|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 10:43:28   
*KAJA*
POZDRAVLJENE!:rozica:
Mam eno vprašanje na temo,ki je bila že velikokrat v obtoku.In sicer dr. Zorn mi je naročil naj si merim BT tri mesece.Potem pa sem na navodilih za erjenje prebrala,da moram imeti vsaj šest ur neprekinjenega spanca in nato naj bi vsak dan ob istem času merila temp.Ampak pri meni bo to nemogoče saj delam zjutraj,popoldan,ponoči.
A mogoče katera ve,ali je res obvezno meriti vsak dan ob isti uri ali je le dovolj šestt ur neprekinjenega spanca?:zmeden2:Kaj naj naredim??:((
lp,Kaja:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 10:45:55   
baguSka
Pomoje..:zmeden2: da bo dovolj, da si jo meriš takoj ko se zbudiš, ker je takrat tvoje telo najbolj umirjeno.:zmeden2: Ne glede na to ob kateri uri je to.

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 10:49:54   
kofetek2010
Mislim, da bi moralo biti dovolj po 6 urah spanja, takoj ko se prebudiš, preden iz postelje vstaneš. Tako sem jaz počela.

lp
jana73

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 11:52:06   
naja78
živjo.sama sem bila pred 3 meseci na istem kot ti.
uglavnem BT si meri ko boš vsaj 6 h spala ura gor dol,ne glede kdaj.prvi mesec boš najbrž polna vprašanj in ugotovitev ampak le tako boš videla kdaj imaš O.
no saj obstajajo še druge varjante,ampak a ni enostavno se zbudit,tolpomerček v usta par min počakaš in zapišeš bt.pol pa šele lulat itd,....saj se navadiš.mogoče ko boš pogruntala kdaj in kako,ti jo ni treba meriti skos ampak občasno le preveriš.
pazi da te ne zavede,ker je proti večeru vedno povišna tel.temp.za kakih 02 stopinji.

no le poročaj,če ne pa piši.

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 11:54:18   
simonas
Pol pa ni čudno da meni skače, saj ful poredko spim 6 ur in več. Ponavadi tam od 5-6ur.

Simona

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 11:59:16   
naja78
živjo simona.nič ni narobe če skače,če je le razviden skok temp. za najmanj 0,3 stopinje če ne več.če skače skos gor in dol in ni viden skok,je meni rekel G,da to ni najboljš.le preveri.ni pa hudga če je 1x 36,3,pol 36,3 in spet 36,2 ...itd

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 11:59:20   
Skye
imela bi še jaz eno vprašanje...sicer si do zdaj še nisem merila BT...ampak enkrat ko sem poskusila mi je pod jezikom pokazalo cca. 0,3 stopinje manj kot pa odspodaj...ali je to normalno? in ali je potem merjenje pod jezikom smiselno?

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 12:07:45   
naja78
halo.če si meriš BT v ritki ali lulki,je možno da je povišana za kake 0,2 stopinje več.to te naj ne zavede.na to me je opozoril G,ker valda je v telenih delih znotraj telesa bolj toplo.jaz bi si merila v ustih na tvojem mestu,razen če to pri tebi pali,da se ti skok pokaže.pa še v ustih je bolj toplo kot pod pazduho.probaj.G priporočajo v ustih.

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 12:11:00   
baguSka
Men pa v ustih vedno veliko manj pokaže kot pod pazduho..:ups:

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 12:23:06   
Skye
nič, če si bom začela meriti, si bom merila stalno v ustih.

Hvala za odgovor;)

Btw. Men tud v ustih dosti manj pokaže kot pod pazduho....sem si včeraj merila pa sem imela temperaturo izmerjeno v ustih 35.95 stopinj...mater pa sem jaz hladnokrvna:)-


(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 12:25:14   
baguSka
Ja men tud v ustih ne gre nikol čez 36..:zmeden:

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 12:34:13   
pika74
jaz sem jo pa pred davnimi davnimi časi merila v ustih pod jezikom:)-:)-.

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 13:29:53   
Tejčika
Punce, pr men je šele hecno. V ustih in pod pazduho okrog 36 al pa pod 36, v nožnici pa preko 37 stopinj.

a je to normalno

(v nožnici si merim šele par dni...)
:sloncek:


(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 13:44:03   
ElaM
Ojla, še neo mal butasto vprašanje. :ups:
Kako pa to vpliva, če ponoči greš lulat, pa še ne preteče 6 ur do merjenja?? :zmeden2::zmeden2: Zo se meni stalno dogaja:ups::ups:

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 13:44:54   
ElaM
Tipkanje me heca, se skrivam pred šefom :ups::ups:

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 13:50:54   
baguSka
Sej ni panike, sam da vmes glih ne telovadiš!:sloncek:

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 14:12:25   
kofetek2010
Saj okrog 36°C je normalna temperatura v ustih, poanta je v tem, da ko je O (če je) se T zviša za cca.1°C in če pride do zanositve temperatura ostane povišana (tam nekje 37°C). Če na grafu povežeš točke meritve dobiš tak potresni graf (dnevno niha le za malenkost), ki pa se ob zanositvi umiri.

lp
jana73

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 14:17:10   
Skye
še eno vprašanje za vas, ki že imate prakso z merjenjem BT. Zakaj si je priporočjivo meriti samo zjutraj, še preden se vstaneš? Kaj ti temperatura čez dan potem pade, ali še zraste?

Že vnaprej hvala za trud:)

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 14:35:19   
*KAJA*
:)-Joj res ste zlate!!!Ka sploh rabim še zdravnika,če pa imam vas!!!
Zdej mi je kr lažje,ker ne igra vloge ura merjenja.
Še enkrat hvala za tako hitre odgovore!!!Pa vsaki enga :angel: za srečo!
Lp,Kaja

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 14:45:52   
Skye
Mijavček hvala za odgovor......bom res poskusila.

Imaš pa zelo luškan nick:)

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 14:49:20   
baguSka
Ja Skye res je! Čez se temperatura zelo spreminja. Dviguje se in pada kot ji je volja! In na to vplivajo različni dejavniki! Sploh če si meriš zvečer, ko je telo najbolj utrujeno.
Men je 1x v razmaku 10 minut pokazal več kot za 1 stopinjo razlike!:zmeden:

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 14:49:33   
kofetek2010
Mijavček - bazalna temperatura se meri, da se ugotovi, če ima ženska O in kdaj. Midva z možem sva se za prvega trudila po knjigah, torej najbolj med 14 in 16 dnevom, potem pa ja G ugotovil, da imam O kasneje 18,19 pa tudi 21 dan. Na grafu se to lepo vidi. Bazalna temperatura pa tako kot si rekla, telo bi naj bilo takrat baza dnevnega delovanja.
Več in še kaj pa piše tudi na tem linku http://www.lunin.net/forum/index.php?act=ST&f=9&t=3254 lp
jana73

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 14:50:02   
baguSka
..sm hotla napisat čez dan!:ups:

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 15:03:19   
baguSka
Mijavček sej sploh nisi prjavljena da bi lohk pogledal tvoje albume..:zmeden:

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   BT-NUJNO!!
26.1.2005 15:08:51   
Mijavček
No zdej pa res,
sem pa ena smotka.
Sem šla pogledat slikco, mal je švoh, ker je s telefonom posneta, ampak to je naš mijavček, mica maca, lubi bubi,mišek maček in še kar je podobnega.
:)

LP Mijavček

(odgovor članu *KAJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?