|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barva fasade
2.6.2010 18:14:16   
TAMIKA3
Pozdravljeni!

Obnavljava hišo in s tem tudi fasado. Zataknilo pa se nama je pri barvi fasade user posted image

Kakšen nasvet ali predlog je več kot dobrodošel. Hvala user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

lesene ograje sva odstranila

user posted image

user posted image

user posted image

stene terase in balkona pa bodo takšne

user posted image



< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 2.6.2010 18:39:12 >


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barva fasade
3.6.2010 7:34:01   
Luni
Zadnjič je bil v Moj dom en dober članek na temo barv fasad. In se zelo strinjam z avtorjem: stran s kričečimi barvami ali celo kombinacijo le teh. Jaz bi se odločila za  zlato v svetlem odtenku, super bo pasalo na kamen....

_____________________________



(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barva fasade
3.6.2010 19:54:52   
TAMIKA3
GLEDALA SVA SVETLO OKER BARVO, SAMO NAJU JE STRAH KAKO BO IZPADLO, KER JE VELIKA POVRŠINA CCA.400M2 user posted image user posted image user posted image user posted image .... sorry črke user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barva fasade
5.6.2010 17:59:01   
Sibil_
Delam v gradbenem podjetju in ti lahko povem, da je trenutno 3/4 fasad oranžnih. Sama oranžne že zaradi tega ne bi zbrala.

K tistem kamnu na terasi bi jaz poskusila s kakšno rjavo, odtenek bi pa dala glede na odtenke v tej steni-torej barvno karto bi dala poleg te stene in videla, kaj bi bolj pasalo. Ker če imaš takšne terase ali loviš odtenek v njih ali daš total kontra, da ti naredi kontrast. Odvisno kaj vama je bolj všeč.

Sicer bi pa jaz izbrala za hišo verjeno modro barvo v dveh odtenkih, cokl pa temno siv.

Aja, na ZS za več info, če te kaj zanima...user posted image

LP,
Eva

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barva fasade
6.6.2010 10:09:32   
~Biba~
Kaj pa odtenki svetlo sive?
al pa take umazano rumene, kot je par kamenčkov levo zgoraj na tisti kameni steni

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barva fasade
6.6.2010 12:21:27   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Delam v gradbenem podjetju in ti lahko povem, da je trenutno 3/4 fasad oranžnih. Sama oranžne že zaradi tega ne bi zbrala.

K tistem kamnu na terasi bi jaz poskusila s kakšno rjavo, odtenek bi pa dala glede na odtenke v tej steni-torej barvno karto bi dala poleg te stene in videla, kaj bi bolj pasalo. Ker če imaš takšne terase ali loviš odtenek v njih ali daš total kontra, da ti naredi kontrast. Odvisno kaj vama je bolj všeč.

Sicer bi pa jaz izbrala za hišo verjeno modro barvo v dveh odtenkih, cokl pa temno siv.

Aja, na ZS za več info, če te kaj zanima...user posted image

LP,
Eva


hvala user posted image

cokl in stebri so že pobarvani oz. prevlečeni z "pikicami" (rjava, rumena, rdeča....) in potem še kamen na terasi in balkonih - bi nekaj v tej smeri, da paše tu zraven
čiste oranžne ne bi user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barva fasade
7.6.2010 11:13:36   
pepela
Lahko vam izdelamo barvno študijo fasade, z vsemi materiali in barvami, ograjami, vhodi, ipd. - več o fasadah boste našli na www.notranjaoprema.com

Po vaših željah izdelamo več predlogov, med katerimi lahko izbirate. Lp

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barva fasade
7.6.2010 19:45:19   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: pepela

Lahko vam izdelamo barvno študijo fasade, z vsemi materiali in barvami, ograjami, vhodi, ipd. - več o fasadah boste našli na www.notranjaoprema.com

Po vaših željah izdelamo več predlogov, med katerimi lahko izbirate. Lp

kakšne so pa kaj cene?


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu pepela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barva fasade
10.6.2010 11:52:03   
ALWAYS LARA
js bi dala umazano belo..umazana na bež ampak res rahlo. mogoče bi tm na uni stani k je ena velka površina bi kej pokombinirala z rjavo..

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barva fasade
16.6.2010 21:02:36   
Taddy78
Jaz bi dala rumeno ali pa marelično.
Umazano bela daje videz,da je fasada stara. Nasploh mi nežni toni, oz. rahle barve fasad zgledajo, kot da jih že 20 let ni noben prebarval.

Pač imam rada barve user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barva fasade
19.6.2010 6:37:51   
Hope2
Na tako veliko hišo ni šans močne barve, nobene marelične, ne rumene, ne modre... Tudi kamen ne bi prišel do izraza in bi bilo škoda, vse kar bi prišlo do izraza je ena ogromna pofarban agmota sredi vasi. Če si želite izstopati in povdariti vašo hišo, potem ok, drugače pa se strinjam z always laro, nežna s kakim močnejšim likom po eni strani. 

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barva fasade
4.8.2010 15:37:34   
TAMIKA3

user posted image
no, upam, da nam bo počasi uspelo user posted image .... balkonske ograje - mislim, da bi bile boljše- v sivi barvi ... vaše mnenjeuser posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barva fasade
4.8.2010 16:48:15   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3


user posted image
no, upam, da nam bo počasi uspelo user posted image .... balkonske ograje - mislim, da bi bile boljše- v sivi barvi ... vaše mnenjeuser posted image



Grozno!

Bela ali čisto svetla oker, mogoče s kombinacijo temno rjave na eni površini, tako kot pravi ALWAYS LARA.

Kje najdete te ubitačne kombinacije oranžne user posted image in tako močno rumene na tako veliki površini user posted image . Da ne omenjam plave user posted image . Ubogi sosedje.

(odgovor članu TAMIKA3)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Barva fasade
4.8.2010 21:50:37   
TAMIKA3
kje pa vidiš oranžno in modro user posted image user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Barva fasade
5.8.2010 7:26:15   
tinaaja
Ravnokar koncali fasado - cist svetlo siv oddtenek in siv cokel. PA dalec, da zgleda ko da se tega ze 20 let ni noben dotaknil user posted image Zgleda prav hudo. Res pa, da je  klasicno, a tudi elegantno. Najino mnenje je bilo,da raje notri odbito oz barvito, ker tam lahko sama dost preprosto menjava barve, fasade pa ne gres glih vsako leto barvat.



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Barva fasade
5.8.2010 13:10:16   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

kje pa vidiš oranžno in modro user posted image user posted image


Vidim nikjer, k sreči user posted image , me že od rumene bolijo oči. Samo opisana je barva v enem od postov.

Sicer pa je vaša hiša bistveno boljša takšna kot je. Ne da je lepa...ampak vsaj grda ni in moteča za okolico kot tale nova "pridobitev". V bistvu je čisto ok, lepo nevtralna, da se da z njo živet. Ne vem, kaj je ljudem, da dajejo take dobesedno ubitačne fasade. To je samo za tiste, ki imajo res izostren okus za barve in njihovo umestitev na hišo in v prostor, ne pa kar tkole. Grozno!

(odgovor članu TAMIKA3)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Barva fasade
6.4.2014 13:59:31   
Anonimen
Če potrebujete nasvet vam lahko jaz pomagam. En primerček sem tudi prilepila. Nakoncu so se odločili za enostavno barvno kombinacijo:
user posted image
user posted image

Lahko me tudi na zs kontaktirate, za nasvete ;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Barva fasade
7.4.2014 7:47:40   
Jabček
Pa kaj je s temi črtami? Zdej so dali dvojni sosedje te črte, 1x oranžno in 1x zeleno.

Če hočaš iztopat daš po novem umirjeno fasado user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Barva fasade
7.4.2014 9:05:02   
RIJA*
ka pa maš ti proti črtamuser posted image

mamo tudi mi ene tri....user posted image ampak navpične.....smo pa pred pleskanjem fasade, ker mi gre na en notranji organ, da je vsaka druga taka kot našauser posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Barva fasade
7.4.2014 9:19:50   
malaMravljica
tudi mi imamo po novem navpicne crte. Full dobro, sam moj sedaj ve, da bi me lahko poslusal pri izbiri odtenka barve user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Barva fasade
7.4.2014 9:31:41   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

ka pa maš ti proti črtamuser posted image

mamo tudi mi ene tri....user posted image ampak navpične.....smo pa pred pleskanjem fasade, ker mi gre na en notranji organ, da je vsaka druga taka kot našauser posted image


RIJA, ziher nimaš rumenih črt nooooo! user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Barva fasade
7.4.2014 15:52:31   
Anonimen
Črte se uporablja za razbijanje višine. Lahko imaš navpične ali vodoravne. Če pa želite klasiko pa je najbolje, da se dločiš za navadno enobarvno fasado... npr. toplo belo ;)

(odgovor članu Jabček)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Barva fasade
7.4.2014 15:59:19   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

ka pa maš ti proti črtamuser posted image

mamo tudi mi ene tri....user posted image ampak navpične.....smo pa pred pleskanjem fasade, ker mi gre na en notranji organ, da je vsaka druga taka kot našauser posted image


RIJA, ziher nimaš rumenih črt nooooo! user posted image


ne to pa res ne user posted image no v bistvu mam samo kot nek steber med strelnimi linami bi rekla kerensa user posted image user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Barva fasade
7.4.2014 21:12:17   
Jabček
Strelne line? Pa kje ti zivis ? :) :) drugace pa - ni ful prijetno, se zjutraj zbudis, se odlocis spit kofe na terasi gledas najprej v kirursko zelene crte. Ko te Oci zacnejo bolet se prestavis in gledas v ogranzne. Na severno stran ima sosed rdeco fasado, na zahodno pa spet oranzno. V isti ulici imamo se marelicno in rumeno, nad nami pa Lila! Mislim kul, vsak ma svoj okus, sam res grozno vse skupaj izpade.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




ime
Erin

Ime Nastja vam je bolj

dekliško ime (84%)

moško ime (5%)

ime za oba spola (11%)


Število vseh glasov: 309

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!