|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BBh izpit
3.1.2009 16:34:26   
Anonimen
Je mogoče kateri od vaših psov delal izpit BBh? Mi ga imamo aprila, danes sem dobila pole, pa berem, pa se mi zdijo tako težke stvari, katere mora pes opraviti.user posted image
Zdaj me pa zanima ali je res tako težko?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BBh izpit
3.1.2009 17:01:32   
Arwenko
Ja, je kr zahtevno, ni pa nek bavbav če psa šolaš s pravim pristopom. Je pa kr nekaj za se naučit za vodnika, čeprav bi po mojem to znanje moralo bit za vsakega lastnika psa nekaj samoumevnega. Jaz imam višavce, ki veljajo nekako za takšne stvari za neprimerne, pa smo ga relativno brez problema nardila, smo pa morali malo več truda vložit, posebej pri vaji poleg, ker je takšnega majhnega psa težko orinetirat "po nogi", ampak moraš delat samo na vizualnem kontaktu, ne znam drugače razložit, je pa dosti domačega dela, ne samo to kar  pač delaš v šoli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BBh izpit
3.1.2009 17:14:47   
Anonimen
No saj naša je drugače full pridna gladkodlaka prinašalka, je pa res, da je zelo hiperaktivna.
Ja kar se pa tiče znanja, bi ga pa res morali opraviti vsi spremljevalci psov.

Z našo redno vadimo, tako, da jo moram res pohvaliti. Se pa poleg osnovnih vaj uči tudi nekatere druge stvari, saj naša psička trenutno daje našemu otroku invalidu največjo motivacijo. In res, odkar jo imamo, so se pri otroku začele dogajati same pozitivne spremembe.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BBh izpit
4.1.2009 10:26:31   
Pandica
Jaz sem hodila v pasjo šolo za izpit BBH z mojim psom - nemško dogo pa ti povem, da sploh ni to takšen bav bav user posted image
Sem rekla, da obvezno morema it v šolo, glede na to, da je to pasma, ki je med največjimi in posledično ima moj pes veliko več kilogramov od mene user posted image   Da nebo on mene na sprehod vozil in ne jaz njega user posted image
Res pa je, da je malo odvisno od same pasme in od tega kako je pes pripravljen se učiti / sodelovati. Jaz z mojim nisem imela problemov user posted image
Kar pogumno in good luck user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BBh izpit
4.1.2009 15:59:38   
mravljica123
Mi imamo z nemško dogo opravljen BBh izpit. Teoretični del se mi ni zdel težak, pač odgovori na vprašanja, ki jih večinoma poznaš. Kar se tiče praktičnega dela - tudi ni pretežko, če seveda redno vadiš in utrjuješ znanje. Meni so na izpitu moji živci povzročali prbleme, kar se je poznalo tudi na psički, ampak smo na koncu vse zvozili. Pa še sedaj vsak dan utrjujemo.
Drugače pa izpit priporočam.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BBh izpit
5.1.2009 23:43:16   
Ribica **
Jaz sem naredila z mojo samo malo solo, potem pa sem se usmerila v agility, ker sem rabila prevec casa, da sem pridobila njeno pozornost (tla v soli so pac zanimivesja, ker je polulano, so padle hrenovke in salame, pa mrtvi dezevniki itd.), za nadaljevanje pa naj teh problemov s pridobivanjem pozornosti naj ne bi bilo.

Jo pa zelim zdaj kaj naucit, pa sem tako zalostna, ker ta pes cist zmesan rata, samo da vidi hrano. Sem vsa spraskana, pa sem prej samo prostor od nje zahtevala. user posted image

(odgovor članu mravljica123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?