|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby aspirin
20.10.2014 18:58:42   
nunalie
Punce, zopet imam vprašanje za vas. user posted image Na forumih malo iščem in berem, kaj vse je "pametno" pred punkcijo jesti, da povečaš možnost boljših celic. Do sem mi je vse jasno. user posted image Po punkciji pa naj bi bilo priporočeno jesti baby aspirin. Mi lahko kakšna pomaga z informacijo o tem zakaj, kje se ga kupi, ste ga tudi vi jedle, itd.?

Aja, pa še to. Ste bile po transferju doma ali v službi? V postopek grem konec novembra, pa se malo spogledujem z idejo, da bi ostala doma do testa. V službi imam kar stresno, stresu pa bi se v tistem obdobju rada izognila.

Naj bodo za vse čimprej user posted image . user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby aspirin
20.10.2014 22:18:35   
Adelle
Jaz v prvem postopku nism jemala baby aspirin, v drugem pa ja. V prvem je bil test negativen, v drugem pozitiven (ce je bil to razlog ne vem tocno). Dobila sm ga od ene kolegice k jinje ostal od prejsnjih postopkov.


Glede bolniske pa tko... in prvic in drugic sm bla na bolniski ker imam fizicno tezko delo, ampak prvic sm tud doma skoz lezala, pocivala, drugic pa sploh ne. Zdej ko grem v tretji postopek bom doma samo 3 dni po punkciji pa 3 dni po ET. Sm mnenja da ce je namenjeno meni se bo v vsakem primeru zgodilo, ne moremo vplivat na to.

(odgovor članu nunalie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby aspirin
22.10.2014 18:29:45   
Tikie
nunalie jaz sicer nisem v nobenem postopku in nimam kaj dosti pojma o tem.Glede baby aspirina pa vem samo to (ena kolegica dala informacijo),da je dober zato,ker menda poveča prekrvavitev maternice,da se lažje vse skup 'prisesa'.Upam,da sem vsaj mal pomagala.Srečno.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby aspirin
23.10.2014 9:06:14   
limonca*
Ja, aspirin 100 pomaga pri prekrvavitvi maternice. Da bi bil pa to nek čudežen dodatek, pa ni. Jaz sem ga jemala verjetno v ene 6x postopkih + eskimi, pa ravno tako ni uspelo.

Če ga boš pa slučajno jemala, pa pazi, da boš jemala aspirin 100! Nikakor ne 500! Pa še to samo par dni pred ET in do testa.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 9:44:33   
obupanka15
Pozdravljene,

mi lahko katera zrihta tale aspirin 100. Tudi sama sem se ga določila jemati, vendar ga dobiš le na recept. Ali pa mogoče katera ve kako je s tujino?

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 9:59:48   
Rawa
Obupanka, v katerem centru pa si? Jaz sem pri dr. Rešu in mi ga je predpisal eno škatlico. Katere injekcije proti strjevanju krvi pa si jemala v prejšnjih postopkih? Meni so odkrili visok rizik za trombofilijo, mutacijo enega gena, in bom v naslednjem postopku dobila poleg aspirina še Fragmin.

Imam pa samo to eno škatlico Aspirina protect, žal. Mi je rekla ena, ki je tudi šla na te krvne preiskave v Srbijo, da ga je kupila kar tam, v eni lokalni lekarni v nekem selu user posted image Mogoče poglej malo na hrvaške forume, če se pri njih dobi. Ali pa v lekarni na Fernetičih, kamor punce hodijo po Prometrium.

Srečno!

(odgovor članu obupanka15)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 10:19:33   
obupanka15
Sem pri dr. Merlotu. Ampak mi ni nič Aspirina predpisal. Krvni testi so mi do sedaj pokazali pa tudi vse OK. Moti me, kar mi kar nekaj dajejo, a nič ne povejo kaj pa kako pa zakaj. Jaz bi rada vse na dolgo in široko.
Hvala za predlog. Bom šla res na Fernetiče vprašat, sem morala tudi sama že parkrat tja, saj sem dala čez že 4 IVF-je.

(odgovor članu Rawa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 10:40:54   
Rawa
Mogoče pa mu omeniš pred naslednjim postopkom, da bi jemala Aspirin 100 in če bi ti ga lahko predpisal?

Ne vem, kako je dr. Merlo, ampak nama Reš vse razloži. Od začetka se mi je zdelo super, ko je v 1. IVF govoril o velikosti foliklov in endometrija, pa potem ko sem bila noseča, o velikosti GV (splav sem imela že 3x), ampak potem vedno ko sva prišla s pregleda (in nikoli nič ni štimalo), sva se zakadila na internet čekirat, slovenske pa tuje forume, pa znanstvene članke, pa kr neki, v glavnem prišla sva do konca interneta user posted image In mene je čisto napsihiralo, predvsem sedaj s to trombofilijo, za katero imam občutek, da vsak zdravnik ubere drugačen način. Tako da sedaj za 3. postopek sem si rekla, da nočem vedet čisto nič, samo zjutraj ob 6. si dam injekcijo in potem do naslednjega jutra ob 6.00 nočem niti slišat o kakem Puregonu in podobnem user posted image Bom videla, kako se bom držala tega user posted image

Hočem samo rečt, da mogoče niti ni tako slabo, da ti nič ne povejo user posted image

(odgovor članu obupanka15)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 10:53:06   
obupanka15
Ja saj vem. Mogoče je res bolje tako, da se ne psihiraš s temi zadevami. Naj zdravniki opravijo kar mislijo. Odločila sem se jesti seveda bolj zdravo. Pa bila sem pri Milki v Prezidu. Sem si rekla, da bi poskusila, pa mi svetovala priti tisti čas krvomočnica pa jemati ta aspirin 100. Tako da sem začela študirati, da bi jih res jemala, saj pomoje ne morejo tako škoditi. Nevem sploh zakaj so na recept, včasih so jih pa baje prodajali tudi kr tako.
Ja jaz sem se sedaj odločila počakati s temi IVF-i vsaj do septembra, ker mi niso našli nič in bom poskusila spontano, pa bi rada odprla vse možnosti, da mi bo res uspelo biti user posted image user posted image

(odgovor članu Rawa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 12:14:38   
molekulca
Obupanka, na kako terapijo pa si šla v Prezid?
Za prekrvavitev maternice pa pijem raje čaj plahtice.

(odgovor članu obupanka15)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 12:30:06   
obupanka15
Nevem kakšno terapijo imaš v mislih. Šla sem k tisti zdravilki o kateri vsi govorijo, kar tako, da vidim, če je res tako dobra, saj sem v kar nekaj forumih zasledila, da so ženske zanosile z njeno pomočjo.

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 12:51:54   
molekulca
O tej gospe sem tudi jaz že slišala, zato me zanima, na kak način pomaga?

(odgovor članu obupanka15)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 12:56:06   
obupanka15
Jaz nikoli nisem verjela, da bo res, vendar sem bila zelo pozitivno presenečena. Malo ti gleda v roke, oči ter jezik. Mene je prebrala kot odprto knjigo. Še preden sem spregovorila, mi je naštela vse moje lastnosti.
No za neplodnost mi je pa naročila, naj pijem čaj krvomočnico in naj vzamem 1 aspirin 100 na dan, za močnješo prekrvavitev.
Saj sem se pozanimala v lekarni na fernetičih, jih dobiš brez recepta.


(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 12:59:00   
molekulca
Super, da bi ti le pomagalo! user posted image
Nama krvomočnica žal ni pomagala, ker je slaba kvaliteta semena. Kaj je pri vama vzrok?

(odgovor članu obupanka15)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 13:28:36   
obupanka15
Nič vse je Ok. Pa še vedno nisemuser posted image .
Zato pa se poskušam sprostiti in čim manj razmišljati pa uživati življenje:)
Ja hvala za podporo.
Drugače pa priporočam obisk pri ga. Milki, mogoče bo našla kaj za tvojega moža.

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 14:24:14   
molekulca
Em, mislim, da ne. Dovolj časa sva se slepila z vsemi temi stvarmi user posted image . Slišala sem že vse možne in nemožne teorije glede zanositve. Pa da je kriv stres, pa da naj se sprostim, pa noge gor, pa noge dol, pa seks vsake dva dni.... larifari.

(odgovor članu obupanka15)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 14:52:49   
obupanka15
Ja, verjamem. To vse sem tudi jaz že slišala. Brez veze.
Jaz sem se odločila, da tole poskusim čez poletje in če ne bo nič grem septembra zopet na IVF. 5. poskus.
Malo se moram spočiti od teh postopkov in injekcij, saj sem preveč psihično in fizično izmučena.
Želim pa tudi tebi vso srečo pri tem.

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 16:11:00   
molekulca
uf... 5.poskus? Vsa čast!! Verjamem, da se moreš spočit, ker to res ni mačji kašelj. Jaz sem v prvem postopku in morem rečt, da ČE pride do drugega, mi bo težje, ker vem, kaj me čaka. Želim ti RES vse srečouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obupanka15)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Baby aspirin
26.3.2015 18:40:46   
obupanka15
Hvala, enako. Saj veš upanje umre zadnje. Najbolj me jezi, ker niso ugotovili nobene napake, pa še kar ni nič.
user posted image ena pikapolonica tudi zate user posted image

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?