|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 13:54:36   
bambi
Juuuupiiiiii, končno so mi naredili internet in jaz sem zopet med vami, drage moje ljubice, srečna tako, da se mi lahko zmeša...... in sedaj bom zopet lahko po več kot 1 mesecu čvekala tukaj na RR....:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Lepo prosim, povejte mi tako na hitro kaj je novega, Astra mi je povedala, da je veliko novih :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:, zelo mi je bilo hudo ko sem slišala za našo drago Frizerko, pa tako sem se razveselila ko sem prebrala da ji je uspelo..... sranje..... Kako ste kaj drugače, moje drage?????

Imam tudi novi email, tako da če ga katera želi mi naj privat sporoči...

Se kmalu oglasim, ker me čaka kosilo, vam tudi več povem kako je z menoj....

LP Od vedno vaše Bambi :rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 13:56:14   
Marina_
:love::love::love::love::love::love::love::love:
Joj kako sem te že čakala:bravo::bravo::bravo::bravo:
Kako si kaj?

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 13:56:59   
Udb
OOOOO sonosečka!! Kako si kaj??

Te pa res ni bilo dolgo!

Kako :duda:? Brca?

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 13:58:27   
emaa
dobrodošla Bambi, jaz sem pa ugotovila danes še nisem noseča, navkljub pogrešani M, pa bom kmalu, nič se bat. Bi pa tvoj mail na privat, pliiz
Kako drugače, je Astra poročala, da interneta še dolgo ne dobiš, ti nas pa tsko prijetno presenetiš

LP

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 14:06:20   
buškica
Dobrodošla nazaj, :rozica:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 14:20:53   
tia
JJJJJJJJJJJJJJJJJJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIII Bambi je tu!

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::):):):)-:););););):):)-

Kako kaj tvoj :angel::duda:?

Smo te zelo pogršale!


:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:


Tia

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 14:39:44   
Gea1
Dobrodošla pogrešana med nami. :bravo::bravo::bravo: Je veliko novega tukaj gori. Veliko nosečk :nosecka:.
Veliko nas je pa še zmeraj tistih, ki nestrpno pričakujemo, da bo končno tudi pri nas kaj novega.

Pozdravček! :sloncek:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 14:47:51   
cmokec
Bambi, kolk te je lepo brat. Hitro pojej, potem pa poročej, kako si kaj. Je bila pa Astra pridne in je posredovala tvoje novičke.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 15:36:47   
bambi
Ja, najprej hvala Asti, da je vsem tako lepo poročala, tudi meni.... :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Moj zlati pokec ali pikica že veselo brca, pridno raste, kar se pozna tudi na mamici, sicer je :duda: težek/a komaj cca. 300-350 g, mami pa ima že kar +10 kg :zmeden::zmeden::zmeden:. Lačna sem skoz in moram prav pazit, da pojem kaj zdravega, ker se mi luštajo same kalorijske bombe......

Me je pa moj/a :duda: že prav lepo prestrašil/a, ker se v ponedeljek ni nič oglasila in to cel dan, sem že letela v porodnišnico, da so preverili kako je z našim sončkom in ko so me dali na UZ je naš škrat začel telovadit po trebuhu..... Meni so kar solzice stopile od sreče..... Kar je pa najhuje, ugotovili so, da sem imela bakterijo Klamidijo in to komaj sedaj, na sredini nosečnosti, kljub vsem zapletom ki sem jih že imela. Mene je skoraj pobralo, dobila sem antibiotike in upam, da bo z našim :duda: vse vredu...... A si lahko zamislite, da ti pri odvzemz brisa ne kontrolirajo Klamidijo, kljub temu da si noseč in kljub temu, da lahko povzroči razne infekte pri plodu.....KATASTROFA!!!!
Sem pa tudi na mirovanju in komisija ZZZS mi je celo napisala v odločbi, da imam mirovanje na domu, torej brez sprehodov..... Sem že ukrepala in prosila v bolnici, naj mi napišejo, da so mi sprehodi dovoljeni..... z morjem tako verjetno ne bo nič:(:(:(.
V ponedeljek imam morfologijo in mogoče bomo zvedeli ali imamo lulčka lai lulčico 9nebesa9nebesa9nebesa

LP Bambi

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 15:43:49   
Anonimen
Lepo pozdravljena, Bambi! :miska:

Jaz sem sicer bolj nova, tako da se se ne poznava, sem pa fosilka nosecka, ki tako kot vse ostale, nestrpno caka na :duda: !

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 16:00:45   
ZARA
WB,bambi!!!
Res te ni blo sto let...

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 16:14:12   
PiaM
Živjo, bejba, lepa nosečka.:love:;)
Lepo, da si spet z nami.:sloncek:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 16:30:37   
BlankaT
Pozdravljena Babmi, zelo sem vesela, da si ponovno tukaj med nami in da je z :duda: vse vredu. :sloncek:

Oglasi se kaj.

Od ZZZS pa vse dobivamo iste odločbe. Baje je dovolj, če ti ginekolog v kartoteko napiše, da ti priporoča sprehode in celo dopust.Tako je vsa meni povedala moja sodelavka. Sicer pa lahko greš na sprehod, vendar moraš biti na dosegu.


Lp, Blanka :nosecka::sloncek:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 19:03:31   
ameli
Dobrodošla zopet med nami:bravo::bravo::rozica::rozica:.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Bambi je zopet med vami!!!!
17.6.2005 22:34:25   
Anitka
D:rozica:O:rozica:B:rozica:R:rozica:O:rozica:D:rozica:O:rozica:Š:rozica:L:rozica:A:rozica:!

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Sem te že takoooooooooooooo močno pogrešala. Sem vesela, da sta s pikico ali pikcem dobro in da se nam bosta spet pridno oglašala.

:pika:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Bambi je zopet med vami!!!!
18.6.2005 10:07:38   
Nyah*
HOJLA BAMBI :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:,

WELCOME BACK!

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?