|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barve za otroško sobo-HELP ŠE ZADNJIČ!
22.10.2007 11:11:47   
tajtaja
Evo, malar je že v hiši, jaz pa sem še vedno vsa neodločna, kar se tiče berv. Dejstvo je, da nimam časa, da bi se vsedla in prav pretuhtala (mogoče je to samo izgovor??user posted image )!Najbolj se mi zatika pri spalnici za dvojčka. Ker sta fantek in punčka, se enostavno ne morem odločit. Bi nekaj roza, pa spet ne, pa celo modro tudi ne, pa pol pol...hja ne vem.
Igralnica bo oranžna in kivi zelena. Strop pa verjetno bel (mansarda), čeprav bi mogoče tudi bilo vredu v barvi.
Spalnica bo najverjetneje nežno rjava, ampak ne bežuser posted image , ker je pohištvo popolnoma belo z zlatim ozkim robom. Ali ba kakšna lepa zlata???
Ostale otroške ni problema, saj so si otroci sami zbrali barve, hvala bogu. Ena skrb manj.
Dnevna pa je tudi problem, ker še nisem našla sedežne (ni časauser posted image ) in regala. Bo pa zelo minimalistično opremljeno, in na tisti steni, kjer bo regal za TV bo taka barva, kakšne barve bo sedežna. To pa bo ali močno rdeča, ali nežno kivi zelena ali oranžna.  Tla so v imitaciji makasarja po celem stanovanju. Ostale stene v dnevni bodo bele, čeprav..
No, to je na kratko. Sedaj vidite da res rabim pomoč.



_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barve za otroško sobo-HELP ŠE ZADNJIČ!
22.10.2007 11:42:01   
lex
svetlo vijolična takšna in recimo malo bolj temna modra takšna, pa kakšna rumena in oranžna vmes - kakšna črta in kakšen lik, pa rdeče poličke po sobici

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barve za otroško sobo-HELP ŠE ZADNJIČ!
22.10.2007 13:20:42   
tajtaja
A je to vse, kar se tiče pomoči? Pa se mi zdi, da ste katere dneve polne idejuser posted image .
No, dajmo, ramigajmo možgančke.
Ko bo vse gotovo, vas nagradim z polnim albumom brez gesla.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barve za otroško sobo-HELP ŠE ZADNJIČ!
22.10.2007 13:25:53   
kofetek2010
otroško sobo za dvojčka bi dala v rumeno barvo - primerna za oba spola user posted image  

igralnica - strop bi pustila bel user posted image

dnevno sobo - bi počakala na sedežno user posted image

spalnica - barva bele kave (ni bež in še ni prav rjava) user posted image  

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barve za otroško sobo-HELP ŠE ZADNJIČ!
22.10.2007 13:26:58   
pety78
Roza zelena kombinacija za otroško?

Smo pa skoraj na istem. Malar že dela. user posted image Bo pa otroška rumeno zelena. Spalnica bo ena stena rdeča, jedilnica bo rumena, dnevna bo pa zelena, ampak še ne vem, kakšna zelena. To vse govorim le o eni ali dveh stenah takšne barve, ostale bodo bele.


_____________________________



(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barve za otroško sobo-HELP ŠE ZADNJIČ!
22.10.2007 14:43:10   
spelaz
Prejšnji teden smo barvali - predlog za otr. sobo za dvojčke: nežna zelena in nežna viola - gre ful lepo skupaj. Jaz sem na steno nalepla še nalepkice živali (tiste ta velike, sem jih kupila na busiju). Super izpade.

Drugo otroško sobo pa sem pobarvala z rumeno in modro. Tudi lepo.

Dnevno sem pobarvala na živo oranžno (stena za TV) - imam pa pohištvo wenge-bela, pa sedežnov svetli bež barvi, zraven pa tepih, ki je bež in ima ene rože gor - največja je v oranžni (taka bolj moderna varianta tepiha) - pride super.

Stopnišče mam rdeče barve - tudi lepo, je pa kar temna barva (čeprav ni bodrdo) in poje veliko svetlobe.

Predsobo imam v marlično oranžni, dokaj živi barvi. Pride tudi pohištvo wene-bela.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barve za otroško sobo-HELP ŠE ZADNJIČ!
22.10.2007 19:01:10   
Anonimen
Pogled v podpis od LARE, njeni sobici (sicer za dve punčki) sta lepih živih barv.

Jaz bi punčki močno svetlo roza, fantku močno turkizno, igralnico živo zeleno in živo rumeno. Ah, hudo sem izvirna user posted image

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barve za otroško sobo-HELP ŠE ZADNJIČ!
22.10.2007 19:55:56   
Skaana
Jaz sem se ravno prejšnji teden ubadala s tem user posted image , rezultat poglej v moj podpis...

Drugače sta mi pa favorita ti dve sobici (in za dvojčka user posted image  in user posted image bi bili prav lušni):
user posted image
user posted image



_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barve za otroško sobo-HELP ŠE ZADNJIČ!
23.10.2007 0:21:03   
Anonimen




http://searchwarp.com/swa25555.htm



(odgovor članu Skaana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?