|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BTC ljubljana
19.9.2005 12:19:14   
vesna fž
zanima me če imajo tam kakšen kotiček za otroke da bi se lajko igral npr:kak tobogan,bazen z žogicami...Rada bi šla do H&M polo pa se še igrat s tamalim.
Hvala za odgovore

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   BTC ljubljana
19.9.2005 12:34:56   
sazi
v City Parku je precej velik kotiček za igranje, kako primerno je za tvoijega otroka pa je odvisno od gužve in od starosti tvojega malega. Mojega nečaka so v soboto ta večji skoraj pohodili, ker je bilo tooooliko otrok. Če boš šla ob nkupovalni "ne-konici" potem so bo brez problema lahko igral po mili volji.
Aja, ta kotiček je pa zgoraj pri restavracijah.

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BTC ljubljana
27.9.2005 23:45:06   
Anonimen
Največja igralnica je v 1. nadstropju City Parka-a, pri slaščičarni in kavarni Pod vodo.
Manjšo igralnico imaš tudi v Koloseju, kjer ti otroke čuvajo med ogledom filma.
Ena igralnica pa je tudi v Hali A v pritličju, zraven slaščičarne, imenuje se Ježkov kotiček.

(odgovor članu vesna fž)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BTC ljubljana
12.10.2005 1:13:13   
kofetek2010
samo, kolikor je meni jasno, je v City parku igralnica namenjena otrokom s starši, no kakšnega večjega že lahko samega pustiš tam, manjšega jaz zihr ne bi, kr nihče ne kontrolira kdo otroka pripelje ali celo odpelje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BTC ljubljana
12.10.2005 1:17:55   
KODA
V Emporiumu je en majčken toboganček in blazine za otročke.Majčken prostorček,ampak simpatičen.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BTC ljubljana
12.10.2005 1:54:43   
Anonimen
V City Park-u v igralnici je nadzorni vedno zraven. Sedi pri mizici pri vhodu, kjer moraš takrat, ko otroka pripelješ, vpisati v zvezek njegovo ime in priimek, svojo telefonsko številko za nujne primere, uro prihoda in predvideno uro odhoda. Zraven se moraš tudi podpisati. Nadzorna vsega seveda ne more imeti na vidiku, se pa trudi, da ima večino. Enkrat je pri vhodu, drugič v igralnici. Ko otroka prideš iskat, se moraš prav tako podpisati. Če od predvidenega časa prihoda po otroka mine več kot 15 minut čez zapisano uro, te pokličejo in vprašajo, kako in kaj.
Vsaj pri nas je tako.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BTC ljubljana
12.10.2005 20:38:36   
Primoza
V city parku ne smeš pustiti otroka niti pod razno, že tako moraš biti v igralnici zelo pazljiv, da kam v navdušenju ne odtava in ga potem lahko ure iščeš med labirinti in gručami otrok.

< Sporočilo je popravil primoza -- 13.10.2005 19:09:49 >

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BTC ljubljana
13.10.2005 13:24:41   
JANAG
Sem pa videla v BTC-ju v trgovini Baby center tud eno igralnico. Je moj sin šel takoj pogledat user posted image  Potem pa smo bolj zadovoljni še pogledali njihovo ponudbo!

Pa še to..pred roll bar (upam, da se tako napiše) nasproti Koloseja imajo tud ene hiške za otroke in tobogančke. Primerno za lepo vreme user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?