|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Babycenter outlet
10.6.2013 18:05:59   
Krisa
Je bila že katera v babycenter outletu? Kakšne imajo kaj stvari tam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Babycenter outlet
10.6.2013 20:02:00   
Shorty_
Kje pa je to?

(odgovor članu Krisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Babycenter outlet
10.6.2013 20:03:04   
Spark
Kje pa je to, jaz bi rabila otroški avtosedež po outlet ceni.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Babycenter outlet
10.6.2013 20:42:34   
tintin
v kranju, na primskovem je eden...imajo vozičke preteklih sezon znižane za -20 do -50%..pa tudi nekaj avtosedežev in druge opreme. Cene kar ugodne, npr. maclarnov trikolesnik (voziček), ki je super je znižan iz 398 evr. za 50 %.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Babycenter outlet
10.6.2013 21:27:44   
Aika77
Ej dobro izbiro imajo, pa precej znižane cene tako da se res splača it pogledat. Kolikor jaz vem so tile outleti poleg Kranja še v Grosuplju pa MB.
Spark, drugače se ti pa splača njihov FB imet ker imajo skoz akcije, ta teden imajo od Maxi Cosi za 30% znižana 2 avtosedežea pa tud na Romerja imajo nek popust... jaz jih imam na FB, majo ful luškane objave pa super je ker si res na tekočem :)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Babycenter outlet
11.6.2013 8:57:26   
Claudia13
To pa moram pogledati za MAribor, a katera ve kje je to?

(odgovor članu Aika77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Babycenter outlet
11.6.2013 21:26:27   
pepa6
V mbju je outlet trgovina v novem Mercator centru tabor, sem kupla tam avtosedež in sem zadovoljna z njim.

(odgovor članu Claudia13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Babycenter outlet
13.6.2013 14:25:12   
tanja22
Lahko si pogledate te avtosedeže, v albumu pa še ostale.

NOVO,NOVO... Najcenejši avtosedež na trgu, ki se lahko uporablja v nasprotni smeri vožnje (5x varnejša) do cca. 4 let ali 18 kg. Uporaba za otroke težke od 0-18kg,
Cena samo 149€.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.176035929224393.1073741839.100004539607181&type=3


(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Babycenter outlet
13.6.2013 22:03:11   
44gatti
Uuuu, zanimivo! A imate tocne naslove iz Kranja in Grosuplja? Hvala

(odgovor članu tanja22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Babycenter outlet
13.6.2013 22:06:08   
MTFP
A to imajo samo sedeze in vozicke, ali tudi kaj drugega? (Oblacila, igrace...)

(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Babycenter outlet
15.6.2013 22:04:45   
Krisa
Hvala za odgovore punce! MTFP, nisem še utegnila iti v outlet, bom ti pa javila, ko se odpravim tja in vidim kaj imajo glede cotk :) ampak sej oblačila imaš v bc (v normalnih trgovinah) drugače zdaj ful poceni, imajo eno akcijo ko dobiš 2 kr. hlače, ali 2 pajkice ali 2 majčke za 9 eur, pa ful majo znižanj čeveljčkov, pa zdaj sem v novih novičkah vidla da imajo 40% popusta na oblačila, poglej si tukaj. Bom pa ti sporočila še, ko vidim kakšno je stanje z oblačili v outletih :)

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Babycenter outlet
14.7.2013 22:38:21   
ZmajTolovaj
Ja v Grosuplju je, sam nisem še nič kupila tam, tako da ne vem, kaj imajo. Je pa to v TUŠ centru gor na vrh.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Krisa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Babycenter outlet
28.11.2013 14:58:54   
Aika77
Zdaj pred prazniki imajo itak tudi v normalnih trgovinah take akcije, da ne vem, če je sploh razlika. Jaz sem lih včeraj dobila sms, da je 15 % off za nakup otroške opreme. :-)

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?