|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BREZ JAJCEVODA
20.4.2006 23:18:57   
nenna
Pozdravljene,
Ali ima katera od vas podoben problem kot jaz.
Pred petimi leti sem zanosila z dvojćki pa še to po zelo dolgem času toda zaradi nepošlihtanih odnosov s partnerjem sem šla na splav.
Sedaj je minilo že 5 leto pa ne gre in ne gre delamo nauser posted image .
Zaradi izven materične nosečnosti sem ostala brez jajcevoda to še prej pred leti  no pa sem nekako zanosila res pa da zelo počasi.Dr Pušenjak pravi da je malo manj možnosti z enim jajc. zanosit kot  z dvema,dr Ribičeva pa pravi da tudi če imaš en jajc. se ravno tako zanosi kot z dva.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BREZ JAJCEVODA
20.4.2006 23:25:28   
alfa
Meni so odstanili en jajcevod zaradi izvenmaternične nosečnosti. Ko sva imela spet zeleno luč (rekli so naj počakava 3m) sva zanosila v drugem poskusu.  Meni so rekli, da so možnosti zanositve zmanjšane za nekje 10-20%, ker, da dostikrat drugi jajcevod prevzame vlogo odstranjenega, tako nekako.
LP!


(odgovor članu nenna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BREZ JAJCEVODA
21.4.2006 18:08:04   
cukica
Zivjo!

Meni so odstranili en jajcevod lani,ker sem bila izvenmaternično noseča,ginekologinja mi je rekla naj počakam 3 mesece in naj nato še enkrat poskusiva kar tudi sva.Zaradi druge izvenmaternične nosečnosti in zaradi slabega jajcevoda so mi odstranili še tega.Mislim da boš zanosila ravno tako kot z obema sam da se bosta morala mal pomatrat.


lp

(odgovor članu nenna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BREZ JAJCEVODA
21.4.2006 19:41:06   
nenna
Cukica  zdravo,
Ja kako bom zanosila,saj se matramo že 5 leto nauser posted image .
Moj mož je hodil veliko po terenu in ga je blo ful mal doma,tko,da
nismo preveć bli pridni ravno takrat,ko je bil pravi čas za to.
Ovulacije sicer čutim pa smo tudi takrat delali samo nič se ni prijelo.Kako to res ne razumem.
Povej mi prosim kaj naj na plodne dneve vsak dan pridno delava al kaj?
Jaz sem postala že res nestrpna in tečna,zaradi tega.
Šla bi na umetno pa se z možem ne moreva zment,ker pravi on da bova še mal počakala.Sam kaj bom čakala še ,stara sem 35 let leta bežijo.
Kaj bi vi storile na mojem mestu?
lp Nanauser posted image

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BREZ JAJCEVODA
21.4.2006 22:48:45   
alfa
Sem cca. tvojih let in na tvojem mestu bi šla do ginekologa vsaj na pogovor glede umetne oploditve. Moža bi pa malo po forumih o neplodnostih ipd. sprehodila.
Poleg tega bi se  trudila vsak dan v plodnih dneh (pa še par dni pred in po), kar zame pomeni vsaj en spolni odnos v roku 24 ur. Pa čimbolj sprostiti se je potrebno, torej črtati tečnobo in nestrpnost.  V glavnem tako bi naredila jaz.
Lp in ne obupaj.

(odgovor članu nenna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BREZ JAJCEVODA
22.4.2006 8:35:06   
emaa
Pa vesta zasigurno, da je s partnerjem vse v redu. Ne vem pri 35 pa res ne moreš več čakati, za nas punce je to zelo drugače kot pri moških. Kaj pa klomifen si jemala, to je ena opcija, pred epruvetko pa izak še inseminacija, če je edini problem samo en jajcevod. Lahko bo pa tako kot pri nama, samo še M sem čakala za injkecije pred IVF, pa nisem dočakala, ampak sem srečka user posted image . Kot vidim hodiš k Rbičevi, če rabiš kak bolj zgoden termin pri njej (maja), se mi oglasi, jaz ga ne rabim več.

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BREZ JAJCEVODA
22.4.2006 8:40:14   
KODA
Jaz imam enorogo maternico in s tem,samo en jajcevod.Za taprvegauser posted image ,smo se trudili 3 leta,tadrugiuser posted image ,pa je ratal v prvo.
Držim pesti,da ti hitro uspeuser posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BREZ JAJCEVODA
25.4.2006 23:10:18   
nenna
čao,
Praviš,da imaš enorogo maternico kakšna je to?
Res ne vem tudi prvič slišim zato.
Kako ste pa delali na user posted image ali si gledala ovulacijo ali kar tako ratalo?
Kaj mi svetuješ ti vem,da psiha veliko naredi.
Naj si kupim ovulacijske teste,kajti M imam zelooo redne.
LP večer ti želim
Nenna

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BREZ JAJCEVODA
30.4.2006 15:14:34   
brigita
OJLA!

Jaz sem pred dobrim mesecem ostala brez enega jajcevoda, zaradi izvenmaternične nosečnosti. Imam še samo desnega in še ta je zožan in komaj prehoden. Z mojim dragim sva na čakalni listi za IVF in predvidevava, da bova septembra na vrsti, tako so nama vsaj povedali v MB. Najin zdravnik je dr. Reljič in naju je kar dal v postopek za IVF. Izvide že imava, tako da še se samo mora vse skupaj začeti. Samo čakalne dobe so se podaljšale za cca.4 mesece, zaradi porodnišk.
Pa tudi to bo hitro minilo, pa bova že na vrsti.


_____________________________

BIBA76

(odgovor članu nenna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BREZ JAJCEVODA
30.4.2006 15:52:37   
KODA
Enoroga maternica:le levi rog je razvit.Desni je zakrnel.Tako,da je samo levi jajcevod prehoden.Pri tej obliki maternice so lahko značilni prezgodnji porodi in medenična vstava,ker ima otrok manj prostora.
.Enorogo maternico,so mi odkrili na na HSG.Nato sem 6 mesecev čakala,da pridem na vrsto za laparoskopijo.Tako me je bilo tega strah,da sem samo na to mislila in čisto odklopila zanositev.Ko pa bi mogla prit user posted image ,je pa ni bilo.Test je začuda pokazaluser posted image .Zato mislim,da ima tudi psiha nekaj pri tem.
Tadrugič pa je bilo samo enkrat nezaščiten odnos in kasneje,na najino zelooo veliko začudenje in presenečenje(prijetno),user posted image  na testu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu brigita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?