kako modro.


Razmišljam zelo podobno. Jaz imam raje manj barvite stene, pa da potem sobico "okrancljaš" z dodatki v barvah. Sicer je vse pisano - pohištvo, posteljnina, stene, pa še kup dodatkov, igrač... too much zame! Pa po mojem mnenju tudi za otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
28.9.2007 11:41:48   
Anonimen
quote]IZVIRNO SPOROČILO: Mlada mamica

Iiiiiiii to pa so lepe sobice (ZELO)!Mi lahko poveš od kje ti te slikice?Prosim lepo!user posted image
[/quote]

čist tko snete z googla slike - vtipkaj v ghoogle mladinse al pa otroške sobe pa ti jih bo ven vrgl precej

(odgovor članu Mlada mamica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
28.9.2007 12:20:47   
Mlada mamica
Hvala....sem mislila,da si jih zasledila v kateri trgovini!Lepe sobice....zelo!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: BARVE V OTROŠKI SOBI-pomoč
28.9.2007 12:29:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mlada mamica

Hvala....sem mislila,da si jih zasledila v kateri trgovini!Lepe sobice....zelo!


ja sej so iz internet strani različnih proizvajalcev. mal pobrskej

(odgovor članu Mlada mamica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?