|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barcelona
7.3.2007 21:13:01   
dulcinea
Torej... moj nama je v Šparu kupil povratne letalske vozovnice za 99€ user posted image  in sva se odločila, da greva v Barcelono. Šla bi takoj na začetku julija. Zdaj pa premišljava, al it od četrtka do četrtka (14 dni), al raje od nedelje do četrtka (10 dni).

Ali je že katera bila tam? Koliko se da videti? Če ima katera kakršnokoli informacijo o mestecu tam dol, bi jo prosila, če se tukile razpiše. user posted image

Lp; D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barcelona
8.3.2007 6:35:49   
Dashenka
kje boste pa prebivali?



(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barcelona
8.3.2007 7:42:01   
dulcinea
V kakem hostlu, mogoče kak dan v hotelu... Morava še pregledat.

Torej, nobene info do sedaj.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barcelona
8.3.2007 9:27:47   
sašaš
Jaz ti dam lahko samo to info, da imamo zelo slabe izkušnje iz Barcelone! Smo ostali brez vsega, tudi brez gat... user posted image

Ampak mesto je pa zelo, zelo lepo - imaš res kaj videt! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barcelona
8.3.2007 13:25:27   
dulcinea
sašaš a mi lahko daš kake informacije, kaj vse se lahko vidi. oz. kaj kaj je vredno pogledat in s čim se ne splača ubadat

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barcelona
8.3.2007 13:50:47   
kepa*
Sem bila 2x tam. Ful mi je všeč mesto. Upam, da še grem. 1x sem celo prebivala pri enih domačinih, ultra prijazni, že skoraj osladni ...user posted image

Aja, kaj je za pogledat: Sagrada familia, pa ostale Dalijeve stvaritve in zgradbe po mestu, pa uni njegov park, sem pozabila ime (ti lahko zvečer napišem, ko bom slikco pogledala), pa muzej umetnosti, pa stadion, seveda ne izpustit ulico pubov ob morju in še in še....

uh, jaz bi še šlauser posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barcelona
8.3.2007 14:07:10   
viv_
Mi smo bili pred 2 letoma za prvi maj. Ful ful lepo mesto, zelo prijetno... Splača se it pomoje za 10 dni, pa en dan še na izlet v Monserat skočit, če si že tam. Sicer pa arhitektura nora, parki, že sam utrip na La Rambli, NUJNO je treba poskusit čimveč tapasov... Res luštno luštno mesto.

Mi smo spali v apartmaju. Poglej tale link http://www.apartmentsramblas.com, so ful ugodne cene, dobiš čisto v centru mesta.

Uživajta!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barcelona
8.3.2007 17:51:40   
sašaš
Mi smo si uspeli ogledat samo "Poble Espanol" (ne verjamem, da je prav napisano). Pa Sagrado familio. Pa stadion (no, tu so nas oropali in potem je bilo konec veseljauser posted image ). Spomnim se samo še to, da smo hoteli v en erotični muzej.

Malo po vodičih (knjigicah) pobrskaj.

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barcelona
21.3.2007 13:08:40   
varja
Živjo, tudi midva sva se odločila za Barcelono in greva v juniju. Vzela sva termin od nedelje do četrtka (4 noči). Ne vem, meni se to zdi dovolj za ogled glavnih znamenitosti. Kolikor bova videla, bova pač videla. Aranžmaji turističnih agencij po evropskih mestih so ponavadi še krajši. Bila sva že v Londonu za tri nočitve in se nama je zdelo ravno prav. Če pa misliš iti gledat še kaj ven iz Barcelone, je pa seveda treba vzeti več dni.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barcelona
3.4.2007 6:33:59   
Misek
Mi smo bili v Barceloni lani v novembru in se imeli enkratno. Sli smo za 7 dni in je bilo rahlo premalo, pa mogoce bomo jeseni sli spet - dokoncat oglede. Imas turisticne avtobuse, ki vozijo od ene do druge turisticne tocke, dobis pa tudi knjigico v kateri so opisane znamenitosti. Karto se splaca vzeti za dva dni. KOlikor se psomnim je cena bila okoli 18 eur za dva dni. Veliko najdes tudi na netu. Sama se vedno imam nekje plan mesta in knjizico z znamenotostmi s turisticnega avtobusa, pa ti jih lahko posljem.
Zivalski vrt vsekakor obiscite. Izreden je pa se ob uri hranjenja delfinov izvajajo show z delfini. Mi je kar slo na jok od lepega ko smo ih gledali, mali nadobudnez se je pa zacel slaciti ker se je odlocil, da gre plavat z delfincki. Komaj smo se prepricali, da to ne gre kar tako. Oceanarij je tudi zadeva, ki bi jo bilo skoda spregledati. Med ostalim imajo ogromen bazen pod katerim je steklen hodnik in traka, ki te vodi po tem hodniku, nad tabo pa plavajo morski psi on ostale cudovite morske zivali...
La Rambla je za videt in trznica na La Rambli; Zabaviscni park Tibidabo - super za poleti, ker imajo nekaj vodnih atrakcij, ki niso prisle v postev v casu ko smo bili tam; Gotska cetrt in Katedrala; Park Guell; Montjuic; Spanska vas; Sagrada famiglia, kot so ti ze napisale punce in se veliko veliko tega.
Ce vam znese pojdite za 14 dni, ker vam doloceni ogledi lahko vzamejo cel dan, skoda pa je, ce ze greste, da si samo povrsno ogledate stvari.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barcelona
3.4.2007 13:54:02   
TinkiBinki
OO, midva greva v maju po prvomajskih praznikih za 4 dni in poročam kako in kaj. Nabavila sem Eyewitness (upam, da sem prav napisala) vodič, prenočišče pa še iščeva. Variant je kr nekaj, a je potrebno vse prej rezervirat in tudi cene so kar visoke.
Nekaj linkov za iskanje prenočišč:
www.hostels.com
www.bookinghostel.com
www.HostelBookers.com/Barcelona 
www.HostelBookers.com/Barcelona 
www.barcelona-on-line.es
www.oh-barcelona.com
 
Ok, poročam, ko prideva nazaj. user posted image
 

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barcelona
3.4.2007 18:16:11   
dulcinea
Tinki binki super user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barcelona
4.4.2007 16:21:23   
Jutra
Barcelona je zelo lepo mesto. Veliko je za videtiuser posted image
Najbolje, da vzameš kakšen turističen vodič, ga malo naštudiraš in greš pogledati tisto, kar tebe zanima. Pa junija bo že pravo poletje tam.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Barcelona
5.4.2007 23:23:43   
Anonimen
Mi smo bili z Iliriko pred tremi leti za prvi maj - za 5 dni, samo smo bili v Barceloni le dvakrat (oz mi smo sli sami iz Lloreta v Barcelono, nekateri pa na izlet na Costa bravo).

Tisti Gaudijev park je pa park Guell. Aja, splaca se pogledat Spansko vas (Poble Espanol), fontane pred eno pomembno zgradbo user posted image  (se ne spomnim) - zvecer ''plese'' voda po glasbi, Nou camp, Monserat (meni sicer ni bil nic posebnega, voznja gor kar malo grozljiva) - pa glejta, da bosta gor takrat, ko pojejo Monserat-ski decki (na varianto Dunajskih deckov), pa La Rabmlbo (meni utrip ni bil nic posebnega - ok, razen poulicni umetniki so zakon!). Aja, pa pri Kolumbu, ko gres cez tak valovit most, je tam akvarij - baje ful vredno ogleda. Pa ZOO naj bi bil tudi ful lep. Sagrada familila je itak obvezna .. Placa de Catalunya je itak na koncu Ramble - pa tuki od La Ramble imas eno ful veliko veleblagovnico - drazjo sicer, ampak je zanimivo gledat .. Aja, pa gotsko cetrt/ulico, pa mestno hiso, pa se ena katedrala al neki je tam zraven .. Hm, jst mam referat o Barceloni, ce rabis user posted image  

Uuu, na trznico na Rambli ne pozabit it! Aja, pa iz Barcelone se lahko s podzemno oz. vlakom (v Barceloni ustavi pac pod zemljo) odpeljeta na obalo - je vseeno kam, ker je itak povsod enaka - pesek, pesek, pesek, hoteli ...

Tko, na kratko - Zara na vsakem koraku user posted image  Pa vecja ponudba, kot pri nas (pridejo taiste stvari skoraj vse sicer tudi k nam, samo malo kasneje).

LP, Ribica

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Barcelona
6.4.2007 14:07:00   
dulcinea
ribica, a ti to resno z referatom? K če imaš res, pol pošlji prosim na dulcinea@email.si . Meni vsaka info pride prav. Do julija je sicer še daleč, ma tako blizu.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Barcelona
8.4.2007 12:50:31   
Anonimen
Bom poslala. Ja, resno .. sem mogla narest za Informatiko seminarsko, pa sem pac o tem. So pa stvari skopirane iz spletnih strani, nekaj je se prevedeno.

LP

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Barcelona
9.4.2007 20:02:59   
dulcinea
ribica, najlepša hvala. Nisem še uspela prebrat, saj veš, prazniki pa to... bom jutri. Sem pa prelistala (hm... kako se že reče, preskrolala) in sem vidla, da ste si pa kar privoščili v gimnaziji.

Hvala še enkrat.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Barcelona
16.4.2007 14:42:54   
Anonimen
Sej nismo bili z gimnazijo - to smo bli familjarno v 8. razredu se mi zdi .. user posted image  Potem sem samo ponucalo material user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Barcelona
19.4.2007 18:26:00   
majas
Ja tudi jaz sem bila v Barceloni, spali pa smo v Loret de Mar in vsak dan šli z avtobusom na ogled Barcelone. Tudi meni je res zelo lepo mesto.

Punce so ti res pomagale pri izbiri, najbolše da na netu najdeš vs eo barceloni in njenih znamenitostih.

pa lepo potovanje


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Barcelona
15.5.2007 15:08:01   
TinkiBinki
Hej, hej!

Na katero letališče pa letite z Brnika? Midva sva šla z Ryanairom in smo leteli do Girone. So dobre povezave do Barcelone, tako da ni problema. S seboj sva vzela Eye witness (ne vem, a se tako napiše) in ponavadi potujeva tako, da po vodiču pogledava, kaj se splača it pogledat. Priporočam, ta je meni osebno boljši od Lonely Planeta. Načeloma sta dva dni dovolj da vidiš mesto, sicer pa je celodnevni izlet, ki ga ne smete izpustiti - izlet na goro Montserrat. Na podzemni postaji dobiš karte in te vlak pelje tja. Potem pa imaš varianto z gondolo ali z vlakcem na vrh. Tam pa raziskuješ okol, je res fascinantno.

Dulcinea, če te še kaj zanima, pa kar napiši. Aja, glede hostlov je fino rezervirat prej, saj so kr visoke cene in najboljši so zasedeni. Glavna ulica je La Rambla (da se lažje orientiraš kako in kaj).

Lepo potovanje!!
TinkiBinki

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Barcelona
16.5.2007 21:35:17   
Dashenka
Kratko poročilo:

Z našo 2 letnico smo si privoščili podaljšan vikend od četrtka zjutraj do nedelje zvečer, direkten  let z Adrio.

Preko interneta smo najeli super apartma oz stanovanje (Gotska četrt).
Izlet smo seveda maksimalno prilagodili otroku, kar pomeni, da sva tokrat popolnoma izpustila oglede galerij in muzejev.

Smo pa šli zato v akvarij, živalsi vrt, se podili po plaži, se ogromno sprehajali, si peš ogledali vse Gaudijeve stvaritve, itd.

Hrana (kosila, velerje, tapasi) je zmernih cen - primerljiva s slovenskimi oz. ljubljanskimi cenami. Pijača malo dražja, taksiji pa tudi ne predragi.

Priporočam, vendar mora biti poleti neznanska gneča.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Barcelona
17.5.2007 21:26:50   
tastara
Lahko prosim polšlješ naslov apartmaja in kako ste ga rezervirali.
Hostle smo namreč že prerasliuser posted image

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Barcelona
18.5.2007 7:06:48   
Dashenka
Apartma smo najeli n spodnjem naslovu:
http://www.friendlyrentals.com/

Najeli pa smo spodnji apartma opremeljen v nulo:
user posted image


user posted image







(odgovor članu tastara)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...
IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...




ime za punčko
tinncyka

katero ime vam je najlepše?

Eva (17%)

Taja (12%)

Lana (22%)

Maruša (12%)

Neli (15%)

Ema (22%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!